Zamilovaná hypnotizérka

Hypnoterapeutka Ellen se přes internet seznámí se sympatickým Patrickem a jejich vztah se od začátku vyvíjí až podezřele dobře. Když Ellen napadne, že by Patrick mohl být tím pravým, překvapí ji její milý nečekanou zprávou – už roky jej prý pronásleduje jeho expřítelkyně Saskia. Jenomže Ellen, kterou odjakživa zajímalo, co lidi vede k takovému chování, to neodradí, ba naopak. Popadne ji totiž zvláštní soutěživost a snaha dokázat, že ona je rozhodně lepší partie. Čím více toho o Saskii slyší, tím víc se s ní touží potkat. Netuší ovšem, že už se tak stalo – Saskia totiž už nějakou dobu k Ellen chodí pod falešným jménem jako klientka, protože se stále nedokáže od Patricka odpoutat, a tak se touží dozvědět všechno o ženě, která ji nahradila. Saskia proniká čím dál tím hlouběji do světa své terapeutky a působí jí také čím dál větší problémy. Neškodné zprávy a „náhodná“ setkání v restauracích jsou jí brzy málo. Jaké hranice je Saskia schopná překročit, aby dosáhla svého?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229928/big_zamilovana-hypnotizerka-tnj-229928.jpg 3.6918

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Hypnotist´s Love Story, 2012

Kniha Zamilovaná hypnotizérka

LuckaDea

Místy to je opravdu výborná kniha plná zajímavých momentů, ale místy zase děj ubýhá docela pomalu. Taková průměrnější knížka na oddechové čtení.

sicilia14
10.12.2022

Roman s hlbsim obsahom ako naznacuje nazov, velmi dobre citavy, do postele s teplym cajom, pri chripke jeden den. Zaujimave pohlady z dvoch stran dvoch roznych zien, spojenych samozrejme vztahom k jednemu muzovi. Zrucne popisane mysienky, aj take tie tajne, s ktorymi sa nezdoverujeme nikomu.

Aziza23
18.11.2022

Zaujímavý psychologický román. Nosná téma bola skvelá, spracovanie sa mi tiež páčilo, hoci niektoré pasáže boli trochu zdĺhavejšie. Celkovo však knihu hodnotím pozitívne.

mekkejla
08.11.2022

Moje druhé čtení a opět jsem si ho moc užila. Téma hypnózy bylo velmi zajímavě zapojeno do děje. Soucítila jsem se všemi hlavními hrdiny - každý měl pro své chování určité důvody, jen škoda, že si je nebyli schopni mezi sebou sdělit - obzvlášť Patrick se Saskií, ušetřilo by to všem spoustu trápení. Ale to už se holt někdy stává no...

Elenče
24.08.2022

(+ SPOILER) Knihy Liane Moriarty miluji, ale tato mi přišla, jako mnozí opakují, jako nejslabší, i když jsem ještě nečetla všechny, ale dlouho se mi ještě nestalo, aby mě konec rozladil tak, jako v případě tohoto románu.
Postavou, se kterou jsem soucítila byla Saskie. Já se jí vlastně nedivím, přijít během jednoho měsíce o matku a pak i o "manžela a syna". Nemohoucnost si o tom s někým promluvit, protože vy máte být ta rozumná a brát věci tak, jaké jsou. Rozešli jste se, to se stává, život jde dál. Že jste dítě brala jako vlastní, strávila u něj probdělé noci, budovali jste si pouto, se nepočítá. Nejste jeho matka a jeho otec si vás nevzal, nemáte jakékoliv rodičovské práva. Já nevím, mi by z toho asi taky přeskočilo. Pořád jsem čekala, kdy Ellen dojde, že to Patrick se zachoval jako hajzl, jako člověk necítící zodpovědnost ani k Saskii ani ke svému synovi. Proboha, vážně byste v nějakém vesmíru s někým takovým chtěly jako ženy zakládat rodinu? Čekala jsem, že to teď bude ona, kdo s ním přeruší kontakt a s dítětem odjede, a on zažije to, co musela zažít Saskie, kterou opustil tak velice citlivě. Prostě jsem k němu opravdu nedokázala cítit sympatie. Jak to shrnula jeho matka, z Jacka se stal kluk, který se z něj stal, díky Saskii, a alespoň ona měla rozhodně prosazovat, aby neztratili kontakt.

Lexie321
09.08.2022

Zo začiatku to bolo super ale stred bol dosť nudný potom ku koncu boli aj zaujmave miesta. Môžno keby bola kniha o niečo kratšia.

Vlaďkaa4
07.08.2022

Neurazí, ale ani moc nenadchne.

Alisa1980
16.06.2022

První kniha od autorky, téma stalking se mi líbilo, popis hypnózy fajn, provázelo celým dějem. Celá kniha je vyprávěna ze směrů dvou osob - Ellen, Saskia. Trochu jsem měla problém se hned zorientovat, ale pak jsem si zvykla. Trochu mě zklamal konec, čekala jsem asi větší "drámo" ne takový klid. Ale hezké, pohodové čtení.