Zamilovaná hypnotizérka

od:

Zamilovaná hypnotizérka

Hypnoterapeutka Ellen se přes internet seznámí se sympatickým Patrickem a jejich vztah se od začátku vyvíjí až podezřele dobře. Když Ellen napadne, že by Patrick mohl být tím pravým, překvapí ji její milý nečekanou zprávou – už roky jej prý pronásleduje jeho expřítelkyně Saskia. Jenomže Ellen, kterou odjakživa zajímalo, co lidi vede k takovému chování, to neodradí, ba naopak. Popadne ji totiž zvláštní soutěživost a snaha dokázat, že ona je rozhodně lepší partie. Čím více toho o Saskii slyší, tím víc se s ní touží potkat. Netuší ovšem, že už se tak stalo – Saskia totiž už nějakou dobu k Ellen chodí pod falešným jménem jako klientka, protože se stále nedokáže od Patricka odpoutat, a tak se touží dozvědět všechno o ženě, která ji nahradila. Saskia proniká čím dál tím hlouběji do světa své terapeutky a působí jí také čím dál větší problémy. Neškodné zprávy a „náhodná“ setkání v restauracích jsou jí brzy málo. Jaké hranice je Saskia schopná překročit, aby dosáhla svého?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/229928/zamilovana-hypnotizerka-tnj-229928.jpg 3.7512
Originální název:

The Hypnotist´s Love Story (2012)

Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (152)

Přidat komentář
allyce
14. března

Celkem příjemné oddychové čtení, kniha, která za chvíli z hlavy vyšumí...

caracol
05. března

Kniha mne ani nenadchla, ani nezklamala... Je to takový průměr, oddychové čtení.
Znova bych se ale ke knize už nevrátila, v podstatě ve mne ani nezanechala žádný dojem.

Hany.Honey
01. března

Jedna ze slabších od této spisovatelky.

sestricka1
27. února

dávám max 3 hvězdičky. Nemám vůči obsahu nějaké výhrady, číst se to dalo, ale že bych byla nějak unesená dějem, se říct rozhodně nedá.

ŠtěpikB
08. února

I jako oddychovka je to nuda a nic než nuda, pořád jsem čekala na nějaký dějový zvrat a nic, prostě od začátku až do konce furt to samý. Hrůza.

85098211
06. února

Takové celkem příjemně plynoucí vyprávění o sympatické stalkerce a ostatních zúčastněných. Kniha je dobře napsaná a čtivá, žádné velké napětí se však nekoná. Podle anotace bych spíš čekala nějaký thriller, ale do toho má kniha na míle daleko. Ellen i Saskia mi byly sympatické, Patrick už méně. Celý příběh končí víceméně pozitivně - hlavně pro Saskii jsem si po celou dobu přála nějaké dobré řešení...

Nikkiproch
02. února

Po zkušenosti se stalkingem jsem se zase touto knihou posunula kousek dál díky zpracování pohledů všech zučastněných postav... A díky za ten fajn konec. Lidský happyend v rámci možností života každého jedince bez patosu je vždycky fajn. :-)

Doubravka1975
09. ledna

Spisovatelka je moje oblíbená, ale ze začátku jsem se nemohla trochu začíst, ale pak mě začaly bavit pasáže Saskie a jsem jí fandila, aby se dokázala od Patrika odpoutat a jít dál a samozdřejmě jsem byla zvědavá jak to dopadne s Ellen a Patrikem. Moc se mi líbí styl psaní a rozebrání postav jejich pocitů a chování

HaHa11
17.12.2017

Nenáročné oddychové čtení. Tentokráte si autorka odpustila detektivní zápletku, soustředila se na vztahy, pocity, duševní život svých hrdinů (a především hrdinek) zachycuje jaksi z povzdálí, což je dobře. Čtenář si názor udělá sám.

TerezaMondeková
07.12.2017

Kniha mě vůbec nezaujala. Podle toho, jak jsem četla popis jem si myslela, že to bude mnohem lepší. Upřímně mi to přišlo nudné.

hanka616
02.12.2017

Oddychovka. Postavy z byly sympatické, kniha se krásně četla, ale tak nějak nakonec neměla v podstatě žádnou zápletku a chyběla mi pointa. Nicméně na dlouhé zimní večery je ideální.

klarinka9974
12.11.2017

Příjemná oddechová kniha. Občas zdlouhavá ale za přečtení stojí. Není to žádné náročné čtení a dozvíte se mnoho pro vás neznámých věcí.

luciefeix
08.11.2017

Další kniha bez nějakého zaujetí . Nezajímaví hrdinové . Nemělo to štávu . Kniha je vyprávěna z obou úhlů.

Lenis
30.10.2017

Čtivá a zábavná knížka

Moonrose
25.10.2017

Kniha se četla dobře. Vždy jsem se na čtení tesila. Všechny postavy mi byly sympatické. Dávám o hvezdicku min z duvodu absence nějakého zásadního vyvrcholení, pointy. Škoda, námět se mi moc líbil.

