JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Noční koupání Noční koupání Megan Goldin

Tak tato kniha mě teda hrozně bavila! Líbil se mi i styl psaní (z pohledu Rachel, Hannah a pak podcast), nemohla jsem přestat číst, zajímalo mě, jak to všechno vlastně dopadne, jaká je pravda.
A ten závěr?Ty bláho!
Těším se na další díl, doufám, že vyjde brzy.

09.04.2024 4 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Skvělé, líbilo se mi to, stejně jako první díl - napínavé, svižné...Těším se na další knihy :-)

24.03.2024 4 z 5

Srdce z ledu Srdce z ledu Jitka Ludvíková

Od knihy jsem nic moc nečekala, koupila jsem si ji do čtečky knih na dovolenou a byla jsem příjemně překvapená.Byl mi i sympatický celý tým z Jindřichova Hradce.
Ráda si přečtu další knihy od této autorky , snad brzy zase něco podobného napíše.

19.03.2024 4 z 5

Ztracené dívky z Willowbrooku Ztracené dívky z Willowbrooku Ellen Marie Wiseman

Tak toto bylo hodně depresivní čtení. Je mi úplně zle, když si představím, že toto se opravdu dělo. Po celou dobu mi bylo úzko, opravdu chudinky děti co musely vytrpět.
Hodně silná kniha, četla jsem ji jedním dechem.

08.03.2024 4 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Pomocnice mě bavila daleko víc, ale tahle kniha je taky velice čtivá. A ten konec?Pro mě velice překvapivý.
Těším se na další knihu od této autorky.

02.03.2024 4 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

To bylo peklo! Vydržela jsem pouze do 50.stránky.Autorka nezná uvozovky, což mně teda vážně v knize vadilo a ty přitroublé dialogy ani nebudu raději komentovat.
Dávám jednu hvězdu, i když ani pořádně nevím za co.
Ztráta času číst tuhle knihu

22.02.2024 1 z 5

Hra o přežití Hra o přežití David Urban

Ze začátku jsem měla zmatek v postavách a celkově to bylo takové těžko uvěřitelné.A ten konec....no dávám s bídou 3*

06.02.2024 3 z 5

Odvrácená strana mysli Odvrácená strana mysli Kerry Daynes

Naprosto souhlasím s komentářem níže od Nela3812
Kniha vás naláká na strhující děj s těmi nejhoršími psychopaty, brutálními vrahy atd a přitom se jedná jen o autorčině vyprávění, co zažila během své kariéry.Anotace vůbec neodpovídá obsahu a dost mě to zklamalo.
Když už, tak to mohlo být nějak poutavěji popsáno....rozhovory s vrahy atd, přesně jak už opět zmínila i Nela3812.

23.01.2024 2 z 5

Zlatá vařečka Zlatá vařečka Jessa Maxwell

Musím dát plný počet hvězd.Kniha mě úplně pohltila, přečteno za 3 dny, nemohla jsem ji odložit.
Akorát bych to nenazvala thrillerem, i když tam mrtvolu máme, ale kniha se točí spíš jen kolem soutěže a soutěžících, kteří mě ale hrozně bavili a zajímalo mě, jak to vše bude pokračovat.Super bylo i prostředí.
Knihu si nechám a možná si ji někdy v budoucnu zase přečtu.
Doporučuji jako takovou oddechovou knihu a bacha, budete u ní mít neustále chuť něco mlsat :-D

29.12.2023 5 z 5

Pouhý stín Pouhý stín Karine Giébel

Strašná nuda a nesympatické postavy.
Pořád jsem čekala, kdy už se něco začne konečně dít, takže jsem 150 stran přetrpěla(ztráta času)a pak jsem už i stránky přeskakovala a bohužel jsem ani nedočetla.
Anotace slibuje úplně něco jiného.
A absolutně nechápu srovnání s Keplerem nebo Nesbem!

12.12.2023 1 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Číst se to dalo, ale za chvíli už nebudu vědět o čem kniha byla.Taková"tuctová" krimi.Vše se omílalo 100x dokola.

25.11.2023 3 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Neskutečně čtivá kniha!Nemohla jsem se odtrhnout.Skvěle vykreslené, napínavé, temná atmosféra.....Dala bych 5*, ale přišlo mi, že něco nebylo tak úplně objasněno, jak by mělo, takže za to ubírám jednu hvězdu.
A ten konec??? Nutně potřebuji další díl.Doufám, že vyjde hodně brzy.

09.11.2023 4 z 5

Jeho a její Jeho a její Alice Feeney

První půlka nic moc, musela jsem se prokousat, pak už to šlo, ale nemohu dát víc jak 3*, protože příběh mi přišel celý až moc zamotaný, některé postavy se chovali fakt zvláštně a nikdo mi tam nebyl sympatický.Jediné, co mě na tom bavilo, bylo to, že když myslíte že víte kdo je pachatel, je vše zase úplně jinak.Konec jsem opravdu nečekala.

19.10.2023 3 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Už dlouho jsem nedala knize 5*, tady to jinak nejde.
Neskutečně čtivá kniha, nemohla jsem se odtrhnout a těšila jsem se z práce domů vyloženě na to, až budu číst....vše ostatní šlo stranou :-D Napínavé od začátku až do konce, suprově vykreslené, popsané, jak kdybych v domě Winchesterových byla :-D Hlavně nevíte komu věřit......
Pokud máte rádi psychothrillery, tak rozhodně si tuhle knihu nenechejte ujít, je opravdu úžasná!!!

27.09.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

No číst se to dalo, ale člověk od začátku ví, co bude dál, jak to skončí, přijde mi tohle téma už takové "ohrané".

19.09.2023 3 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Od půlky už jsem se nemohla odtrhnout a ten konec?Jsem zvědavá jak to bude pokračovat dál.Těším se na další díl.

11.09.2023 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Hrozně zdlouhavé, samé lži, nikdo z nich mi nebyl sympatický.Ale číst se to dalo, jen asi za chvilku zapomenu o čem že to vlastně bylo.
Autorka umí psát teda mnohem lépe, tato kniha mě trochu zklamala.

01.08.2023 2 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Moc hezký příběh, záhadný, pěkná duchařinka, ale jako horor bych to teda nenazývala.
Mallory mi byla sympatická, Adrian taky.
A ty přiložené obrázky co "kreslili", tak to bylo úplně super!Skvělý nápad!
Možná by to bylo zajímavé i ve filmové podobě.

29.07.2023 4 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Přečteno za týden na dovolené,koupeno do čtečky knih.Taková oddychovka, moc se mi to líbilo.Sledujete osudy lidí z jedné uličky a zjistíte, že něčí život za zavřenými dveřmi je úplně jiný, než jak ho vnímáte vy.Vše takové skvěle propojené.Opravdu zajímavě psané, ale tento styl se mi líbí.

24.07.2023 4 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Linda Castillo

Za 2 dny přečteno.Jak jinak, než super!!!Těším se už zase na další díl a doufám, že už se konečně dočkáme svatby Katie a Tomasettiho :-D

14.07.2023 4 z 5