Sběratel motýlů

Krása ještě nikdy nebyla tak děsivá… První díl oceňované trilogie Sběratel. Izolovaná zahrada, kvetoucí rostliny a… sbírka nádherných motýlů – mladých žen, které byly uneseny. O to vše pečuje Zahradník, zvrhlý muž posedlý uchováváním krásných dívek. Jediná přeživší Maya postupně odkrývá podrobnosti o tomto děsivém místě i o svém vězniteli. Jak se jí ale podařilo utéct? Přežily i další dívky? Agenti FBI Victor Hanoverian a Brandon Eddison musí vyřešit rozhodně nejotřesnější případ své kariéry....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349278/sberatel-motylu-21H-349278.jpg 4.1849

Sběratel / Záhrada motýľov 1.

Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)

The Butterfly Garden, 2016

Kniha Sběratel motýlů

kulatina

Psychologický detektivní příběh se dvěma dějovými linkami, výslech zůstavších oběti se střídá s "přímým přenosem" života a jednani psychopata. Občas jsem měla chaos, ve ktere déjové lince se nacházím, ale jinak chválím neotřelý příběh, který se dobře čte a při kterém občas leze mráz po zádech.

TerezaaBaarova

Tak tohle byla velká zvrácenost!
Atmosféra, hrůzostrašné činy, psychicky narušený gentleman.
Značka: Kniha pro silnější povahy!

*MOŽNÝ SPOILER*

Příběh začíná trochu jinak, ve vyšetřovací místnosti a postupně se dozvídáme všechno….všechno o zahradě, Motýlech a Zahradníkovi.
Trochu se obávám, co bude v dalším dílu…

Lucc93

Masakr. Přečetla jsem tolik knih, ale příběh tohoto typu, to bylo něco neuvěřitelného. Originální, brutální, děsivé. Doporučuji.

Fatis04

Knížka mě opravdu dostala, čtivá od začátku do konce, vzala jsem si jí na dovolenou a i když jsem měla čas až pozdě večer, přečetla jsem ji rychle, patří k těm, co vám nedovolí usnout

Nikola086

Díky této knize jsem začala číst thrillery. Opravdu fantastická kniha, plná nečekaných zvratů a událostí. Od čtení jsem se nemohla odtrhnout a po dočtení jsem chtěla okamžitě další díl.
Opravdu jen doporučuji, myslím si, že takovýto thriller na českých trzích nenajdeme :)

natydrossler24

Naprosto úžasný, zvrácený, dojemný. Miluju thrillery a tehle doporucuju!!

Miro67

Taková hororově laděná pohádka pro dospělé. Ne zrovna uvěřitelné, ale čtivé.

ivetdos

Tak tohle byla bomba! :) Perfektní psycho thriller i pro takový cítě jako jsem já, co nemají rádi horory a těžký thrillery :D bude vám běhat mráz po zádech, ale bude se vám to líbit. Miluju ten styl vyprávění, kdy pořád musíte číst dál a hltáte každé slovo. Máte pocit, že jste v obraze a na konci zjistíte, že to tak úplně není. Jsem nadšená a doporučila bych ji každému!