JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Naprosto perfektní kniha, přečteno za jeden den, což se mi už dlouho nestalo, že bych knihu nemohla odložit a přečetla ji tak rychle.Jsem nadšená a doporučuji :-)

25.02.2018 5 z 5

Noční pavouk Noční pavouk John Lutz

Taková průměrná detektivka.Neurazi, nenadchne.

24.02.2018 3 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Mám ráda knihy i filmy z psychiatrických léčeben, líbí se mi ponurá atmosféra a tak jsem tuto knihu prostě musela mít!A takové velké zklamání.Žádné napětí, prostě nic.Co to jako mělo být?Přišlo mi to celé divné, chvílema jsem i přeskakovala stránky a byla jsem ráda, když jsem byla konečně u konce knihy.Toto opravdu ne :-(

13.02.2018 2 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Má druhá kniha od této autorky a opět jsem nebyla zklamána.Vžila jsem se do osudů obyvatel Smrčiny tak, že mi bylo líto, že jsem knihu dočetla :-) Už se těším na další knihy od této autorky.

01.02.2018 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Kniha se mi hrozně těžko četla, byla tak divně psaná.Příběh nereálný a konec knihy mě zklamal úplně.Pro mě ztráta času.

21.01.2018 2 z 5

Sbohem, ptáčku Sbohem, ptáčku Jesper Stein

Jsem ráda, že jsem knihu dočetla.Přišlo mi to takové zbytečně zdlouhavé a divné.Dávám 2 hvězdy jen kvůli Axelovi, který mi byl svým způsobem velice sympatický, jinak mě kniha opravdu ničím nezaujala, ba naopak chvílema i dost nudila.

15.01.2018 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Moc hezky napsané,konec jsem nečekala, myslela jsem, že je vše úplně jinak.
Kdybych nemusela vstavat ráno do práce, četla bych celou noc :-)

07.01.2018 4 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Úžasná, napínavá kniha.Varuji Vás:jakmile začnete číst, už se neodtrhnete :-) Jako já -předvánoční shon a já jen četla a četla :-)
Opravdu vyborna kniha, doporučuji :-)

25.12.2017 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Perfektně se kniha četla, bylo to napínavé, krásně popsaná atmosféra uprostřed lesů a jak už tu někdo psal - byl by to moc hezký zfilmovaný thriller.

07.12.2017 4 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

No, taková průměrná detektivka.Teď jsem dočetla a za týden už nebudu vědět o čem to bylo :-)

07.11.2017 3 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Super!Konec pro mě nečekaný a napínavý, byla jsem přesvědčena, ze je vše úplně jinak. V určitých částech knihy(popis mučení dětí)se mi zvedal žaludek stejně jako hlavní hrdince.
Určitě doporučuji, kniha chytne a jen tak nepustí

05.11.2017 4 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Má první kniha od této autorky a jsem nadšená. Tak krásně se četla a teda ten konec, to jsem nečekala.
Podle většiny komentářů zde je tato kniha autorčina nejslabší...wow, tak to se teda moc těším na další knihy :-)

29.10.2017 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Na tuto knihu jsem se hrozně těšila, takže hned, jak se objevila v prodeji, koupila jsem si ji a okamžitě jsem začala číst.Ale bohužel pro mě celkem zklamání.
1.)Poměrně brzy jsem odhalila jak to celé je a bude, takže pro mě to žádné velké překvapení nebylo
2.)Hlavní hrdinka Anna mi byla dost nesympatická, nedokázala jsem se vžít do jejich pocitů, bylo mi jedno, gjak to s ní dopadne
3.)Občas dost nelogických věcí a chování určitých osob
Shrnutí:kniha určitě za přečtení stojí, nebylo to špatné, ale u mně prostě stále vede Rachel - Dívka ve vlaku :-)

26.10.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knihu jsem prostě nemohla odložit ani na chvilku.Vžila jsem se do Grace, až mi chvilkama bylo hodně úzko a vymýšlela jsem plány s ní :-D Konec tedy celkem předvídatelný, ale je to úžasně napsaná kniha.

03.10.2017 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Přečteno jedním dechem :-)Skvělá, napínavá kniha od začátku do konce.Prostě perfektní.Doporučuji.

02.10.2017 5 z 5

Respektovat a být respektován Respektovat a být respektován Pavel Kopřiva

Úžasná kniha.Měla jsem ji půjčenou, ale koupím si ji.Něco takového mi nesmí doma chybět.Doporučuji všem, kdo máte děti nebo kdo s dětmi denně pracujete.

30.09.2017 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Kniha mě moc nebavila, chvílema jsem se do čtení musela nutit, ale zajímalo mě, jak to vše bylo a o to víc jsem byla zklamanà z konce-dost nedotažené, divné.Čekala jsem mnohem víc.

27.09.2017 2 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Pan Minier je prostě super :-) Dávám 5 hvězd a kdyby to šlo, dala bych klidně ještě jednou tolik :-)

18.09.2017 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Velice zajímavě psaná kniha, líbila se mi.
Doporučuji

12.08.2017 3 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Začátek dobrý, od čtvrtky jsem se nudila.Dávám 2 hvězdy a to jen za ten konec - rozuzlení bylo nečekané.

03.07.2017 2 z 5