JitkaHambi

Zrcadlový mužZrcadlový mužLars Kepler

Už Lazar mě teda dost zklamal, protože to bylo už hodně přitažené za vlasy a ani Zrcadlový muž to teď nevylepšil, některé části mě už nudily a bylo tam spousta nelogického chování.Konec mě teda překvapil, ale podle mně Kepler umí psát mnohem lépe (viz Hypnotizér, Svědkyně ohně, Paganiniho smlouva). Souhlasím s komentářem od jromovic, že se kvalita knih snižuje.

Mlha nad Shadow SandsMlha nad Shadow SandsRobert Bryndza

Kniha byla čtivá, napínavá, bavila mě, ale pořád si stojím za tím, že série s Erikou je lepší a mám ji pořád radši než Kate.

ManiakManiakMartina Cole

Já tedy půjdu hodně proti proudu.
Kniha drsná, chvílemi opravdu nechutné popisování všeho a oproti tomu červená knihovna(Kate a Patrick), což na mě působilo hrozně rušivě a přeskakovala jsem stránky.Kniha byla na můj vkus i zbytečně dlouhá a natahovaná.
Souhlasím s komentářem od uživatelky Katerina5544, která vše vystihla úplně přesně.Knihu pošlu dál a jiné od této autorky už číst dál nebudu.

31.12.2020

Napsáno krvíNapsáno krvíChris Carter

Chris Carter je prostě úžasný! Můj největší oblíbenec.Na tuto knihu jsem se taaak těšila.Byla čtivá, napínavá a Robert a Garcia opět skvělí, já je žeru :-D, ale něco mi tu pořád tak nějak chybělo, proto dávám 4* a už teď se těším na další jeho knihu!

29.12.2020

V troskách tornádaV troskách tornádaLinda Castillo

Je mi to líto, ale musím dát pouze 2* :-( Z celé série mi přišla tato kniha opravdu nejslabší. Nevím, jestli už jsem knihami o Amiších přesycená nebo mi nesedla pouze tato, každopádně jsem se u ní trápila. Kate mám ráda, ale v tomto díle už mi chvílemi lezla krkem.Budu doufat, že další kniha mě opět nadchne jako ty předchozí.

20.12.2020

StínStínUrsula Poznanski

Nejlepší kniha z celé série!Kdo je "Jago"jsem sice tušila už v půlce knihy, ale i tak to bylo tak napínavé, že jsem se nemohla od knihy odtrhnout.Musím dát plný počet hvězd a doufám, že už brzy vyjde nová kniha.

16.12.2020

Slepí ptáciSlepí ptáciUrsula Poznanski

Z knihy "Pět" jsem byla nadšená, z knihy "Hlasy" ještě víc a Slepí ptáci mě maličko zklamali.Kniha se četla opět dobře, ale nesedlo mi tam to prostředí Facebooku a verše mě už chvílemi tak štvaly, že jsem je už ani nečetla :-)Já na ty básničky prostě nejsem :-D Nicméně se jdu vrhnout na Stín a už se moc těším!

07.12.2020

SebrankaSebrankaT. L. Hayden (pseudonym)

Doporučuji jako povinnou četbu pro asistenty pedagoga či speciální pedagogy.Úžasné čtení pro ty, kteří pracují s dětmi se SVP.

29.11.2020

HlasyHlasyUrsula Poznanski

Úžasné!Mám ráda knihy z psychiatrických léčeben a tato mi opravdu sedla.Četla jsem ve dne v noci, moc mě zajímalo jak to celé je, hlavně s Marií.Dala bych plný počet hvězd, ale musím jednu ubrat za ten zrychlený konec a za nelogické jednání Beatrice.

28.11.2020

Letní smrtLetní smrtMons Kallentoft

Nelíbil se mi styl psaní, Malin mi " k srdci nepřirostla" a už mi lezlo na nervy to neustále zmiňované horko.Do půlky nuda, pak se něco trochu děje, ale za mě opravdu ne.

05.11.2020

Stará tajemstvíStará tajemstvíPatricia Gibney

Pro mě nejslabší díl z této série.Chvílemi jsem se i ztrácela v těch rodinných propletencích, přišlo mi to jako taková slátanina a vadilo mi i chování Lottie.Ale číst se to dalo a další díl si určitě přečtu :-)

30.10.2020

Na pokraji silNa pokraji silSamantha M. Bailey

Proč je ta kniha tak tenká?:-D Já bych chtěla ještě číst.Přečteno za sobotu, do dvou do rána, nemohla jsem se odtrhnout!

18.10.2020

Úniková hraÚniková hraMegan Goldin

Od knihy jsem nic extra nečekala a o to víc jsem byla překvapená.Kniha je čtivě a zajímavě psaná, super prolínání minulosti a přítomnosti.A hrozně mě zajímal příběh Sary a Lucy, pořád jsem přemýšlela kdo za tím vším vězí.Dala bych 5* ale konec mě trochu zklamal, tak musí stačit 4* :-)

17.10.2020

PronásledovaníPronásledovaníMark Edwards

Začátek napínavý, zajímavý, ale děj odehrávající se v Londýně už mě vůbec nebavil.Od půlky už jsem se i ztrácela v ději

10.10.2020

Pohřbený životPohřbený životAllen Eskens

Takové nijaké, chvílemi i zdlouhavé, ale číst se kniha dala.Nicmene přečteno a za chvíli zapomenuto

03.10.2020

Milé dítěMilé dítěRomy Hausmann

Čekala jsem tedy úplně něco jiného.Kniha mě ničím nezaujala a za půlkou už jsem i přeskakovala pár stran, jinak bych úplně knihu odložila.

