JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Super námět, ale špatně napsané.Nuda, velká nuda.Některé stránky jsem i přeskočila a o nic jsem nepřišla.Za mně - velké špatné.

14.04.2019 1 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

K mému největšímu oblíbenci Chrisi Carterovi nyní přibyla další super úžasná autorka!Kniha mě bavila od samého začátku až do konce, nemohla jsem prostě přestat číst.A vůbec jsem netušila jak to celé nakonec dopadne.Už teď nutně potřebuji číst 2.díl a nemohu se dočkat :-)

04.04.2019 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

No teda, wow! Přečteno za jeden den.Ještě že marodím a mohla jsem číst celý den :-D Velice napínavá kniha, do konce nevíte na čem jste(teda aspoň já měla 3 tipy na pachatele a myslela jsem že vše bylo úplně jinak)a byla jsem nakonec překvapená a navíc mi byly moc sympatické obě vyšetřovatelky.Budu doufat, že autorka této knihy napíše co nejdříve další takhle dobrou knihu.Doporucuji k přečtení všem, co mají rádi napínavé krimi.

02.04.2019 4 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tak za mně teda nejslabší kniha celé série.Jeden případ a hrozně rozvleklý, zamotaný.Kdo je vrahem není těžké uhodnout a přitom se to tak natahovalo, zamotávalo.Na další knihu se ale těším a doufám, že už to bude zas ten " starý, dobrý" Minnier :-)

30.03.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Přečteno a hned zapomenuto.Nebylo to špatné, ale že by to byla nějaká pecka, to fakt ne.Ta přede mnou mě tedy bavila mnohem více.

27.03.2019 3 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Proč se kniha nedá nikde sehnat a na bazaru se nabízí ta takové peníze ( 600,-Kč)když má ani ne 400 stran?? Absolutně nechápu.Za mně teda velké zklamání!Do čtení jsem se i nutila a děj hrozně rozvleklý a těžko uvěřitelný.Jsou tedy mnohem mnohem lepší knihy, které se seženou i za stovku.

25.03.2019 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Úžasná kniha, líbila se mi asi nejvíce z celé série.Pro Bryndzovi knihy by tu měla být možnost hodnocení až 10 hvězd....dala bych plný počet :-D Už se těším na další knihu, doufám že vyjde brzy :-)

24.03.2019 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Super kriminálka! Akorát mi tedy vraždy vůbec brutální nepřipadaly, jak se v knize neustále Kate zmiňuje, že je to hrozná brutalita.Mám přečtenou sérii Chrise Cartera a tam je teprve brutus :-D Jinak ale zajímavá kniha a už se těším na další díly.

12.03.2019 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Tak já nevím, asi jsem divná, ale nemohu sdílet takové nadšení z této knihy jako ostatní tady.Do knihy jsem se nemohla začíst, přišlo mi to ze začátku takové rychlé a pak nuda, nuda a zas nuda, prostě bez napětí.Moc mě nezaujala ani Ava, ani Callanach, jejich "vztah nevztah", je mi úplně jedno jak to bude s nimi pokračovat, nepřirostli mi k srdci.Možná jsem rozmazlená Chrisem Carterem, možná mi kniha nesedla, každopádně jsem se do četby hodně nutila a to se mi dlouho nestalo, takže nemohu dát víc jak 2 *.

23.02.2019 2 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

I když je nám brzy znám pachatel, i tak je kniha čtivá a napínavá, bavila mě.

11.02.2019 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Wow, to bylo zas počteníčko :-) A ten konec??????Už mám všechny knihy od Cartera přečtené a teď doufám, že opravdu brzy napíše pokračování, protože (budu se opět opakovat)Carter a "jeho" Robert Hunter nasadili laťku hooooodně vysoko a já mám problém se do jiných knih začíst :-)

08.02.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět se budu opakovat, ale opět nemohu jinak než dát plný počet hvězd a opět musím napsat, že Carter a "jeho detektiv" Robert Hunter jsou prostě nejlepší :-)

04.02.2019 5 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Tak mě kniha teda bavila :-) Pořád jsem čekala co zas Juliette (Elizabeth) vymyslí a kam až bude schopná zajít.Akoràt teda ten konec......trochu mě to naštvalo a přišlo mi to najednou useklé.
Kdo ví kolik takových psychopatek běhá po okolí :-)

29.01.2019 4 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Kniha se mi dostala do ruky náhodou v knihovně, kdy mi jí doporučila paní knihovnice se slovy " tu si musíte prostě přečíst".No vůbec nevím co ke knize napsat.Na jednu stranu úžasná (plno zvratů a chvílemi fakt hodně napínavá)a na druhou stranu zbytečně rozvleklá a vše bylo celkem předvídatelné.Ale i tak stojí určitě za přečtení ;-)

13.01.2019 3 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Mám moc ráda tetování, takže mi kniha fakt sedla :-) Akorát mě tam děsně iritovali všichni policajti! Včetně Francise!Jinak kniha opravdu pěkná a napínavá :-)A pachatele jsem trochu tušila už v půlce :-)

08.01.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

O trochu lepší než Okamžiky štěstí a mnohem, mnohem horší než Prvok, Šampon.....a než Pražský erotikon -tyto knihy byly bomba.Nebýt toho, že jsem si sama tuto knihu koupila, tak ji odložím a ani nedoctu.
Je to pro mně ponaučení, že Hartlovo knihy už opravdu nekupuji!!Toto bylo "Velké špatné"

30.12.2018 1 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tato kniha se mi těžko četla kvůli Červovi, bylo mi u toho hrozně, ale jsem ráda, že jsem to vydržela :-)Vraha jsem odhalila, což se mi málokdy podaří, ale motiv byl tedy překvapivý, to jsem nečekala.Super kniha, jako vždy :-)

27.12.2018 5 z 5

Papíroví duchové Papíroví duchové Julia Heaberlin

Čekala jsem něco víc.Kniha mě nebavila, nelíbil se mi styl psaní a celkově mi nesedl ani děj.

23.12.2018 2 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Knihy od Cartera miluji, ale teda tato mi moc nesedla.Vždy u jeho knih dávám 5 hvězd, ale teď musím s těžkým srdcem ubrat. No kniha to byla napínavá, to jo, ale spousta nelogických situací a chování, až mě to štvalo.Podle pravdy je tam určitě jen to, že jim( kdysi) tolik let unikal sériový vrah, jinak je to opravdu těžko uvěřitelné tím, jak to bylo zvrácené, nelogické, až přitažené za vlasy, hlavně ten konec. Na další díl se ale těším :-)

12.12.2018 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Carter opět nezklamal a nasadil pěkně vysokou laťku.Od té doby co čtu jeho knihy, mám problém začíst se do jiných knih.A vraha nikdy nedokážu odhalit. I v této knize bylo rozuzlení zajímavé a pro mně překvapivé.Už se těším na další díl :-)

15.11.2018 4 z 5