JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Chris Carter je prostě úžasný! Můj největší oblíbenec.Na tuto knihu jsem se taaak těšila.Byla čtivá, napínavá a Robert a Garcia opět skvělí, já je žeru :-D, ale něco mi tu pořád tak nějak chybělo, proto dávám 4* a už teď se těším na další jeho knihu!

29.12.2020 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Je mi to líto, ale musím dát pouze 2* :-( Z celé série mi přišla tato kniha opravdu nejslabší. Nevím, jestli už jsem knihami o Amiších přesycená nebo mi nesedla pouze tato, každopádně jsem se u ní trápila. Kate mám ráda, ale v tomto díle už mi chvílemi lezla krkem.Budu doufat, že další kniha mě opět nadchne jako ty předchozí.

20.12.2020 3 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Nejlepší kniha z celé série!Kdo je "Jago"jsem sice tušila už v půlce knihy, ale i tak to bylo tak napínavé, že jsem se nemohla od knihy odtrhnout.Musím dát plný počet hvězd a doufám, že už brzy vyjde nová kniha.

16.12.2020 5 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Z knihy "Pět" jsem byla nadšená, z knihy "Hlasy" ještě víc a Slepí ptáci mě maličko zklamali.Kniha se četla opět dobře, ale nesedlo mi tam to prostředí Facebooku a verše mě už chvílemi tak štvaly, že jsem je už ani nečetla :-)Já na ty básničky prostě nejsem :-D Nicméně se jdu vrhnout na Stín a už se moc těším!

07.12.2020 3 z 5

Sebranka Sebranka Torey L. Hayden (p)

Doporučuji jako povinnou četbu pro asistenty pedagoga či speciální pedagogy.Úžasné čtení pro ty, kteří pracují s dětmi se SVP.

29.11.2020 4 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Úžasné!Mám ráda knihy z psychiatrických léčeben a tato mi opravdu sedla.Četla jsem ve dne v noci, moc mě zajímalo jak to celé je, hlavně s Marií.Dala bych plný počet hvězd, ale musím jednu ubrat za ten zrychlený konec a za nelogické jednání Beatrice.

28.11.2020 4 z 5

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Nelíbil se mi styl psaní, Malin mi " k srdci nepřirostla" a už mi lezlo na nervy to neustále zmiňované horko.Do půlky nuda, pak se něco trochu děje, ale za mě opravdu ne.

05.11.2020 2 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Pro mě nejslabší díl z této série.Chvílemi jsem se i ztrácela v těch rodinných propletencích, přišlo mi to jako taková slátanina a vadilo mi i chování Lottie.Ale číst se to dalo a další díl si určitě přečtu :-)

30.10.2020 3 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Proč je ta kniha tak tenká?:-D Já bych chtěla ještě číst.Přečteno za sobotu, do dvou do rána, nemohla jsem se odtrhnout!

18.10.2020 4 z 5

Úniková hra Úniková hra Megan Goldin

Od knihy jsem nic extra nečekala a o to víc jsem byla překvapená.Kniha je čtivě a zajímavě psaná, super prolínání minulosti a přítomnosti.A hrozně mě zajímal příběh Sary a Lucy, pořád jsem přemýšlela kdo za tím vším vězí.Dala bych 5* ale konec mě trochu zklamal, tak musí stačit 4* :-)

17.10.2020 4 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Začátek napínavý, zajímavý, ale děj odehrávající se v Londýně už mě vůbec nebavil.Od půlky už jsem se i ztrácela v ději

10.10.2020 2 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Takové nijaké, chvílemi i zdlouhavé, ale číst se kniha dala.Nicmene přečteno a za chvíli zapomenuto

03.10.2020 3 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Čekala jsem tedy úplně něco jiného.Kniha mě ničím nezaujala a za půlkou už jsem i přeskakovala pár stran, jinak bych úplně knihu odložila.

18.09.2020 2 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Neskutečná nuda! Předchozí knihy od této autorky mě bavily a tahle vůbec.Jak kdyby knihu psal někdo jiný.Doufam, že nejnovější kniha (Drak spí)bude opět super jako ty předchozí.

01.09.2020 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Mrazivý thriller?Co na tom bylo proboha mrazivého?:-D Pro mě taková oddechovka při upršeném dni.Neurazí, nenadchne...přečtu a ihned na ní zapomenu.

16.07.2020 3 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Tak s touhle knihou jsem se neskutečně trápila, vůbec mě nebavila a už jsem chtěla odložit.Ale vydržela jsem a nakonec to nebylo tak špatné, i když žádná velká pecka.Za mně takový průměr.Přečetla jsem a brzy na ní zapomenu.

13.07.2020 3 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Já nevím..... má první kniha od této autorky a nebyla špatná, to ne, četla se dobře, ale dle tak vysokého hodnocení jsem čekala opravdu víc.Pro mě je to průměrná detektivka a už jsem četla mnohem lepší, propracovanější, napínavější.Ale samozřejmě další knihy od Tess si ráda přečtu :-)

27.05.2020 3 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Já toho Fitzeka fakt zbožňuju:-D Ty jeho zvraty v každé kapitole a pak ty konce, kde je vše vysvětleno a vše je úplně jinak, než myslíte.Už se těším na další knihy.

21.05.2020 4 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Tak to bylo něco!!! Skvěle popsaná atmosféra v domě, při seancích jsem ani nedýchala, od půlky jsem nemohla přestat číst.Doufám, že brzy vyjde další kniha.

03.05.2020 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Takový super námět (psychiatrická léčebna a žena, která několik let nepromluvila o vraždě manžela) a tak nudně zpracováno.Kdybych měla knihu pouze půjčenou, tak ji odložím a nedočtu, ale když už jsem ji koupila...:-D TOP thriller si tedy představuji opravdu jinak.Dávám 2* pouze za posledních pár stran, kdy to bylo aspoň trochu zajímavé.

25.04.2020 2 z 5