Řekni lituji

Jedné letní nedělní noci se ve vesnici Bingham nedaleko Oxfordu ztratí dvě nejlepší patnáctileté kamarádky Piper Hadleyová a Natasha McBainová. Mnohadenní televizní přímý přenos zpátrání po nich upoutá celý národ. Dívky se ale nepodaří najít. O tři roky později, v průběhu nejhorší sněhové vichřice za posledních sto let, dojde k brutální vraždě manželského páru bydlícího na farmě, kde kdysi se svými rodiči žila iNatasha McBainová. A pod ledem zamrzlého jezera je po sněhové bouři nalezeno tělo mladé bosé ženy. Policie zadrží duševně narušeného mladíka, který slyší hlasy a tvrdí, že té noci viděl v bouři dívku, kterou pronásledoval sněhulák. Klinický psycholog a tvůrce zločineckých profilů pro policii Joseph O’Loughlin je přesvědčený, že dívky, které zmizely před třemi lety, stále žijí. Přesvědčuje policii, že je třeba obnovit vyšetřování, ale čím víc se blíží pravdě, tím nebezpečnější celá situace začíná být. Mysl jeho protivníka je chladnokrevná, rafinovaná a zvrácená....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/231376/rekni-lituji-6D4-231376.jpg 4.6407

Joseph O'Loughlin 6.

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Say You're Sorry, 2012

Kniha Řekni lituji

markettH

Prvních 50 stran jsem přečetla někdy před 14ti dny, a pak jsem na knihu bohužel neměla čas. Zbytek knihy jsem přečetla jedním dechem do dvou dnů. Některé pasáže mohly být kratší, ale závěr byl pro mě překvapením. Určitě si ještě nějaký příběh s profesorem Josephem O´Loughlinem přečtu.

Ester71
28.12.2019

Konečně čas na čtení, i když tuto knížku jsem měla přečtenou během chvilky. Bavila mě a líbila se mi.

ZuK1
01.12.2019

Stejně jako všechny knihy Michaela Robothama opět velmi čtivé a napínavé, ale Střepy a Štvanec se mí líbily trošku víc, takže ideálně bych tentokrát hodnotila 4,5*.

fionka36
31.10.2019

Mrazivý příběh. Četl se jedním dechem

MonikaV
17.08.2019

No tak to byla naprostá bomba! To si musíte přečíst!!!

Greenfingers
20.07.2019

Další ze série thrillerů s mým oblíbeným profesorem Loughlinem. Kniha se četla dobře, i když mohla být o něco kratší. Chápu však, že dnes lze jen těžko natrefit na thriller, který by měl méně než 450 stránek.

esfinge
14.07.2019

Za mne spokojenost. Mrazivý příběh.

Kaja01
13.06.2019

Kniha se mi moc líbila, zejména postava profesora, přečetla jsem ji během chvilky. Rozuzlení jsem vůbec nečekala! Skvělý thriller.

krimi únosy dětí

Michael Robotham