Paganiniho smlouva

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Po obrovském úspěchu Hypnotizéra je Lars Kepler v plné síle zpátky! Jedné letní noci je na palubě opuštěné lodi ve stockholmském zálivu nalezeno mrtvé tělo. Plíce ženy jsou plné slané vody, ale stopy po ní nezůstaly ani na oblečení ani na těle. „Utopila se,“ prohlásí lékař. „Utopila?“ Lékař přikývne a usměje se: „Utopila se přímo na palubě plující lodi.“ „Asi ji někdo uviděl ve vodě a vytáhl ji nahoru.“ „Kdyby to bylo tak jednoduché, vůbec bych nemarnil váš čas…“ Dalšího dne je ve svém bytě nalezen mrtvý muž. Houpe se v oprátce uvázané na háku ve stropě, na kterém běžně visí lustr. Jak se to stalo? Strop je vysoký a v místnosti není jediný kus nábytku, na který by muž mohl vylézt. Ale detektiv Joona Linna je stejně přesvědčen, že šlo o sebevraždu. Samozřejmě že má pravdu. Muž spáchal záhadnou sebevraždu, ale i to je pouze předehra k závratně rychlému a nebezpečnému běhu událostí. Něco vám řeknu: jsou dohody, které nezruší ani smrt… Pokračování Hypnotizéra je stejně úspěšné jako první díl románové řady. Práva na knihu byla prodána do čtyřiceti zemí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86548/paganiniho-smlouva-iWW-86548.jpg 4.13276
Série

Detektiv Joona Linna / Joona Linna 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Host
Orig. název

Paganinikontraktet, 2010

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

V roce 2015 byl ve Švédsku natočen stejnojmenný film, kde roli Joony Liny hraje stejně jako v Hypnotizérovi finský herec Tobias Zilliacus. (ddkk)


Práva na knihu byla prodána do 40 zemí. (chaera)


Kniha Smlouva Paganini vyšla ve Švédsku v červenci 2010 a od té doby se prodalo přes 190 000 výtisků. (informace z 1. vydání v česku v roce 2011 (chaera)