Stále nezvěstná

Annie rekapituluje při terapeutických sezeních u psychiatričky svůj pohnutý životní příběh: příběh ženy unesené neznámým mužem, měsíce uvězněné v horské chatě, znásilňované, ponižované a podrobované nejnesmyslnějším pravidlům. A vystavené i nejhorší ztrátě, která ji mohla potkat… Přesto se dokázala svému vězniteli vzepřít a utéct. Jenže návrat do normálního života není vůbec jednoduchý: Annie se snaží znovu navázat vztah se svou matkou, s kamarádkou Christinou, s přítelem Lukem. Za pomoci psychiatričky se pokouší překonat strach z venkovního světa – a za pomoci policejního vyšetřovatele Garyho vypátrat, kdo její únos zosnoval a proč. Odhalená pravda je však až nečekaně krutá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64218/stale-nezvestna-Mrp-64218.jpg 4.4290
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Knižní klub

Still Missing, 2010

Kniha Stále nezvěstná

RADOST
včera

Kniha o tom, jak je téměř nemožné vyrovnat se s těžkými a navždy zraňujícími životními prožitky. O hlubokém zásahu do psychiky, kterého se nelze zbavit. O úniku, který však nepřinesl svobodu. O zklamání. A týká se to stejnou měrou oběti i pachatele.

L.D.
28.12.2020

Přečteno za dva dny, chytla mě a nepustila. Doporučuji

Allla9
11.09.2020

Chvílemi mi přišlo, že to je hodně náhod, ale nakonec jsem byla v šoku. Závěr knihy mě překvapil.

Nepri
17.08.2020

Kniha se mi četla hodně dobře, je to napínavé. Největší šok přijde na závěr.

Česneksmedem
15.07.2020

Kniha se mi líbila, ale až tak nadšený z ní nejsem. Některé pasáže se zdály poněkud nadnesené, až těžko uvěřitelné. No a ta pointa je docela drsná. Přesto knihu doporučuji.

pavlinka0250
08.05.2020

Velice vydařená kniha, která si vás podmaní už od prvních stránek a nepustí.
Kniha plná napětí a závěrečného šoku.
*****

Doubravka1975
08.05.2020

Hodně husté čtení, brrr, ale jinak skvělý a napínavý psychothriller. Rozuzlení šokující i když mě to taky napadlo, fakt mazec....

Anina91
25.04.2020

Uzasna knizka! Cetla jsem ji se zatajenym dechem od prvního pismenk az po to posledni!

kanadská literatura

Chevy Stevens (p)