Matčina hra

ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/418238/matcina-hra-ACv-418238.jpg 4.758
Literatura světová, Thrillery
Vydáno · Cosmopolis

The Other Woman · 2018

Kniha Matčina hra

Jane417
dnes

"Matčina hra" dělá dojem klasického thrilleru o pošahané mamince, která se nechce vzdát svého "chlapečka" a chce ho mít jen pro sebe a vždy, když je potřeba, tak ho mít k dispozici. Tady je tou tchyní Pammie, která miluje svého syna Adama a nesnáší jeho partnerku Emily. Překvapivě, mně byla nejméně sympatická právě Emily. Pro mě byla hloupá, naivní a nechápu, jak mohla s Adamem chodit a hlavně s ním zůstat déle než týden! Ke všemu je to jedna z postav, která je v každé situaci vtipná, ale jsou opravdu chvíle, kam se vtipné poznámky, podle mě, absolutně nehodí. Když vás např. partner pošle někam, tak v tu chvíli vtipná asi nebudete. Emily ano! Je taky pravda, že na konci ji smích přejde, ale i tak mě ten její neustálý humor při čtení rušil a zkrátka mi to do tohoto žánru, v takové míře, nesedělo. Tušíte, že vše nebude, tak jak se zdá a jak se děj vyvíjí, ale já konec neuhádla. Dění gradovalo do hodně překvapivého konce, díky kterému se tato knížka zaslouží tak vysoké hodnocení!

mysterygirl
včera

Tak to byl po dlouhy dobe psychothriller, u ktereho muzu rict wau.
Za me nejlepsi psychothriller tohoto roku

Medovnice
předevčírem

Přečteno za dva dny. Parádní závěr. Občas trochu přitažené za vlasy, ale jako celek příjemná rychle ubíhající oddechovka.

plamínek21

Parádní kniha. Chytlavě čtivá, bez hluchých míst, s rafinovaně šťavnatým dějem. Autorka se čtenářem rozehraje mistrnou hru a pokud si budete myslet, že vidíte hrdinům do karet, tak zjistíte, jak jste se mýlili :-). Vřele doporučuji.

Bee240

Dnes jsem dočetla tuto knihu a přes velké očekávání mě opravdu překvapila...tohle je hodně hodně dobré čtení. Kniha je napínavá od začátku do konce což většinou tvrdím u každé ale je to dechberoucí zážitek. Příběh na první pohled vypadá jako klišé..matka co nesnáší nastávající ženu svého syna ale jako co se tam dělo a ten konec, to bylo jedno velké O MŮJ BOŽE.....naprosto geniální a úžasné.Nemohla jsem se odtrhnout a hlatala jsem každé slovo. Četlo se samo a bylo to prostě skvělé. Jsem tak nadšená a zaskočená zároveň tím jak to dopadlo , ale byla to jen třešnička na dortu. Už dlouho jsem nebyla tak nadšená jako jsem z této knihy. Na obálce je napsáno že je to návykový psycho thriller a je to naprostá pravda opravdu skvost. Kdo nečetl rozhodně doporučuji je to jedna z nejlepších knih jaké jsem tento rok četla.

Terez25

Naprosto skvělé čtení. Střídavě fandíte té, či oné postavě, abyste na konci zjistili, že všechno je úplně jinak.
Užasná kniha, kterou jen tak neodložíte. Jen mě mrzí, že už ji mám přečtenou...

niki7763

5 hvězd musím dát za opravdu skvěle čtivý text. Už dlouho se mi nestalo, aby v jednom díle nebyla ani jedna stránka o ničem. To opravdu klobouk dolů. Co se týká námětu knihy, je fakt, že víceméně do konce nevíte, co se vlastně děje, ale v posledních cca 30 stránkách pak sami zjistíte, kde je pravda, tudíž vás konec zase až tak úplně nešokuje. Cením si plynulého děje, který přeskakuje veškeré "nudné" pasáže. Seznámení, začínající románek atd. Kniha je opravdu velice čtivá a upřímně fakt dobrá. Doporučuji

agatha2

TAK TOTO BYLA PECKA! Výborná psycho jízda, vřele doporučuji všem milovníkům psychologických románů. Emily a Adam jsou mladý pár. Poznáváme je od počátků jejich vztahu. Vše vypadá sluncem zalité, na nebi ani obláček. Ovšem pozor! Přichází Emilyino tolik očekávané setkání s budoucí tchýní Pammie. A nastává geniální psychologická hra o to, jak vystrnadit potencionální snachu ze života milovaného syna Adama. Čtete a říkáte si, je toto možné? Ta baba je neskutečně fikaná megera. To snad nemůže myslet vážně? Tohle už je vrchol, dál už přeci nemůže zajít a v další kapitole zjistíte, že může...No a konec? Opravdu bomba. Skvěle vymyšleno, skvěle napsáno.
Kniha je vyprávěna samotnou Emily. I když se pomalu prokousáváme dějem od prvopočátku vztahu, kniha vůbec není nudná. Vše běží od začátku krásně, pozvolna, tak jak má. Čtenář se nenudí. Naopak je stále hnán dopředu a dopředu, protože prostě musí vědět, jak se to vše vyvine. A že se to teda vyvine, to Vám slibuji.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

prvotina

Autor knihy