Paganiniho smlouva

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Po obrovském úspěchu Hypnotizéra je Lars Kepler v plné síle zpátky! Jedné letní noci je na palubě opuštěné lodi ve stockholmském zálivu nalezeno mrtvé tělo. Plíce ženy jsou plné slané vody, ale stopy po ní nezůstaly ani na oblečení ani na těle. „Utopila se,“ prohlásí lékař. „Utopila?“ Lékař přikývne a usměje se: „Utopila se přímo na palubě plující lodi.“ „Asi ji někdo uviděl ve vodě a vytáhl ji nahoru.“ „Kdyby to bylo tak jednoduché, vůbec bych nemarnil váš čas…“ Dalšího dne je ve svém bytě nalezen mrtvý muž. Houpe se v oprátce uvázané na háku ve stropě, na kterém běžně visí lustr. Jak se to stalo? Strop je vysoký a v místnosti není jediný kus nábytku, na který by muž mohl vylézt. Ale detektiv Joona Linna je stejně přesvědčen, že šlo o sebevraždu. Samozřejmě že má pravdu. Muž spáchal záhadnou sebevraždu, ale i to je pouze předehra k závratně rychlému a nebezpečnému běhu událostí. Něco vám řeknu: jsou dohody, které nezruší ani smrt… Pokračování Hypnotizéra je stejně úspěšné jako první díl románové řady. Práva na knihu byla prodána do čtyřiceti zemí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86548/paganiniho-smlouva-iWW-86548.jpg 4.13284
Série

Detektiv Joona Linna / Joona Linna 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Host
Orig. název

Paganinikontraktet, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (564)

Kniha Paganiniho smlouva

Přidat komentář
sachista
27. října

Asi mi intuice správně napovídala, proč mám celou sérii začít až třetím dílem. S Paganiniho smlouvou jsem hodně dlouho bojoval, až se mi konečně podařilo zdárně dočíst do konce. Bylo to děsivé, místy zajímavé, ale celkově mě to nedokázalo tak strhnout jako ostatní díly.

Misoso
23. října

Skvelá kniha! Ale určite nie pre niekoho, kto očakáva "oddychový" thriller/detektívku. Na túto knihu je potrebné sa sústrediť. Inak je ale super. ODPORÚČAM.
Prajempekný zvyšok dňa. :D


temna.vila
06. října

Napínavá kniha s výborně vystavěnou atmosférou, zajímavou zápletkou a uspokojivým rozuzlením. Symbolika v této knize mě hodně bavila, dala příběhu takový svěží nádech.

Vlaďkaa4
03. října

Za mě zajímavá zápletka, úchylný zločinec se zálibou v Paganiniho houslích . Ke konci se hodí motto "Král je mrtev, ať žije král".

unclejonny
29. září

Druhá kniha s Joonoou, místy nepochopitelné a popravdě, nereálné, ale pokud to bere člověk s nadhledem a nepřemýšlí nad detaily, bude spokojený.

Obelix15
28. září

Mrzí mě to, ale tento díl je dle mě nejslabší ze série. První díl nasadil vysokou laťku a zdejší míchání politických záležitostí s vyšetřovaním vraždy mě nenadchlo. Jediným plusem je oživení příběhu dalšími kolegy hlavního hrdiny. Obzvláště pak jednou malou, nenápadnou blondýnkou :)

Jrsnbl
22. září

Velmi povedená kriminálka. Ovšem stále jsem k ní nenašel takové sympatie, že by se dala srovnat s Nesbeho sérií H.H. Joona Linna je mi po tomto díle více sympatický a přeji mu to rozhodně více než v Hypnotizérovi. Moc se proto těším na další díl!

Anna27
21. září

Tento díl mě tuze nebavil, protože jak se do detektivky tahá politika, je to pro mě prostě nuda. Doposlouchala jsem s přemáháním. Nejlepší díl je prostě Písečný muž (4. díl), který jsem četla jako první a kdybych věděla, že ostatní díly nebudou tak úžasné, tak si celou sérii ani nekupuji. Pokud jste ještě nečetli od Keplera nic, tak sáhněte po prvním díle, ať nejste zklamaní jako já, protože Písečný muž dá laťku hodně vysoko.

1 ...

Doporučujeme

Smrtící nahota
Smrtící nahota
Ve službách zla
Ve službách zla
Spasitel
Spasitel
Dobrodružství Sherlocka Holmese
Dobrodružství Sherlocka Holmese