JezinkaJ
24.10.2017

Stalking je zajímavé téma, stalking, který provozuje žena, ještě víc. Škoda toho spíš promarněného tématu.
I mně případalo, že je Saskia nejzajímavější postava celého příběhu. I jako stalkerka mi byla sympatická.
Na můj vkus už tohle byla trochu moc červená knihovna. Ale dočetla jsem do konce, tak tedy tři.

zuzi1162
20.10.2017

Autorciny knihy mam rada, ale u tehle mam pocit ze jsem se spalila. Pribeh "o nicem", stupnovani zadne ... opravdu me to nebavilo. Od dalsi knihy me to nicmene neodradi, jak se rika "I mistr tesar se nekdy utne". Doufam, ze kniha vznikla jen na natlak zvenku - neco napsat.

Anastazie0810
17.10.2017

Kniha se zaměřuje na příběh dvou žen, mají však jedno společné, lásku k jednomu muži. Zajímavé téma, líbí se mi i dvě dějové linie obou žen, ovšem dle mého názoru je to jedna ze slabších od autorky. I tak je to příjemné oddechové čtení.

Arsi007
13.10.2017

Necekejte napeti ani zadne drama. Jde spis o zensky roman s prichuti stalkingu. Uz jsem od Moriarty cetla mnohem lepsi knihy.

ivzu77
29.09.2017

Oddechové čtení.
Příběh, který by se mohl stát i v normálním životě.

mystar
20.09.2017

Knížka se mi líbila. Přesto, že jsem čekala od děje trošku více. Líbilo se mi téma jak hypnózy, tak stalkingu brané z obou rovin. Knížka je čtivá. :)

Kekik
07.09.2017

Sedmá kapitola , stá stránka- tehdy jsem knihu odložila. A vrhla se na jiné.
Po asi třech týdnech jsem se rozhodla, že to dočtu, ať se děje cokoli. A ono se dělo. Nejprve- tak tohle víc jak 3 hvězdy nedostane. To je nuda. (Prostě jsem si slíbila, že to dočtu, tak čti) A najednou jsem se přistihla, že se nemůžu odtrhnout od čtení. Že mě to baví.
Saskie, jak já s tebou soucítila. Opravdu, jsi moje nejoblíbenější postava. To Ellen s Patrickem to trvalo, než jsem je vzala na milost.
Saskiinino chování jsem chápala. Občas jsem si tedy říkala, že tohle už je přes čáru, ale prostě, její postava byla tak dokonale vykreslena, že nešlo ji za to nenávidět. Konec se velmi povedl.

Ivetinka
07.09.2017

Knihy od Liane jsem si oblíbila. Jenže tahle kniha se moc nepovedla. Témata si vybrala dobře - hypnóza, stalking. Jen si myslím, že se měla věnovat jen jednomu a pořádně.. nebo to napsat úplně jinak. Začátek byl šíleně nudný. Až když se blížil konec, tak to začínalo být čtivý.

gabriella94
30.08.2017

Podle mě je tohle zatím nejslabší kniha autorky. Chyběla mi pořádná zápletka. Zajímavá byla pouze hypnóza a stalking (hlavně když Saskia upekla u Ellen doma sušenky). Všechny ostatní knihy autorky jsou napínavé od začátku až do konce.

Katulik86
30.08.2017

Ma druha prectena knizka od Liane a popravde snad az do posledni kapitoly jsem porad cekala,jestli se nahodou neobjevi nejaky zadrhel... Takze pro me rozhodne knizka ctiva,ale rozhodne ne citelna! ;)

Danago
17.08.2017

Hypnotizérka Ellen se přes internet seznámí s Patrickem , ale brzy zjistí , že už roky jej sleduje jeho bývalá přítelkyně Saskia. Jenomže Ellen, to neodradí, snaží se dokázat, že ona je pro Patrika lepší. Saskia začne chodit pod falešným jménem k Ellen jako klientka na terapii a začíná způsobovat stále větší problémy. Jak daleko dokáže Saskia zajít , aby dosáhla svého? A dosáhne svého ?
Knížka je možná o trošinku slabší než ostatní. Ale není vůbec špatná, četla se velice dobře. Mě bavila , měla spád i napětí. Ráda doporučuji.

Toňula
15.08.2017

Autorčin styl psaní mi sedí a nejinak tomu bylo i v případě této knihy. Čtivý příběh od začátku do konce, střídání dvou ženských pohledů na milostný vztah k jednomu muži, lehké proniknutí do tajů hypnoterapie..zkrátka jsem se nenudila a pousmála nad trefnými poznámkami na téma muži, rodiče a děti, nečekaná přátelství...

JitkaHambi
12.08.2017

Velice zajímavě psaná kniha, líbila se mi.
Doporučuji

saez
02.08.2017

Další příjemná letní oddychovka. Pokud nečekáte něco hlubokomyslného, obohacujícího, či zaměřeného na náročného čtenáře, ale pouze si chcete příjemně vyčistit hlavu a odpočinout, pak jste po této knize sáhli správně :-). Mě se to prostě líbilo. Vyzdvihla bych snahu autorky nastudovat si patřičné odborné prameny.

Turante
24.07.2017

Opět velice pěkné letní a oddechové čtení. Bylo zajímavé sledovat, jak je hypnotizérka fascinována stalkerkou. :-)