Krvavé svatební šaty přehled

Krvavé svatební šaty
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398125/bmid_krvave-svatebni-saty-n33-398125.jpg 4 163 163

Neobyčejně drsný thriller o duševním i fyzickém zneužívání a pomstě. Sophii stále častěji trápí roztržitost a únava. Děsí ji události, na které si nemůže vzpomenout, i minulost, na níž naopak zapomenout nedokáže. Je snad šílená? Jednoho rána vše vyvrcholí. Chlapec, jehož měla hlídat, je brutálně zavražděný. Ať už je pravda jakákoli, její vysvětlení nemůže obstát před tíhou důkazů. Utíká a nový život nachází po boku muže, jehož pozná díky seznamce. Sophie však zjišťuje, že není sama, kdo skrývá tajemství…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín
Originální název:

Robe de marié , 2009


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krvavé svatební šaty. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (62)

VítVápno
06.02.2024 2 z 5

Knihu jsem nedočtle. No čekal jsem něco jiného podle anotace to vypadalo na dost dobrý thriller. Ale skutečně je úplně jiná za prvé když by někdo zabil dítě někého politika tak by si rozběhl velká vyšetření bylo by to vše všech novinách. Taky mi připadá trošku divné že Sophii všechno vychází co koliv udělá to jí vyjde na sto procent, chápu že je to jenom kniha a je to vymýšlení příběh ale za mě by to mělo být logické ale tohle nemělo hlavu ani patu námět je dobře vymýšlení ale je to nedotažené. Prvních sto stránek byla nuda řešil se tam život Sophie a jenom zabíjela a utíkala. Za mě nic moc já jsem čekal víc velké ale opravdu velké zklamání za mě 2 hvězdičky.

TheEvelyn
24.11.2023 2 z 5

Vyjádřím svůj subjektivní názor, jak kniha zapůsobila na mě. Asi trochu vybočím z davu, ale mě kniha vůbec nezaujala. Nedokázala jsem ji dočíst až do konce, byť jsem se o to snažila, popř. jsem si ji nechala rozečtenou a za pár dní jsem se k ní vrátila. Jednak za to může hlavně psaná forma knihy ("er forma"), samotný děj pro mě jako čtenářku byl zmatený a nedokázala jsem se vlastně zorientovat v ději, protože mi přišlo, že autor dějové linie dost rychle střídal. Anotace velmi zapůsobila, nicméně ve výsledku jsem byla trochu zklamaná. Bohužel k této knize mohu sama za sebe konstatovat, že ve čtení už pokračovat nebudu. Co však vyzdvihuji je pěkně zpracovaný přebal knihy.


snimcibdim
04.11.2023 3 z 5

Málem jsem odložila hned na začátku, protože sledovat jen jak pomatená masová vražedkyně bloudí životem mi nepřišlo ničím zajímavé. Těsně před tím, než jsem tak učinila, se to stihlo změnit - nebudu spojlerovat jak. Celkově to má zajímavý nápad především v tom, čím to končí, přesněji řečeno kdo a čím zneškodnil hlavního zlouna. Zpracování je průměrné, tím nemyslím špatné, ale tak nějak nevyčnívající nad standardy žánru. Nevadilo by mi, kdyby to bylo krapet kratší, občas dochází k vytváření atmosféry na úkor napětí a gradace.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (4. týden)

17.01.2019


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Krvavé svatební šaty v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených200x
ve Čtenářské výzvě22x
v Doporučených8x
v Knihotéce165x
v Chystám se číst142x
v Chci si koupit31x
v dalších seznamech1x

Štítky knihy

francouzská literatura thrillery zneužívání tajemství pomsta psychologické thrillery psychický teror seznamky

Autorovy další knížky

Pierre Lemaitre
francouzská, 1951
2014  86%Na shledanou tam nahoře
2019  82%Krvavé svatební šaty
2015  68%Camille
2014  82%Alex