Zamilovaná hypnotizérka

Zamilovaná hypnotizérka https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229928/bmid_zamilovana-hypnotizerka-tnj-229928.jpg 4 969 264

Hypnoterapeutka Ellen se přes internet seznámí se sympatickým Patrickem a jejich vztah se od začátku vyvíjí až podezřele dobře. Když Ellen napadne, že by Patrick mohl být tím pravým, překvapí ji její milý nečekanou zprávou – už roky jej prý pronásleduje jeho expřítelkyně Saskia. Jenomže Ellen, kterou odjakživa zajímalo, co lidi vede k takovému chování, to neodradí, ba naopak. Popadne ji totiž zvláštní soutěživost a snaha dokázat, že ona je rozhodně lepší partie. Čím více toho o Saskii slyší, tím víc se s ní touží potkat. Netuší ovšem, že už se tak stalo – Saskia totiž už nějakou dobu k Ellen chodí pod falešným jménem jako klientka, protože se stále nedokáže od Patricka odpoutat, a tak se touží dozvědět všechno o ženě, která ji nahradila. Saskia proniká čím dál tím hlouběji do světa své terapeutky a působí jí také čím dál větší problémy. Neškodné zprávy a „náhodná“ setkání v restauracích jsou jí brzy málo. Jaké hranice je Saskia schopná překročit, aby dosáhla svého?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Hypnotist´s Love Story , 2012

Alexxxka
19.01.2020 4 z 5

Knížka se mi líbila moc :-) Tuto spisovatelku mám ráda a bylo to pro mě moc příjemné čtení.

RendyaDav
13.01.2020 3 z 5

Nebyla úplně špatná ,ale od této spisovatelky jsem četla už lepší ,zajímavější knížky...

Pajina68
09.01.2020 4 z 5

Kniha byla celkem zajímavá, ze začátku jsem se ovšem nemohla do ní nějak začíst. Ostatní knihy od této autorky jsou ovšem lepší.

doubax
03.01.2020 3 z 5

Čekala jsem trochu víc akce, překvapujících situací, možná i víc brutality, jak jsem zvyklá u thrilerů...Tohle je ale psychologický román, dobře se to četlo, věřím, že svou skupinu čitatelů si to najde...

Ani832
31.12.2019 2 z 5

Pořád se tam nic moc nedělo, po Sedmilhářkách a Na co Alice zapomněla velké zklamání. Když si knihu nepřečtete, o nic nepřijdete. Ale čtivé to bylo, to jo.

Vakalik
06.09.2019 4 z 5

Čekala jsem typické moriartovské rozuzlení. Kniha hezky plynula, příjemně se četla. Odpočinkové čtení na léto.

greetchen
30.08.2019 3 z 5

Partnerské vztahy umí být občas zamotané, zejména, když je v něm někdo navíc - tady třeba bývalka-stalkerka. Jenže nic nelze vidět černobíle a v příběhu se to příjemně rozkrývá. Je to hodně pocitové, o vhledu do hlav jednotlivých postav, čímž si příběh udržuje pomalejší tempo, které ale autorka většinou dokáže udržet přijatelně poutavé.

Verca1234
21.08.2019 2 z 5

Po přečtení knížky Sedmilhářky a Na co Alice zapomněla byla tahle knížka zklamání. Děj byl nudný, stále se do kola opakující situace. Pořád jsem čekala nějaký zvrat a vývoj a nic nepřišlo....Trvalo mi dlouho než jsem knihu dočetla, přitom předešlé dvě knihy jsem zhltla hned.

Lejdus
19.08.2019 3 z 5

Cekala jsem od autorky vice poutavejsi pribeh. Happy end jiz na zacatku, ktery se tahl az do konce s mensimi zapletkami. Tema hypnoterapie a stalkingu mne vsak zaujala. Kazdopadne jsem od autorky cetla uz lepsi knizky.

tabaluga
10.08.2019 4 z 5

Kniha se mi opravdu líbila, byla psaná na zajímavé téma stalkingu. Vůbec si neumím představit, že bych byla obětí, jelikož to musí člověka naprosto psychicky vycerpávat....Kniha je moc hezky psaná, prostě tuto autorku mám opravdu ráda, asi se mi to líbilo víc než Sedmilharky...

terez83
03.08.2019 5 z 5

Velmi čtivá, člověka občas nutí zamyslet se, zda je tohle vůbec možné a podobně. Rozhodně doporučuji.

popeluška
31.07.2019 5 z 5

Další kniha od mé oblíbené autorky mě opět nezklamala :-) Kniha se čte moc hezky. Těším se na další knihu, která by měla v září vyjít.

Devil-Ivet
06.07.2019 4 z 5

Milá, líbivá kniha, která se četla sama. Soucítila jsem jak s Ellen, tak se Saskií. Scény se Saskií byly zajímavé a nadšeně jsem dočítala poslední stránky, jen abych věděla, jak to s ní dopadne.

Termina
27.06.2019 3 z 5

Mám ráda autorčin styl psaní. Knihou si tak krásně proplujete, popřemýšlíte jak by jste se v daných situacích zachovali vy. Díky skvělému vykreslení postav, jejich myšlenek a pocitů se možná přistihnete přitom že nemusíte být zrovna stalker aby vás napadla spousta stejných pocitů jako hlavní hrdinku. Tak tedy milá kniha co extra nenadchne ale ani neurazí. Dík !

Mateo67
14.06.2019 4 z 5

Typická Moriarty. Čtivá, plynoucí bez zádrhelů, odpočinková, nenáročná , ale právě toto jsou její plusy. Z osobních důvodů dávám o hvězdičku víc, než by si jinak zasloužila.

Katulinka69
04.06.2019 3 z 5

Pořád jsem čekala nějaké drama a nic. Ale fajn letní čtení.

micha-ella
29.05.2019 5 z 5

Příběh o vztazích. Od začátku až do konce (420 stran) pomalé pohodové čtení. Ženské čtení, muži by asi řekli, že ,,o ničem", protože k rozebírání přátelských a partnerských vztahů se většina mužů staví odmítavě. Ale možná by i někteří z nich ocenili dialogy postav v této knížce, jejich úvahy, myšlenky, pocity a báječná přirovnání, plynulost děje, spisovatelskou dovednost autorky. (Oddech od stylu přítomného času!) Bavilo mě to, líbilo se mi to.

Malina20
08.05.2019 odpad!

Knihu jsem nakonec ani nedočetla. Obě hlavní postavy hodně nesympatické. Liane Moriarty mám ráda, ale tahle se nepovedla.

harena
21.03.2019 3 z 5

Knihy od Liane Moriarty se dobře čtou a tady děj plyně klidně, pomaličku, žádné velké zvraty. Autorka se soustředí na dvě ženy, chce nám přiblížit, jak se asi cítí expřítelkyně Patrika - stalkerka Saskia a jak jeho nová přítelkyně Ellen, která se živí jako hypnoterapeutka. Nejvíc mě ovšem zaujala právě ta hypnoterapie a hypnóza.

postrach
09.03.2019 2 z 5

Tato kniha je sklamání a ne Bestseller!Ta stalkerka Saskia.bude asi jediným oživením.Lidi.co lezou někomu do hlavy a soukromí.nemám ráda!V tomhle případě.je lepší sáhnout po lepším čtení.ale dám autorce.ještě šanci.