Tři přání

Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/299069/tri-prani-xj8-299069.jpg 3.9512

Three Wishes (2003)

Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)

TimetoStyle
předevčírem

Čtení této knížky jsem si vůbec neužívala. Za mě tedy bohužel ne. Dávám jí *.

Páájinka

Nechtěla bych být trojčetem ani za nic. A už vůbec ne tím samotným. Knížka byla čtivá.

JezinkaJ

Jako oddechovka po Malince tahle knizka presne splnila svuj ucel. Nic moc necekejte a nebudete vubec zklamane. Jednoznacne je to totiz kniha pro holky.
PS. Hodne rada bych byla jedna sestra a je mi jedno ktera.

d.a.s.a

Druha kniha od autorky a zase nee. Me to proste nechytlo, ani jsem nepochopila ta tri prani..

popeluška

Tři přání je moje čtvrtá kniha od autorky a jsem opět velmi spokojená. Kniha se čte moc krásně :-) za mě plný počet ***** :-)

hejnak

Její knížky mám ráda, dobře se čtou, tohle byla asi čtvrtá v pořadí. Nebyla špatná, ale zase takový zázrak to nebyl.

Jančislava

Je to sice její první kniha, ale já ji četla jako poslední a všechny její knihy jsou krásné a čtivé. S touto jsem opět spokojená a jsem ráda, že je všechny mám a vím, že je budu číst znovu. Jen teď musím čekat až vyjde nová.

Toňula

Dosud jsem přečetla všechny autorčiny knihy a tato mi připadala asi nejslabší, námět zajímavý, ale to zpracování trochu chaotické..Vyprávění očima více postav mi vyhovovalo, jen samotný příběh mě natolik nezaujal.

jitkahav

Jsem v půlce knihy a zatím se" nechytám".Bohužel jsem četla lepší knihy od ní.Snad se donutím dočíst do konce-jen kvůli autorce.

Sametka81

Moje první setkání s touto autorkou. A jelikož jsem na její knížky četla samou chválu těšila jsem se. Bohužel asi do půlky knihy jsem byla zklamaná. Až pak se to trochu rozjelo a číst se to dalo. Jsem zvědavá na její další díla.

dee7

Znáte ten pocit, kdy:
- chcete vědět, jak příběh dopadne a přitom nechcete aby byl konec?
- jste stále myšlenkami u svých hrdinů?
- chcete, aby se postavy v knize zhmotnily? :)
Ach jo, proč nemám sestry? A takovou super "babču Kettleovou"? :)

Sedmilhářky u mě stále vedou, ale Tři přání jim prudce dýchají na záda.
SPOILER: Jsem ráda, že i Cat chytla svůj život za pačesy.

hrabalikoval

Knížku jsem dočetla pouze kvůli čtenářské výzvě. Knížka mě ničím nenadchla. Chyběla mi tam akce a tak jsem se hodně přemáhala, abych ji dočetla. Což je škoda, protože po přečtení o čem knížka je jsem se těšila na zajímavé intriky, které nepřicházely.

Veru1992

Bohužel jsem byla trochu zklamaná. Byla to již moje třetí kniha od Liane Moriarty a zatím nejslabší. Sice čtivé, ale pro mě bez potřebného zajímavého vyvrcholení děje.

hanča34

Oddechovka, ale dobře napsaná. Za mně patří k těm lepším, co autorka napsala.

LajkaVonSputnik

Autorka píše skvěle, což jsem se přesvědčila u jiných jejích knih. Tady byl začátek hodně zajímavý, ale pak jsem objevila pár hluchých míst, které jsem měla tendence přeskočit. Četlo se to dobře, námětu i příběhu nemám moc co vytknout, jen by možná mohlo být o pár stránek méně.

Lindulinek

Oddychovka. Žádné překvapivé momenty nebo zvraty. Zajímavé je prolínání minulosti a současnosti.

saez

Jasná oddechovka. Autorko díky :-)

Peťk@

Tato kniha se mi moooc líbila...má pěkné tempo, dobře čtivá, správnou špetku humoru..pobavila jsem se. jednoduché nenáročné čtení - ideální k odpočinku ;)

Whobey

Příjemná oddechovka. K moři jako dělaná, nenutí vás přemýšlet nad smyslem života, ale docela pěkně se u ní pobavíte. Není to žádné tajuplné čtení, děj je vcelku předvídatelný (alespoň u hlavních témat knihy), a snad mi i trochu vadily ty vzpomínky cizích lidí, které prokládaly příběh, ale jinak príma kniha se zajímavým námětem.

