JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Spánek Spánek C. L. Taylor

Tak tento typ thrillerů mě baví! Ponuré místo, divní lidé, bouře, žádný signál......do poslední chvíle jsem netušila, kdo to všechno má na svědomí.Super kniha, doporučuji!

17.04.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Neurazí, nenadchne, dalo se to číst a za Sally jsem tipovala úplně jinou osobu, takže pro mě i celkem překvapivé rozuzlení.

12.04.2020 3 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Ze začátku, na prvních pár stranách jsem si myslela, že čtu nějaký román pro teenagery, ale pak to bylo zajímavé a napínavé, dobře se kniha četla.Vraha jsem neodhalila a rozuzlení bylo pro mě překvapivé.Taková " oddychovka" kriminálka :-)

10.04.2020 3 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Krásný, dojemný příběh plný emocí, zároveň tak drsný a smutný.Líbil se mi popis prostředí Aljašky, ale brrrr žít bych tam opravdu nechtěla, asi bych taky zešílela.
Moc krásná kniha!

05.04.2020 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Jo! Mně to opravdu bavilo!:-)Sice příběh skoro o ničem, ale pro mne dobrá oddechovka.Bavilo mě " koukat" do hlav zoufalých lidí, sdílet jejich osud a " nasávat" atmosféru bláznivých lázní.A od půlky už jsem knihu zhltla na jeden zátah- přišlo mi to i napínavé, zajímalo mě jak to vše dopadne.Takže jo!!!! Já doporučuji!;-) Jsem spokojená.

31.03.2020 4 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Tak já se řadím k těm, které kniha zas tak moc nenadchla.....do půlky nuda, že už jsem chtěla knihu odložit, přišel mi i divný styl psaní, pak se to trochu rozjelo a 3* dávám za rozuzlení, které bylo pro mě nečekané.Kniha mohla mít ale o 200 stran méně.Přečteno a ihned zapomenuto.

23.03.2020 3 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Kniha je od půlky sice dost předvídatelná, ale i tak mě bavila.

22.03.2020 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Tak toto bylo velké špatné!
To se teda nepovedlo! Kniha nudná, divně psaná, bez napětí.
Dávám 2* a to teda s bídou.

28.02.2020 2 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Hezky psáno....klobouk dolů, že to Míša zvládla nakonec.
Akorát co mě v knize hodně iritovalo bylo chování jejího manžela! I na konci ta jeho autentická výpověď a názor!Nemám slov.

27.02.2020 3 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Super kniha, jako vždy..... až na ten smutný konec, ach jo :-(((( Vůbec jsem nečekala že to takhle skončí.

25.02.2020 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

No až na ten zrychlený, divný a useknutý konec celkem dobrý, ale teda předchozí dvě knihy byly mnohem lepší.Tuhle knihu jak kdyby psal někdo jiný.

13.02.2020 3 z 5

Mysli na nesmysly Mysli na nesmysly Michaela Dočkalová

Taková fajn oddechovka, přečteno za jedno odpoledne.Nektere příběhy mě tak chytly, že mě mrzelo, že už je konec.... chtěla bych je číst dál :-)

10.02.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha byla čtivá, bavila mě, ale nemohu sdílet tak velké nadšení jako většina.Série s Erikou se mi líbí mnohem víc, knihy mi přijdou víc propracované, napínavé a navíc Erika a její kolegové jsou mi bližší a víc mě i zajímají jejich životy, osudy než Kate a Tristan, kteří mi nějakým způsobem nesedli.

09.02.2020 3 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Ne, toto ne! Pořád jsem knize chtěla dát šanci, ale i po 80 stranách tlachání o ničem, furt jen stěžování si, jsem musela přeskakovat stránky, což dělám opravdu výjimečně.Za mně jedna velká nuda a vůbec nechápu ta velká hodnocení.Za co?

04.02.2020 1 z 5

Vyšší spravedlnost Vyšší spravedlnost Hans Rosenfeldt (p)

No a zas tak napínavý konec :-)
Pozor, může být SPOILER!!!! Souhlasím s komentářem uživatele Makii.
Kniha se mi líbila, až na Vanju, kterou už od minulého dílu opravdu nesnáším a nechápu už ani chování Sebastiana. A s tím "pachatelem" mi to přišlo už trochu zvrácený,nereálný a nechápu proč Sebastian neřekl pravdu, jak to celé bylo, vždyť stejně neměl už co ztratit.Nechápu, že to nechal jen tak.

04.02.2020 4 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Podle mně nejlepší kniha série!Nemohla jsem přestat číst.
Akorát teda Vanja mě tu pěkně štvala, přišla mi jak rozmazlený spratek.A ten konec???! Nutně potřebuji další díl :-)

30.01.2020 5 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Divím se, že má kniha zde tak nízké hodnocení.Za mně super!Sice člověk téměř od začátku ví, jak to vše je a bude, ale i tak mě to nutilo číst dál a dál.Za mně opravdu spokojenost a doporučuji!

27.01.2020 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Tak já zde budu za blázna, který hodnotí tuto vychvalovanou knihu, pouze dvěmi hvězdami a asi byste mě většina nejradši ukamenovali :-D Ale nemohu jinak.Už jsem četla mnohem, mnohem lepší psycho thrillery než byl tento.Pro mě ze začátku nuda, pak se děj trochu rozjel, ale stejně mi to nestačilo.A ten konec??? Dá se tušit už za půlkou knihy, ne- li dříve, takže u mně se vůbec žádný WOW efekt nedostavil a knihu ani nebudu svým blízkým přátelům čtenářům doporučovat.Za mně opravdu velké zklamání, bohužel.

22.01.2020 2 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Super, super, super!Ani chvíli jsem se u knihy nenudila, pořád se něco dělo.Zoe i Tatum byli perfektní.A ten konec?Teda.... doufám, že brzy vyjde další kniha!:-)

14.01.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Perfektní!Moc mě kniha bavila, nemohla jsem přestat číst.Skvěle popsaná atmosféra, charakteristika postav, přišlo mi jak kdybych tam byla s nimi, brrrrr :-) A autorka se snaží čtenáře tak zmást, že jsem opravdu do poslední chvíle netušila kdo je pachatel.

05.01.2020 4 z 5