Řekni lituji

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jedné letní nedělní noci se ve vesnici Bingham nedaleko Oxfordu ztratí dvě nejlepší patnáctileté kamarádky Piper Hadleyová a Natasha McBainová. Mnohadenní televizní přímý přenos zpátrání po nich upoutá celý národ. Dívky se ale nepodaří najít. O tři roky později, v průběhu nejhorší sněhové vichřice za posledních sto let, dojde k brutální vraždě manželského páru bydlícího na farmě, kde kdysi se svými rodiči žila iNatasha McBainová. A pod ledem zamrzlého jezera je po sněhové bouři nalezeno tělo mladé bosé ženy. Policie zadrží duševně narušeného mladíka, který slyší hlasy a tvrdí, že té noci viděl v bouři dívku, kterou pronásledoval sněhulák. Klinický psycholog a tvůrce zločineckých profilů pro policii Joseph O’Loughlin je přesvědčený, že dívky, které zmizely před třemi lety, stále žijí. Přesvědčuje policii, že je třeba obnovit vyšetřování, ale čím víc se blíží pravdě, tím nebezpečnější celá situace začíná být. Mysl jeho protivníka je chladnokrevná, rafinovaná a zvrácená....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/231376/rekni-lituji-6D4-231376.jpg 4.6382
Série:

Joseph O'Loughlin (6.)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
Orig. název:

Say You're Sorry (2012)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (120)

Kniha Řekni lituji

Přidat komentář
Kaja01
13. června

Kniha se mi moc líbila, zejména postava profesora, přečetla jsem ji během chvilky. Rozuzlení jsem vůbec nečekala! Skvělý thriller.

nickol
27. května

Knihu jsem přečetla za jeden den . Nemohla jsem se od ní odtrhnout . Úžasné napínavé čtení.

mi-380
23. května

Po přečtení Štvance jsem se těšil na dalšího Robothama. Štvancem jsem byl nadšený, touto kampušovskou variací také, ale už o něco méně. Kniha byla napínavá, zajímavě pojatá díky dvěma vypravěčům, psycholog Joe je sympaťák, téma a utrpení obětí doslova mrazivé, ale tak nějak... obehrané...
85% (zatím 375 hodnotících s průměrem 92%).

edith79
11. května

Tak tuhle knihu budu mít v hlavě ještě hodně dlouho. Skvělý čtenářský zážitek. Autor píše neskutečně poutavě a postava profesora O'Loughlina je prostě bezvadná. Navíc je tu mrazivý deník Piper, při jehož čtení mi mnohdy bylo velmi úzko a knize to dodává téměř hororovou atmosféru. Pachatele jsem neodhalila, autor si se čtenářem umí pěkně pohrát, takže i když jsem si myslela, že vím, konec mě opravdu překvapil. Tohle byla prostě paráda.

sipkulka
19. dubna

Moc fajn čtení, psychologický thriller, který vás svým dějem jednoduše chytne a nepustí, ani trošku mi nevadilo že se jednalo o 1 knihu tudíž asi o 6 díl série.. Myslím, že sem díky této knížce našla dalšího fajn spisovatele do sbírky.

Ben Nevis
11. dubna

Cesta do hlubin psychopatovy duše. Hlavní hrdina psycholog je fajn (toto je moje první knížka s ním), ale deník unesené dívky dělá z knížky mrazivý požitek. Všechno do sebe krásně zapadá, autor se nesnaží zabít příběh vymýšlením ohromujících, ale nefunkčních, konstrukcí.

Doporučuji knihu Pokoj od E. Donoghue. Je to vlastně takové pokračování říkající, že u takových případů žádné šťastné konce nejsou.

romana0733
10. dubna

Tahle kniha mi nějak nesedla, bylo to zbytečně natahované, ani ten konec mi nějak neseděl. Kniha střepy, byla mnohem lepší,

beruska
27. března

Napínavý příběh, kdy do konce nevíte, kdo za vším je :) ...


Štítky

krimi únosy dětí

Autor a jeho další knihy

Michael Robotham

Michael Robotham
australská, 1960

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Řekni lituji je:

v Právě čtených6x
v Přečtených475x
v Čtenářské výzvě65x
v Doporučených56x
v Knihotéce148x
v Chystám se číst318x
v Chci si koupit66x
v dalších seznamech2x