Byla to má první kniha od autorky, ale určitě sáhnu i po jiných jejich knihách.

AnnaAm

Tak další výborné čtení od autorky. Trošku jsem se ale v příběhu strácela. Trvalo mi delší dobu než jsem si uvědomila kdo to vlasne říká. Určitě ale doporučuju.

Renka931

Tato kniha je zajímavá, autorka používá svoji typickou formu vyprávění třetí osoby. Celkově hodnotím knihu jako čtivou a napínavou.

BarkaS

Trvalo mi, než jsem si zvykla na "nedějovost" příběhu, plyne jako život, skáče ve vzpomínkách. Hlavní hrdinky byly zpočátku spíš takové nesympatické husy, ale jak jsem je poznala, nešlo je nemilovat. Všechny a každou zvlášť.

A poselství knihy? Rodina nade vše. A taky, co se stát má, se stane. A je dobré si vážit života, ale brát ho jak je. V dobrém i zlém. A i z toho zlého něco dobrého vytřískat.

Anna 13

Mě se kniha líbila. Byla příjemně psaná, celkem i oddychová.
Je pravda, jak už se tu druzí pode mnou zmiňovali, že důvod té velké hádky, na kterou 300 stran čekáte je opravdu nic moc a také nechápu co má s příběhem dělat název knihy.
Přesto mne problémy trojčat bavily. Líbilo se mi vykreslení jednotlivých postav, proto tedy nemohu říci, že mne kniha zklamala.
Je pravda, že pokud bych ji srovnala například se Sedmilhářkami či s Manželovým tajemstvím, tak by tato kniha s nimi prohrála. Autorčiny ostatní knihy jsou mnohem záživnější, prostě poutavější a nezapomenutelné.
Ale nelituji, že jsem si tuto přečetla a těším se na další její tituly.

Pauline89

Po nadšení ze Sedmilhářek jsem se vrhla na tuto knihu. Přečetla jsem ji sice za 3 dny,ale bylo to nezáživné, jsem ráda, že jsem si ji jen půjčila. Žádný velký příběh v ní nenajdete, táhne se, třetina knihy je takřka o ničem.

VeruRomanská

Asi nejslabsi kniha kterou jsem od autorky zatim cetla. Postradala jsem tam motiv tech tri prani,ktera jsou v nazvu. Kazdopadne k zamylseni dobre..jak dva jedinci se shodnou DNA mohou mit tak rozdilny osud...

Katulik86

Skvela,ctiva,dojemna,proste (pro me) ze zivota... Nemuzu si pomoct,moc se mi libila. Moje prvni knizka od teto autorky,takze zatim nemam s cim srovnanat,ale jako prijemne odreagovani poslouzila skvele!

Jane100

Když kniha začala strašlivou hádkou sester, opravdu mě nakoplo knihu číst, abych se dozvěděla podstatu hádky. Podle toho, jak byla hádka vylíčená jsem čekala totální pecku. No ale přišlo docela zklamaní. Kde nic tu nic. Slabá knížka.

Silwinka87

Já jsem zase nadšená..Parádní oddechovka.Příběh ze života tří sester,které jsou stejně prdlé,jako já se sestrou:-)
U některých hlášek jsem se fakt nasmála..Líto mě bylo Cat,ale co?I takový je život..
Už se těším na další knihy této skvělé spisovatelky.

Makaja

Sedmilhářky jsem nečetla, takže nemám srovnání, ale tady bych konstatovala tak nějak neurazí, nenadchne ....... chvílama mě to bavilo a chvílema zas vůbec ne

Kekik

Lyn jí vyprávěla, jak se jí často stává, že jde nákupním centrem a zvedne ruku, aby zamávala Cat, a pak si připadá jako idiot, když si uvědomí, že mává svému vlastnímu odrazu.
Sestry trojčata a jejich životní patálie. Nejvíce mě rozesmutnil osud Cat. Bylo mi jí velice moc líto.
Oddychovka, která zaujme.