Tři přání

Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/299069/tri-prani-xj8-299069.jpg 3.9556
Originální název:

Three Wishes (2003)

Žánr:
Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (165)

Přidat komentář
whiolet
02. prosince

Milá oddechová knížka, která se čte skoro sama.
Je fajn, že každá z trojčat byla jiná, tudíž se člověk u čtení příjemně bavil.
Za mě tedy 5*

Sarrah
20. listopadu

Hezké čtení. Taková oddechovka.

monte
19. listopadu

Žádný závratný příběh se nekonal. Bohužel, pro mě zklamání

Sisine
07. listopadu

Knihu jsem přečetla celou, i když jsem měla chut ji odložit. Dávala jsem tomu šanci, třeba se to nějak rozjede. Ale na konci jsem vlastně ani nepochopila o co tam šlo. Přišlo mi to celé takové o ničem

harena
04. listopadu

Takové příjemné počtení o úplně běžných věcech života, líbilo se mi vykreslení hlavních postav, a moc se mi líbil vzájemný vztah trojčat, jaký měly vztah k životu a všem třem jsem fandila. Vtipná, příjemná oddechovka.

Eduarda
28. října

Po Sedmilhářkách jsem nečekala nic a doufala, že bude líp. A je. Postavy se svými příběhy najednou nejsou ani ploché, ani stereotypizující, ani nudné - Jako kdyby se Moriarty "naučila psát postavy" (což je nesmysl, protože Tři přání jsou starší). Prostě mi to sedlo.

AnetaHr
26. října

Od této spisovatelky přečtu knihu vždy jedním dechem, tato nebyla výjimkou.

aruba
22. října

Skvělá knížka se zajímavě zamotaným dějem o třech sestrách - trojčatech. Moc se mi líbilo, jak byly popsané jejich vztahy i charaktery, to že jsem se do nich dokázala vcítit a prožívat děj s nimi. Žádná nudná, černobílá postava a i celkově příběh mě dokázal hned od začátku vtáhnout do děje. Zaujaly i krátké kapitolky o tom, jak sestry vnímali náhodní kolemjdoucí, kteří se s nimi setkali.

Lenis
20. října

Odpocinkova knížka.. hezký příběh.

4xbabča
19. října

Kniha není špatná, ale více mě bavila asi až od poloviny. Ale i přesto je to příjemné a pohodové čtení.

TimetoStyle
17. říjnaodpad!

Čtení této knížky jsem si vůbec neužívala. Za mě tedy bohužel ne. Dávám jí *.

Páájinka
14. října

Nechtěla bych být trojčetem ani za nic. A už vůbec ne tím samotným. Knížka byla čtivá.

JezinkaJ
08. října

Jako oddechovka po Malince tahle knizka presne splnila svuj ucel. Nic moc necekejte a nebudete vubec zklamane. Jednoznacne je to totiz kniha pro holky.
PS. Hodne rada bych byla jedna sestra a je mi jedno ktera.

d.a.s.a
05. října

Druha kniha od autorky a zase nee. Me to proste nechytlo, ani jsem nepochopila ta tri prani..

popeluška
25. září

Tři přání je moje čtvrtá kniha od autorky a jsem opět velmi spokojená. Kniha se čte moc krásně :-) za mě plný počet ***** :-)

hejnak
20. září

Její knížky mám ráda, dobře se čtou, tohle byla asi čtvrtá v pořadí. Nebyla špatná, ale zase takový zázrak to nebyl.

Jančislava
19. září

Je to sice její první kniha, ale já ji četla jako poslední a všechny její knihy jsou krásné a čtivé. S touto jsem opět spokojená a jsem ráda, že je všechny mám a vím, že je budu číst znovu. Jen teď musím čekat až vyjde nová.

Toňula
19. září

Dosud jsem přečetla všechny autorčiny knihy a tato mi připadala asi nejslabší, námět zajímavý, ale to zpracování trochu chaotické..Vyprávění očima více postav mi vyhovovalo, jen samotný příběh mě natolik nezaujal.

jitkahav
15. září

Jsem v půlce knihy a zatím se" nechytám".Bohužel jsem četla lepší knihy od ní.Snad se donutím dočíst do konce-jen kvůli autorce.

Sametka81
06. září

Moje první setkání s touto autorkou. A jelikož jsem na její knížky četla samou chválu těšila jsem se. Bohužel asi do půlky knihy jsem byla zklamaná. Až pak se to trochu rozjelo a číst se to dalo. Jsem zvědavá na její další díla.

dee7
05. září

Znáte ten pocit, kdy:
- chcete vědět, jak příběh dopadne a přitom nechcete aby byl konec?
- jste stále myšlenkami u svých hrdinů?
- chcete, aby se postavy v knize zhmotnily? :)
Ach jo, proč nemám sestry? A takovou super "babču Kettleovou"? :)

Sedmilhářky u mě stále vedou, ale Tři přání jim prudce dýchají na záda.
SPOILER: Jsem ráda, že i Cat chytla svůj život za pačesy.

hrabalikoval
04. září

Knížku jsem dočetla pouze kvůli čtenářské výzvě. Knížka mě ničím nenadchla. Chyběla mi tam akce a tak jsem se hodně přemáhala, abych ji dočetla. Což je škoda, protože po přečtení o čem knížka je jsem se těšila na zajímavé intriky, které nepřicházely.

Veru1992
28. srpna

Bohužel jsem byla trochu zklamaná. Byla to již moje třetí kniha od Liane Moriarty a zatím nejslabší. Sice čtivé, ale pro mě bez potřebného zajímavého vyvrcholení děje.

hanča34
27. srpna

Oddechovka, ale dobře napsaná. Za mně patří k těm lepším, co autorka napsala.

LajkaVonSputnik
20. srpna

Autorka píše skvěle, což jsem se přesvědčila u jiných jejích knih. Tady byl začátek hodně zajímavý, ale pak jsem objevila pár hluchých míst, které jsem měla tendence přeskočit. Četlo se to dobře, námětu i příběhu nemám moc co vytknout, jen by možná mohlo být o pár stránek méně.

Lindulinek
20. srpna

Oddychovka. Žádné překvapivé momenty nebo zvraty. Zajímavé je prolínání minulosti a současnosti.

saez
16. srpna

Jasná oddechovka. Autorko díky :-)

Peťk@
16. srpna

Tato kniha se mi moooc líbila...má pěkné tempo, dobře čtivá, správnou špetku humoru..pobavila jsem se. jednoduché nenáročné čtení - ideální k odpočinku ;)

Whobey
15. srpna

Příjemná oddechovka. K moři jako dělaná, nenutí vás přemýšlet nad smyslem života, ale docela pěkně se u ní pobavíte. Není to žádné tajuplné čtení, děj je vcelku předvídatelný (alespoň u hlavních témat knihy), a snad mi i trochu vadily ty vzpomínky cizích lidí, které prokládaly příběh, ale jinak príma kniha se zajímavým námětem.

Byla to má první kniha od autorky, ale určitě sáhnu i po jiných jejich knihách.

AnnaAm
15. srpna

Tak další výborné čtení od autorky. Trošku jsem se ale v příběhu strácela. Trvalo mi delší dobu než jsem si uvědomila kdo to vlasne říká. Určitě ale doporučuju.