Dětské duše přehled

Dětské duše
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464928/bmid_detske-duse-8zb-464928.jpg 5 1049 1049

Na hřišti v Haden Hill Parku byla zavražděna Belinda Evansová, bývalá profesorka dětské psychologie. Vzadu na krku jí pachatel vyřízl písmeno X. Belinda měla poměrně komplikovaný vztah se starší sestrou Veronikou, která Kim a jejímu týmu odmítá cokoli o sestře i jejich minulosti vyzradit. Poté co policie objeví další dvě oběti se stejným znamením, je jasné, že hledají sériového vraha, bezcitného a nemilosrdně krutého. Stopy vedou ke každoroční soutěži talentovaných dětí, na níž se scházejí malí géniové, doprovázení někdy velice ambiciózními rodiči. Zabíjel snad někdo z nich, kvůli neúspěchu? Nebo ze žárlivosti na ostatní? A koho chce ještě potrestat?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kalibr

Child's Play , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dětské duše. Přihlašte se a napište ho.

Allys
22.07.2024 4 z 5

Další skvělý příběh od Angely Marsons. Tentokrát se kniha věnuje extrémně geniálním dětem a jejich extrémně motivovaným rodičům.
Námět je jako v každém dílu jiný, co se týče hlavní kostry příběhu, ta je dost podobná, avšak je to stejná autorka a stejný žánr, nedá se moc čekat něco úplně jiné.
V tomhle dílu, podobně jako v pár předešlých jsou dvé dějové linky, tentokrát mi ale starý případ Penna přišel tak trochu navíc a zbytečný. Kromě toho ho bylo potřeba řešit kvůli přímo školáckým chybám v původním vyšetřování, co mě zamrzelo.
Zajímavá byla možnost nahlédnout do běžného života nadaných dětí – mají to mnohem těžší, než by se mohlo zdát a někteří rodiče si pletou výchovu s vojenským výcvikem. Závěr u obou linií mi přišel napsaný moc narychlo a stručně. Celkově 85%

Pletynka
27.06.2024 4 z 5

Kniha super. Rozuzlení parádní. Nezklamala mě.

mariva
19.06.2024 4 z 5

Sešlo se mi několik dílů.najednou, tak to chvílemi začíná být jednotvárné, ale v každém příběhu je něco zajímavého. Příběh z prostředí mimořádně nadaných dětí byl neobvyklý a zase něco trochu jiného.

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

10 právě čtených knih podle uživatelů (září)

15.09.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Dětské duše v seznamech

v Právě čtených12x