Matčina hra

kniha od:

Matčina hra obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418238/matcina-hra-ACv-418238.jpg 4.2488
Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Cosmopolis
Orig. název

The Other Woman, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (221)

Kniha Matčina hra

Přidat komentář
Monuli36
dnes

Nešlo přestat číst.Napínavé od začatku do konce.A ten konec?Vůbec jsem to nečekala.Doporučuji

Verunka123
06. dubna

Super, super, super. Opravdu po dlouhé době thriller, kdy mě konec fakt překvapil.


Madi
26. března

(+ SPOILER) Tak když nebudu koukat na to, jak hrozně byla Em naivní a pitomá, tak jo, byla to dobrá kniha. Čtivá a byla jsem zvědavá jak to dopadne. Ačkoliv jsem tušila ještě před rozuzlením.
Ale ta naivita a pitomost Em byla neskutečná. Adam se k ní choval jak hadru, podváděl jí, zrušil svatba a ona pořád tvrdila, že ho miluje víc než svůj život??? A ještě k tomu byla zamilovaná do jeho bráchy...
Pammie by stačilo, kdyby si spolu rozumně sedli a všechno vyříkali, to by ale knížka skončila už tak ve čtvrtině že jo.

gordon13
25. března

Hrozně moc čtivá kniha, je to přesně ten druh, co vás nutí jen číst a nepřestávat:-)
Ale přestože bylo závěrečné rozuzlení překvapivé, kulhalo to na obě nohy...proč by to někdo dělal tak složitě, přišlo mi to zkrátka takové násilně naroubované, něco jako konec Hry o trůny:-)

kikina28
24. března

Úžasná kniha přečtená za víkend. Mnohdy jsem říkala Emily: Proč si to necháš líbit??? Ovšem závěr..... Američané by řekli WAW!!! Já zase PECKA!!! Děkuji za tuhle nádhernou knihu, na kterou jen tak nezapomenu.

Evkae36
21. března

(+ SPOILER) Přečteno na jeden zátah, děj vtáhl a nepustil.
Je neuvěřitelné, co člověk dokáže vytrpět, když miluje. Ale já bych teda vzala nohy na ramena hned na začátku, na takové baby jsem přímo alergická, a ejhle, ono to bylo úplně jinak...

Lenama18
15. března

Dobrá knížka, ikdyz mě trochu štvalo jak je Emily hloupá a naivní že si to všechno nechá líbit. Konec knížky mě opravdu překvapil, tohle jsem nečekala.

Toňula
12. března

Opravdu výborný thriller, příběh od počátku graduje, hrdinčino vyprávění nás vtahuje do děje a nenechá vydechnout až do překvapivého konce. Super!!

1 ...