Čekání přehled

Čekání
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411370/bmid_cekani-yhe-411370.jpg 4 35 35

Stvoření Riley Paige série

Brilantní 22letá stážistka FBI, Riley Paigeová, se snaží dekódovat hádanky sadistického sériového vraha, přezdívaného "vraždící klaun" – ale všechno se změní v příliš osobní záležitost, když se ona sama stane cílem v bitvě o její vlastní život. Nedávná absolventka Riley Paigeová je přijata do prestižní letní stáže FBI a je odhodlána se prosadit. Vystavena mnohým oddělením FBI, myslí si, že prožije klidné léto – dokud nezačne sériový vrah udržovat celý Washington v napětí. Přezdívaný "vraždícím klaunem", vrah obléká a maluje své oběti do podoby klaunů a vysmívá se FBI, prostřednictvím vzrušujících hádanek v médiích. Nechává všechny na vážkách: je on sám také klaun? Zdá se, že pouze Riley má dostatečně brilantní mysl na to, aby odpovědi dekódovala. A přesto je cesta do mysli tohoto vraha příliš temná – a bitva příliš osobní – aby Riley vyvázla bez úhony. Může vyhrát tuto smrtící hru na kočku a myš?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce

Waiting , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čekání. Přihlašte se a napište ho.

Pulp_catastroph
14.01.2024 3 z 5

Mrzelo mě, že náš klaun nedostal větší prostor, byl nejzajímavější prvek knihy.

petulik330
21.12.2023 2 z 5

Opět se hlavní hrdinka bude potýkat že šíleným vrahem, kterému skončí v rukách a půjde ji o život jako v prvním dílu?
Tentokrát byl dej již lehce předvídatelný. Nemyslím vraha, ale chování hlavních postav. Reily má být inteligentní dívka, dle chování bych to neřekla. Svou vlastní vinou se dostává do maléru, ze kterých jen horko těžko vyvázne.
Jako oddechová kniha super.

sun.from.ibiza
04.04.2023 3 z 5

(SPOILER) Na to, jak je hlavní hrdinka inteligentní, dělá monstrózní chyby. Nezlobte se na mě, ale jít čekat na vraha sama? To jsem se chytala za hlavu. Chování Crivara mě také dostávalo často do kolen, mnohem raději jsem ho měla v prvním díle. A to ani nemluvím o Ryanovi. I přesto mě ale kniha bavila a dám šanci dalšímu dílu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Čekání (2002)