Řekni lituji

Jedné letní nedělní noci se ve vesnici Bingham nedaleko Oxfordu ztratí dvě nejlepší patnáctileté kamarádky Piper Hadleyová a Natasha McBainová. Mnohadenní televizní přímý přenos zpátrání po nich upoutá celý národ. Dívky se ale nepodaří najít. O tři roky později, v průběhu nejhorší sněhové vichřice za posledních sto let, dojde k brutální vraždě manželského páru bydlícího na farmě, kde kdysi se svými rodiči žila iNatasha McBainová. A pod ledem zamrzlého jezera je po sněhové bouři nalezeno tělo mladé bosé ženy. Policie zadrží duševně narušeného mladíka, který slyší hlasy a tvrdí, že té noci viděl v bouři dívku, kterou pronásledoval sněhulák. Klinický psycholog a tvůrce zločineckých profilů pro policii Joseph O’Loughlin je přesvědčený, že dívky, které zmizely před třemi lety, stále žijí. Přesvědčuje policii, že je třeba obnovit vyšetřování, ale čím víc se blíží pravdě, tím nebezpečnější celá situace začíná být. Mysl jeho protivníka je chladnokrevná, rafinovaná a zvrácená....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/231376/rekni-lituji-6D4-231376.jpg 4.6382

Joseph O'Loughlin (6.)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Say You're Sorry (2012)

Kniha Řekni lituji

Kaja01

Kniha se mi moc líbila, zejména postava profesora, přečetla jsem ji během chvilky. Rozuzlení jsem vůbec nečekala! Skvělý thriller.

nickol

Knihu jsem přečetla za jeden den . Nemohla jsem se od ní odtrhnout . Úžasné napínavé čtení.

mi-380

Po přečtení Štvance jsem se těšil na dalšího Robothama. Štvancem jsem byl nadšený, touto kampušovskou variací také, ale už o něco méně. Kniha byla napínavá, zajímavě pojatá díky dvěma vypravěčům, psycholog Joe je sympaťák, téma a utrpení obětí doslova mrazivé, ale tak nějak... obehrané...
85% (zatím 375 hodnotících s průměrem 92%).

edith79

Tak tuhle knihu budu mít v hlavě ještě hodně dlouho. Skvělý čtenářský zážitek. Autor píše neskutečně poutavě a postava profesora O'Loughlina je prostě bezvadná. Navíc je tu mrazivý deník Piper, při jehož čtení mi mnohdy bylo velmi úzko a knize to dodává téměř hororovou atmosféru. Pachatele jsem neodhalila, autor si se čtenářem umí pěkně pohrát, takže i když jsem si myslela, že vím, konec mě opravdu překvapil. Tohle byla prostě paráda.

sipkulka

Moc fajn čtení, psychologický thriller, který vás svým dějem jednoduše chytne a nepustí, ani trošku mi nevadilo že se jednalo o 1 knihu tudíž asi o 6 díl série.. Myslím, že sem díky této knížce našla dalšího fajn spisovatele do sbírky.

Ben Nevis

Cesta do hlubin psychopatovy duše. Hlavní hrdina psycholog je fajn (toto je moje první knížka s ním), ale deník unesené dívky dělá z knížky mrazivý požitek. Všechno do sebe krásně zapadá, autor se nesnaží zabít příběh vymýšlením ohromujících, ale nefunkčních, konstrukcí.

Doporučuji knihu Pokoj od E. Donoghue. Je to vlastně takové pokračování říkající, že u takových případů žádné šťastné konce nejsou.

romana0733

Tahle kniha mi nějak nesedla, bylo to zbytečně natahované, ani ten konec mi nějak neseděl. Kniha střepy, byla mnohem lepší,

beruska

Napínavý příběh, kdy do konce nevíte, kdo za vším je :) ...

krimi únosy dětí

Michael Robotham