Tři přání

Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299069/big_tri-prani-xj8-299069.jpg 3.81160
Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Three Wishes, 2003

Kniha Tři přání

capricorn__
10.12.2021

Jdu proti proudu, mně se knížka líbila moc. "Tři přání" se ke mně dostaly jako úplně první kniha od autorky a bylo to ve fázi, kdy jsem se k moderní beletrii teprve dostával, proto nevím, jestli by můj dojem nebyl ovlivněn jinak, kdybych knihu četl později, ale já si ji moc užil. Líbil se mi nápad, oslovil mě i styl psaní, autorka je velmi kvalitní a originální vypravěčka. Bavilo mě propojení příběhů trojčat a hlavně jejich opravdové osudy, které mě nutily si myslet, že nečtu fiktivní příběh, ale skutečné osudy skutečných žen. Liane Moriarty není žádný Tolstoj a život lidí v "Třech přáních" není vykreslen do hloubky, psychologie postav (kromě těch hlavních) je docela povrchní, ale přesto jde o knížku, která je velmi nenáročná a u které si odpočinete po náročném dni.

evik2710
19.11.2021

Moc mě to nechytlo bavilo mě to až od půlky

hnilda3
04.11.2021

Bohužel zklamání. Autorku mám ráda, ale toto mě moc nebavilo. Bylo to spíš jak nějaká telenovela...

TerezaKlima
03.11.2021

Bylo to šablonovité, předvídatelné a bůhví co ještě, ale moc se mi to vlastně líbilo, byla jsem zvědavá, kam to každá ze sester dopracuje.

lucias11
02.11.2021

Úplně mi tento styl nesedl. Měla jsem problém se sledováním děje,druhá půlka byla lepší, čtivější, ale není to můj šálek..

Kira283
01.10.2021

Za mě klasicky vydařená "Moriartovka" :) Liane Moriarty je jedna z mých oblíbených autorek a zatím mě nezklamala. Začátek možná může působit chaoticky, ale mě naopak zaujal nápad s popisem událostí z pohledu cizích lidí.

Na těchto knihách mám ráda, že vás donutí se zamyslet, v některé z postav se můžete i svým způsobem najít a v jednom kuse vám jde hlavou: "Jak bych se asi zachovala v této situaci já?"

Kskaja
18.09.2021

Mezi TOP se řadit nebude, ale za přečtení stoji :) jsem z dvojčat, tak i proto me kniha bavila

99jana99
14.09.2021

Začátek nic moc, zdlouhavý , pro mě zmatený , od půlky se to četlo výborně a kniha mě bavila.