Tři přání

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/299069/tri-prani-xj8-299069.jpg 3.8821
Orig. název:

Three Wishes (2003)

Žánr:
Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (245)

Kniha Tři přání

Přidat komentář
Knihomol.ka
včera

Zábavná oddechovka.

Charmedka
13. dubna

Bohužel celkově příběh mě ale vůbec nechytl a jak Liane Moriarty mám fakt ráda a knihy se čtou jedna radost, tak tohle bylo pomalu za trest. Kniha mě strašně nebavila, příběh je sice fajnový a takový i ze života, ale strašně nudně pojatý. Vleklo se to, nedokázalo upoutat a mě to fakt nebavilo. Pokaždé jsem u čtení raději usnula, takže s knihou jsem strávila snad tři týdny, což je šílená doba.

Martina410
09. dubna

Mila knizka, prostredi Australie me hodne bavilo.

Liggy
02. dubna

Z knížky jsem zklamaná. Čekala jsem detektivku, nebo thriller a vyklubala se z toho červená knihovna. Některé scény jsou navíc naprosto přitažené za vlasy.
Závěr je předvídatelný a jen těžko uvěřitelný.

Miška.Miška
25. března

Je to super oddechovka, která se dobře čte. Poutavý příběh který zaujme, člověk se u knihy i pobaví.

Alienn
22. března

Mám knihy této autorky ráda, jsou o obyčejném životě a to se mi líbí. Tato nebyla výjimkou, četla se dobře, prostě jen tak plynula.

Karathen
01. března

Bylo to hrozně utahané. Neustálé přeskakování mezi minulostí a přítomností, až má čtenář co dělat, aby si pamatoval kdo, kde, kdy a s kým. V poslední třetině knihy jednotlivé příběhy konečně začínají dostávat pointu a spojují se dohromady, ale pořád jsem se do toho musela nutit, abych to dočetla.

Kamiliana
16. února

Aneb rozchody, potrat, rande, manželství, nevěra, práce, mateřství... zkrátka život takový, jaký je a to jde autorce vystihnout velmi dobře. Pro mě ztřeštěné, vtipné, přesné a výstižné.