18.09.2020

Sněžný měsícSněžný měsícMichaela Klevisová

Neskutečná nuda! Předchozí knihy od této autorky mě bavily a tahle vůbec.Jak kdyby knihu psal někdo jiný.Doufam, že nejnovější kniha (Drak spí)bude opět super jako ty předchozí.

01.09.2020

SpolubydlícíSpolubydlícíC. L. Pattison

Mrazivý thriller?Co na tom bylo proboha mrazivého?:-D Pro mě taková oddechovka při upršeném dni.Neurazí, nenadchne...přečtu a ihned na ní zapomenu.

16.07.2020

První, která zemřePrvní, která zemřeVictoria Jenkins

Tak s touhle knihou jsem se neskutečně trápila, vůbec mě nebavila a už jsem chtěla odložit.Ale vydržela jsem a nakonec to nebylo tak špatné, i když žádná velká pecka.Za mně takový průměr.Přečetla jsem a brzy na ní zapomenu.

13.07.2020

ChirurgChirurgTess Gerritsen

Já nevím..... má první kniha od této autorky a nebyla špatná, to ne, četla se dobře, ale dle tak vysokého hodnocení jsem čekala opravdu víc.Pro mě je to průměrná detektivka a už jsem četla mnohem lepší, propracovanější, napínavější.Ale samozřejmě další knihy od Tess si ráda přečtu :-)

27.05.2020

TerapieTerapieSebastian Fitzek

Já toho Fitzeka fakt zbožňuju:-D Ty jeho zvraty v každé kapitole a pak ty konce, kde je vše vysvětleno a vše je úplně jinak, než myslíte.Už se těším na další knihy.

21.05.2020

Přízraky domu CarrowůPřízraky domu CarrowůDarcy Coates

Tak to bylo něco!!! Skvěle popsaná atmosféra v domě, při seancích jsem ani nedýchala, od půlky jsem nemohla přestat číst.Doufám, že brzy vyjde další kniha.

03.05.2020

Mlčící pacientkaMlčící pacientkaAlex Michaelides

Takový super námět (psychiatrická léčebna a žena, která několik let nepromluvila o vraždě manžela) a tak nudně zpracováno.Kdybych měla knihu pouze půjčenou, tak ji odložím a nedočtu, ale když už jsem ji koupila...:-D TOP thriller si tedy představuji opravdu jinak.Dávám 2* pouze za posledních pár stran, kdy to bylo aspoň trochu zajímavé.

25.04.2020

SpánekSpánekC.L. Taylor

Tak tento typ thrillerů mě baví! Ponuré místo, divní lidé, bouře, žádný signál......do poslední chvíle jsem netušila, kdo to všechno má na svědomí.Super kniha, doporučuji!

17.04.2020

FámaFámaLesley Kara

Neurazí, nenadchne, dalo se to číst a za Sally jsem tipovala úplně jinou osobu, takže pro mě i celkem překvapivé rozuzlení.

12.04.2020

Seznam mrtvýchSeznam mrtvýchJennifer L. Armentrout

Ze začátku, na prvních pár stranách jsem si myslela, že čtu nějaký román pro teenagery, ale pak to bylo zajímavé a napínavé, dobře se kniha četla.Vraha jsem neodhalila a rozuzlení bylo pro mě překvapivé.Taková " oddychovka" kriminálka :-)

10.04.2020

Velká samotaVelká samotaKristin Hannah

Krásný, dojemný příběh plný emocí, zároveň tak drsný a smutný.Líbil se mi popis prostředí Aljašky, ale brrrr žít bych tam opravdu nechtěla, asi bych taky zešílela.
Moc krásná kniha!

05.04.2020

Úplně cizí lidéÚplně cizí lidéLiane Moriarty

Jo! Mně to opravdu bavilo!:-)Sice příběh skoro o ničem, ale pro mne dobrá oddechovka.Bavilo mě " koukat" do hlav zoufalých lidí, sdílet jejich osud a " nasávat" atmosféru bláznivých lázní.A od půlky už jsem knihu zhltla na jeden zátah- přišlo mi to i napínavé, zajímalo mě jak to vše dopadne.Takže jo!!!! Já doporučuji!;-) Jsem spokojená.

31.03.2020

NašeptávačNašeptávačDonato Carrisi

Tak já se řadím k těm, které kniha zas tak moc nenadchla.....do půlky nuda, že už jsem chtěla knihu odložit, přišel mi i divný styl psaní, pak se to trochu rozjelo a 3* dávám za rozuzlení, které bylo pro mě nečekané.Kniha mohla mít ale o 200 stran méně.Přečteno a ihned zapomenuto.

23.03.2020

Stříbrná cestaStříbrná cestaStina Jackson

Kniha je od půlky sice dost předvídatelná, ale i tak mě bavila.

22.03.2020