Co jsi to za matku?

Co se stane, jestliže zmizí dítě vaší nejlepší kamarádky, právě když jste ho měla na starosti? Co si počnete? Přesně tohle řeší Lisa Kallistová jednoho mrazivého prosincového dne v anglické Jezerní oblasti. Celý svět se jí změní v noční můru. Nejenže se totiž třináctiletá Lucinda pohřešuje jen a jen Lisinou vinou, ale navíc jde už o druhou dívku, která zmizela během pouhých čtrnácti dní. A tu první našli donaha svlečenou, poté co si prošla strašlivým utrpením. Lisa je zničená pocitem viny, a když ji Lucindina rodina veřejně obviní, rozhodne se svou chybu napravit. Začne postupně odkrývat okolnosti Lucindina zmizení a přitom zjistí, že nic není takové, jak se na první pohled zdálo. Co jsi to za matku? je úspěšná prvotina britské autorky mladší generace....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334223/big_co-jsi-to-za-matku-1Ls-334223.jpg 4.1472
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , BB art

Just What Kind of Mother Are You?, 2013

Kniha Co jsi to za matku?

Monika164
dnes

Opět perfektní....

Monkas1
31.10.2021

Doporučuji

Knihomolka506
22.10.2021

Kdybyste se ocitli v kůži hlavní postavy Lisy asi byste nemohli celou dobu spát, neustále brečeli nebo se báli udání.
Lisa měla na starost dceru své sousedky- kamarádky Kate. Jenže stačí malá změna, kdy dcera Lisy nejede do školy a ten den Lucinda zmizí. Pocit viny a hlavně obvinění okolí donutí Lisu, aby začala pátrat sama. Co objeví a jaká tajemství vyplavou na povrch? Nechte své mozkové buňky zaměstnat pořádným thrillerem!

Damato
21.09.2021

Asi jsem knihu četla v době, kdy jsem kolem sebe měla děti a vnoučata a neměla jsem myšlenku na nějaké drama. Proto jsem po 50-té stránce knihu odložila a už ji šanci nedám. Nejsem asi ta pravá čtenářská skupina , které je tahle kniha určena.

Pavlina50
26.07.2021

Noční můra.
Bezesporu téměř největší tragédií životě je ztráta dítěte. Ale co když mojí vinou zmizí dítě, které sice není moje, ale za které jsem byla zodpovědná?
Do této situace se dostane hlavní hrdinka knihy Lisa, které tato situace hluboko zasáhne do života a v jednom okamžiku nenapravitelně zničí život. Příběh je sice lehce předvídatelný, takže pointa příběhu není až tak šokující, ale kniha je napsána vcelku poutavě, čtivě. Souběžně s pátráním po ztraceném dítěti nahlížíme do životů jednotlivých dotčených rodin, postupně odhalujeme jejich skrytá tajemství vedoucí až k očekávanému rozuzlení příběhu. Je to nenáročné, průměrné čtení, nad kterými není potřeba moc přemýšlet, ale které udrží pozornost a pobaví. A proč ne?

Lucc93
22.07.2021

Toto ovšem byla paráda. Výborně psané, dojemné, šokující. Doporučuji přečíst a dávám 5 hvězd.

Nymfadora.T.
20.07.2021

Souhlasím s některými názory- celkem čtivé, neurazí, ale ani nenadchne. A pro mě překvapivý závěr, no vracet se k ní už nebudu, ale jako oddechovka dobré.

TerezaaBaarova
19.07.2021

Čekala jsem něco podobného, jako znám z pera B.A.Paris, to se nekonalo, mám rozporuplné pocity… úplně zlé to bylo, jen mnoho zbytečných plků a málo napětí..nepřiřadila bych k této knize titulek thriller. Spíš román pro ženy….
Očekávání nás většinou zklamou.