JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Kniha čtivá, napínavá, o tom žádná, ale strašně moc zamotaný, překombinovaný děj, že jsem se chvílemi skoro ztrácela a občas i takové nelogické jednání, chování.
Ale na třetí díl se těším :-)

04.02.2022 3 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Tak já nevím, asi jsem už rozmlsaná jinými detektivkami.Tady je jedna vražda, která se řeší na 350 stranách.
Pro mne absolutně bez napětí, zdlouhavé, pachatele jsem uhodla asi v polovině knihy a Linhartová a Beneš mi taky k srdci nepřirostli.
Další knihy od této autorky rozhodně shánět nebudu.

31.01.2022 2 z 5

Žádost o přátelství Žádost o přátelství Laura Marshall

Já se divím, že kniha nemá větší hodnocení, mně osobně se moc líbila, zajímalo mě, jak to bylo s Marií a od třídního srazu(zhruba od půlky knihy)jsem se pak nemohla už odtrhnout.
A ten konec??"Wow"

25.01.2022 4 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Číst se kniha dala, ale od začátku je člověku jasné, kdo je Škrtič, takže žádné extra napětí se nekoná, konec taky takový divný.
Doporučuji jako oddechovou krimi a nic zvláštního nečekejte.
Dávám 3*

22.01.2022 3 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Dávám 2* a to ještě s bídou...jednu dávám za obálku, ta je moc hezká a druhou za ten začátek.Říkala jsem si že to bude super kniha, ale co ten konec?NE!Za mně velké špatné.

04.01.2022 2 z 5

Chlapec s kamínky Chlapec s kamínky Sophie Loubière

Dávám 3* pouze za posledních cca 100 stran, kdy se děj rozjel a zajímalo mě, co bude dál, jak to vlastně celé je, jinak mě kniha moc nebavila.

04.01.2022 3 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Kniha se hezky četla, bavila mě, ale jak už tu bylo několikrát zmiňováno....autorka umí psát mnohem lépe.

24.12.2021 3 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

Anotace knihy mě uchvátila, hrozně jsem se na knihu těšila a hlavně musela jsem ji mít teď, abych si ji četla v adventním čase a měla tu správnou atmosféru.Asi jsem od knihy tedy hodně očekávala, takže jsem byla zklamaná.Za mně nuda, hlavně v první části a druhá část už byla lepší, ale stejně musím dát pouze 2*.Bohužel mi k srdci nepřirostla ani Kim, ani nikdo jiný.A že je to GENIÁLNÍ psycho thriller?Já si tedy myslím, že geniální psycho thriller vypadá úplně jinak.

10.12.2021 2 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Kniha byla čtivá, ale mohla mít klidně o půlku méně stran, vynechala bych tam tu červenou knihovnu, která mě tam dost rozčilovala a nehodilo se to.
Za mně takový průměr, čekala jsem mnohem víc.

30.11.2021 3 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

Knihu jsem přečetla za neděli!
Tolik zaporáků - nesympatických postav jsem v knize snad ještě nezažila, jediná milá byla Matilda :-)
Ale děj mě fascinoval a nutilo mě to číst dál a dál, abych se dozvěděla jak to celé skončí.

29.11.2021 4 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Úžasné!Kniha mě vtáhla do děje hned od začátku.Skvěle popsaná atmosféra ostrova, jak kdybych tam byla s nimi.Do konce knihy nevíte kdo je oběť a co se vlastně stalo.
Líbilo se mi to ještě víc než Štvanice!
Mám novou oblíbenou autorku :-) Víc takovýchto knih prosím :-)

27.11.2021 4 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Parádní počteníčko, jsem nadšená.Miluju tyhle švihlé, bláznivé, ulhané postavy v knihách :-D Clair byla úžasná.Sice děj nereálný, ale nad tím člověk nesmí přemýšlet do detailů.Konec jsem vůbec nečekala.
Doporučuji!

09.11.2021 4 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Od knihy jsem nic nečekala, o to víc jsem byla překvapená.Kniha se četla dobře, ale bylo mi u ní dost úzko teda :-( Konec jsem nečekala, pro mně velké překvapení.

02.11.2021 3 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Čekala jsem od knihy úplně něco jiného a naprosto souhlasím s komentářem níže....od Niki7763.
Kniha je bez napětí, bez děje, asi mně prostě tento typ knih nebaví.

29.10.2021 2 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Wow! Napínavá kniha, která mě nutila číst furt dál a dál, četla jsem do rána, abych se dozvěděla, jak to vlastně celé je..... Krásně psáno z různých pohledů.
Po dlouhé době kniha, u které se dostavil "wow" efekt :-D
Doporučuji!

28.10.2021 4 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu Rachel Abbott

Tak za mně tedy nic moc!Kniha mě začala bavit až od té doby, co se začala hrát"Hra" a i tak mě to teda nenadchlo.Napětí pro mě žádné, postavy mi nijak zvlášť sympatické nebyli, vše tak nějak omílané pořád dokola a konec trochu předvídatelný.Za mně ztráta času.Přečteno a v tu ránu zapomenuto.

23.10.2021 2 z 5

Anonymita Anonymita Arno Strobel

Z knihy jsem tedy moc nadšená nebyla.V této knize mi vadilo to "přepínání mezi Ninou a Danielem(než jsem si uvědomila vždycky koho vlastně čtu), chvílemi až nuda a konec na můj vkus až moc akční a přitažený za vlasy.Ursulu mám ráda, ale tato kniha tedy za mně opravdu NE!S bídou dávám 3*

13.10.2021 3 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Čtivá, napínavá kniha, která mě chytla hned od první stránky.Doufám, že brzy vyjde další kniha.

26.09.2021 4 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Nuda, nuda a zase nuda!Postavy mi byly nesympatické, žádný děj, půlka knihy je o hledání psa, ach jo, knihou jsem se opravdu prokousávala a doufám, že Michaela zase začne psát ty napínavé krimi s Bergmanem.

18.09.2021 1 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Prostě Kim!Všechny knihy jsou úžasné, i tato mě velice bavila a už se těším na další :-)

23.08.2021 4 z 5