Tři přání

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299069/big_tri-prani-xj8-299069.jpg 3.71239
Žánr:
Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Three Wishes, 2003


více info...
Nahrávám...

Komentáře (332)

Kniha Tři přání

JancaKube
08. května

Tak to bylo hodne slabé. Nemůžu uvěřit, že je to od Moriarty..

pige
22. lednaodpad!

Nedokázala jsem se začíst.


LuckaDea
20. ledna

Knihy od Liane Moriarty mám celkem ráda. Baví mě proplétání různých časových linií, různých míst nebo různých lidských osudů. Tato kniha mě ale svým příběhem tolik nezaujala.

nicolettkaa
13.12.2022

Knihy od Liane Moriarty se sice čtou dobře, ale pro mě to není zrovna čtenářský zážitek. Navíc se spousta motivů v jejích knihách opakuje, takže mě máloco překvapí. V tomto příběhu mi navíc všechny postavy lezly na nervy. Nevím, zda na nějakou další budu mít ještě odvahu.

akdar72
02.10.2022

Začátek lehce zmatený, ale konec byl čtivý a vyvážil to.

Kopretinka784
22.08.2022

Moje třetí kniha od této autorky. Četla jsem s krátkým odstupem po knize Sedmilhářky. Ne že by to nebyl zajímavý příběh. Ale oproti Sedmilhářkám mi přišel "nemastný, neslaný". Autorku nazavrhuji a určitě si od ní ještě něco přečtu. Třeba příští volba bude za 5 hvězdiček. Uvidíme.

haidy
30.05.2022

Dle hodnocení jsme knize moc šancí nedávala, ale je to překvapivě milá kniha. Četla se moc hezky, jako všechny knihy od této autorky. Jako není to knížka, kterou si budete pamatovat, myslím že za měsíc už nebudu vědět o čem byla, ale během čtení sem byla spokojená.

BaruJ.
10.05.2022

Knihu jsem nedočetla. Ze začátku se mi to četlo dobře, ale jsou situace, které prostě nezvládnu. Kniha není žádné velké veledílo a sama jsem byla překvapená, že stačí jedna situace a knížka mě tak rozhodila a naštvala, že už jsem ji dál číst nemohla.

1 ...