JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Od Nesba jsem četla knihu Syn a moc se mi líbila, proto jsem se těšila na Netopýra a velké, opravdu VELKÉ zklamání.Kniha mě nechytla, hlavní hrdinovè mi byli od začátku nesympatičtí, od jednè čtvrtiny jsem knihu přeskakovala a jen tak tak jsem ji dočetla.

23.05.2017 1 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Téda...jednim slovem "Skvělé"!Lincoln mě neskutečně štval a přitom jsem si ho hrozně oblíbila :-DA ten konec?Opravdu do poslední chvíle jsem vraha netušila, bylo to pro mně velké překvapení.

20.05.2017 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Hrozně moc jsem byla nadšená z Dívky z ledu a tato druhá kniha je ještě lepší.Nemám co vytknout.Hodnocení pěti hvězdami mi prijde hrozně málo :-)Už aby vyšla,další kniha :-)Doporučuji.

08.05.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Jsem nadšená.Super napínavá kniha, sympatická vyšetřovatelka, napětí od začátku do konce, četla jsem opravdu každou volnou chvilku.Hrozně se těším na další knihu.

21.04.2017 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Tomu říkám psycho :-).Úžasná napínavá kniha, chvilkama jsem se I bála :-)Kdyby byla možnost dát 10 hvězd, určitě bych je knize dala.Doporučuji.

09.04.2017 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Ch.Linková opět nezklamala.Pro mě další úžasná kniha od této autorky.Celou dobu jsem byla přesvědčena o jiném vrahovi -ruku do ohně bych za to dala :-)a přesto byl nakonec vrah úplně někdo jiný, než jsem myslela.Nečekaný konec, opravdu.Všem moc ráda doporučuji.

10.02.2017 4 z 5

Vražedná čísla Vražedná čísla John Verdon

Knihu jsem dočetla pouze do půlky a to ještě stěží, takže nemohu hodnotit hvězdama.Vůbec mě kniha nezaujala, je hrozně zdlouhavá, divně psaná, postavy všechny nesympatické.Za mně velké zklamání.

24.12.2016

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

První kniha (V lese visí anděl)se mi líbila o malinko víc, ale Sova taky výborná :-)Už se těším na 3.knihu a vzhledem k trochu otevřenému konci věřím, že brzy bude :-)Doporučuji!

15.12.2016 4 z 5

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Kniha byla super, napínavá, o tom žádná, ale podle zdejších komentářů a vysokého hodnocení jsem tedy čekala mnohem, mnohem víc.Na zadek jsem si z ní tedy nesedla, ale za precteni urcite stoji :-)

01.12.2016 4 z 5

Hra stínů Hra stínů Charlotte Link

Drsné a strhující osudy pěti přátel mě nutily číst každou volnou chvilku.Perfektně napsané, dojemný konec.Musím hodnotit plným počtem hvězd.Za mě opravdu" wow" super kniha :-)

24.11.2016 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Tak toto nebyl můj šálek kávy.Vůbec!Nesedl mi styl vyprávění, přišlo mi vše hrozně zdlouhavé, chvilemi až nudné.Několikrát už jsem chtěla knihu odložit, ale kvůli pozitivním reakcím zde v komentářích jsem se na konec těšila, čekala jsem nějaké zajímavé rozuzlení, ale opět přišlo zklamání.Tato kniha opravdu ne, s radostí ji pošlu dál :-)

18.11.2016 1 z 5

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

UF, jsem tak ráda, že jsem knihu konečně dočetla :-)Čekala jsem tedy mnohem víc.Kniha mě nedokázala vtáhnout, nemohla jsem se vůbec začist.Dávám 2 hvězdy jen kvůli posledním cca dvaceti stranám.Konec jsem tedy opravdu nečekala.

09.11.2016 2 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Pro mně jedna z nejlepších knih od Kinga.Prožívala jsem úplně živě tu hrůzu s nimi. Ještě dlouho po přečtení mi kniha ležela v hlavě a i teď, kdyz si na knihu vzpomenu, úplně mě mrazí.

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

Není co dodat.Super kniha, i kdyz drsná a smutná.....ze života.Asi ještě 2 měsíce po přečtení jsem na ni myslela a dost často si na ni vzpomenu i teď.Jen tak ji nevyzenete z hlavy.

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Dalo se to číst, ale čekala jsem trochu víc.Určitě by to mohlo být mnohem napínavější.Chvílemi už mi přišla kniha i taková zdlouhavá.

25.10.2016 3 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Zajímavý příběh už od začátku, psaný zvláštním stylem.Celou dobu jsem byla napjatá, jak to dopadne a konec jsem tedy nečekala.Pecka knížka :-)Doporučuji

25.10.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Pro mně naprosto úžasná kniha s nečekaným koncem, nemohla jsem se od ní odrthnout a popis pocitů Rachel byl dokonalý.Úplně jsem vše prožívala s ní :-)Doporučuji.