Matčina hra

ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418238/big_matcina-hra-ACv-418238.jpg 4.2599
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Cosmopolis

The Other Woman, 2018

Kniha Matčina hra

Lucii_Ami

Čekala jsem od knihy víc, ale nějakým zvláštním způsobem mě chytla. Dokonalé seznámení se sympatickým mužem, romantika (erotika) a pak okamžik, kdy ji seznámil se svojí matkou.. no, tu jsem dokázala velmi nenávidět. Co musím uznat, ta matka je fakt dobře napsaná, promyšlená a celkově její chování, typická tchýně, kterou každý "chce" :D Strašně mě štval Adam, protože byl mamánek a zároveň chlap, co má poslední, paličaté slovo a takového mužského bych asi poslala k šípkům a nechtěla bych si ho vzít. Rozjezd je takový pomalý, konec až moc uspěchaný a přišel mi nedokončený (čekala jsem více). I tak doporučuji si knihu přečíst, protože Vás překvapí, co se dá všechno vymyslet, aby Vás snacha nenáviděla :D

MiraRunaway

(+ SPOILER) Pro mě průměrné čtení s nudnou a natvrdlou hlavní hrdinkou. Dobrý námět ale hodně hluchých míst. Měla jsem tendenci přeskakovat stránky. Závěr skvělý,díky němu spíš na 3,5 *:)

Pavlína2019

No teda.
Málokterá kniha mě takhle moc překvapila, ještě pořád koukám!
Opravdu nic není tak, jak to vypadá.
Velice dobře napsaná kniha, výborný děj, pravda u kterého mi stále doslova "tekly" nervy.
Nebudu nic dodávat - tuto napínavou knihu si určitě přečtěte!

Kavalos

(+ SPOILER) Samotnou mě překvapilo, jak silné emoce ve mně tato kniha vyvolala, především tedy vztek a nenávist :D Ikdyž by se asi všechny zlosti měly otáčet proti Pamele (promiň drahá Pammie), nemohla jsem absolutně vystát Adama. Bylo to pro mě opravdu náročné čtení, protože jsem si neustále představovala, jak moc se kniha podobá realitě a kolik žen zůstává s muži, kteří jsou svým chováním stejně odporní, jako Adam.
Zkrátka se mi vůbec nedařilo držet se toho, že je to smyšlený příběh a celé čtení jsem prožívala víc, než by bylo zdrávo.

TVer

(+ SPOILER) Kniha se mi líbila, i když to nebylo 100%.

Tak nějak jsem odhadovala, že Pammie stojí za vším, co se v knize dělo, zvlášť když se to pak potvrdilo(asi by se ta kniha jmenovala jinak, kdyby tomu tak nebylo). Emily byla ale hloupá husa, která ji pokaždé a tím myslím orpavdu pokaždé, sedla na lep. Nakonec jediný nešťastný člověk byla opravdu pouze Emily, protože Pammie ji měla vždy přesně tam, kde ji chtěla. Emily neměla žádné strategické myšlení a kdyby byla chytrá, tak by k tomu přistupovala jinak.

Konec knihy mě ale překvapil, nečekala jsem to, co se tam stalo, i když možná jsem měla, to by ta kniha byla očividná. Opět se ale ukázalo, jak je Emily slepá, hloupá a naivní.

Opravdu jediná rušivá věc napříč knihou pro mě byl Adam. Je to trochu problém, jelikož je v podstatě hlavní postavou. Nechápala jsem, jak s ním Emily může být, když ji od počátku nerespektoval, pořádně ho neznala, nechtěl o sobě moc mluvit... a mnoho dalších problematických věcí. Kdyby měla půlku rozumu opustila by ho v půlce knihy. Ale jak jsem už zmiňovala, Emily byla hloupá a naivní.

Jinak ale byla kniha fajn, četla se mi dobře a když jsem se více začetla, tak jsem se nevěděla odtrhnout.

Twinny

Ok, řekněme že jsem částečně autorce na špek opravdu skočila. Bylo mi jasné, že to bude trochu jinak, protože kolem jedné postavy byla spousta red flags. Ale neprokoukla jsem to úplně celé.
Příběh se mi líbil, byla to fajn jízda. Jen být Emily, tak vztah ukončím a to i z jiných důvodů, než bylo chování budoucí tchyně.

Alienn

Tak to byla jízda. Já chvílemi vůbec nevěděla, kterou z postav nesnáším víc. Perfektní rodinné drama a skvělý závěr zaručují, že u této knihy se nudit nebudete, doporučuji.

martisko3

Psychothriller jak má být. Chování tchyně mi zvedalo tep, nechápala jsem, proč Emily s Adamem zůstávala, kniha měla spád a bavila mě.