Sběratel motýlů

Krása ještě nikdy nebyla tak děsivá… První díl oceňované trilogie Sběratel. Izolovaná zahrada, kvetoucí rostliny a… sbírka nádherných motýlů – mladých žen, které byly uneseny. O to vše pečuje Zahradník, zvrhlý muž posedlý uchováváním krásných dívek. Jediná přeživší Maya postupně odkrývá podrobnosti o tomto děsivém místě i o svém vězniteli. Jak se jí ale podařilo utéct? Přežily i další dívky? Agenti FBI Victor Hanoverian a Brandon Eddison musí vyřešit rozhodně nejotřesnější případ své kariéry....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349278/big_sberatel-motylu-21H-349278.jpg 4.11015

Sběratel / Záhrada motýľov 1.

Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)

The Butterfly Garden, 2016

Kniha Sběratel motýlů

Annkag
předevčírem

Úpřimne?Nevědela jsem co si mám o knize ze začátku myslet.Avšak čím jsem se dostávala hlouběji do děje tým to bylo děsivější a děsivější.Bylo to jakoby jsem snídala s Hanibalem Lectrem a rozebírala bahnité aroma močálů.Těžko depresivní prostředí vězení děvčat se zvláštným tetováním,novým jménem,nechudným osudem a smutným až moc blízkým koncem,který má však trvat věčně.
Děsivě realistické na rozhraní zlého snu ze kterého se ne a ne vzbudit.

Havrdak

Zajímavě koncipovaná kniha. Bohužel ve mně nedokázala vyvolat pocit napětí a závěr (týkající se Sophie) mi přišel už přetažený za vlasy…

Dejnau

Knihu jsem měla vypůjčenou, ale jelikož jsem také ,,sběratel”, tak určitě zakoupím a přečtu někdy zase znovu. Nemyslím si, že je to nereálné. Dnešní doba je jiná, zvláštní a někdy zvrácená. Za mě od začátku do konce super:)

hlenicka

to byl nářez! Aby kniha začínala jakoby koncem,to jsem snad ještě nečetla. První stranky jsem vůbec nechápala,co to je. Holka vypovídá u FBI,ze byla x let držena v Zahradě,kde je veznil Zahradník... Popravdě, byla jsem zmatená,vůbec jsem nevedela,kdo je kdo,kde je kdo. Ale každým dalším otočením se začínal odvíjet drsný a smutný příběh,kde vládnul psychopat,který věznil po dvě desítky mladých holek,kterým na záda tetoval motýlí křídla. Za mě některé pasáže nechutné,ten Avery,syn, byl uplně šílený! A hlavní hrdinka měla můj obdiv. Psycho příběh,který ale stojí za přečtení.

jitkapeldova

No jsem naprosto speechless.. vůbec jsem se nemohla odtrhnout !! parádní kniha.. Podle názvu a popisku sem teda rozhodně nečekala tak skvěle napsanou knihu..
Námět byl opravdu dobrý, zajímavý a stejně tak i styl, kterým autorka píše a popisuje..
Nemůžu se dočkat dalšího dílu..
Knihu rozhodně doporučuji :)

lucie5631

Jedním slovem? WOW! Spisovatelka má neuvěřitelnou představivost, příběh byl velmi zajímavý, originální. Mělo to spád, nešlo se odtrhnout. Knihu jsem přečetla v několika hodinách a ukápla i slza. Za mě naprosto super!

smardice

Tak tohle bylo hodně dobré. Opravdu netypický případ, zajímavé prostředí se spoustou morbidity a zvrácenosti, napínavé od začátku až do konce.

Lexie321

Kniha bola super. Tajomná, temná a zaujímavá od začiatku do konca.