Májové růže

Čtyři měsíce po výbuchu v Zahradě, kde zvrhlý psychopat držel mladé dívky, se agenti FBI snaží pomáhat přeživším s návratem do každodenního života. S blížícím se jarem však opět udeří sériový vrah a vyšetřovací tým musí pachatele dopadnout dřív, než se objeví další dívčí tělo s podříznutým hrdlem. Vše navíc nasvědčuje tomu, že obětí bude i Priya, sestra jedné z prvních obětí. Pomůže agentům vraha dopadnout a pomstít tak smrt své sestry?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384977/big_majove-ruze-GIP-384977.jpg 3.3269

Sběratel / Záhrada motýľov 2.

Literatura světová, Horory, Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)

Roses of May, 2017

Kniha Májové růže

lucie5631

Za mne další super dílo z pera autorky. Zápletka sice už není tolik originální jako první díl série, ale přesto je tam napětí a do poslední chvíle hledáte vraha spolu s agenty FBI.

jaroiva

Myslím, že nucené naroubování příběhu na odnož z prvního dílu knize uškodilo.
Kdyby byl příběh nezávislý, bylo by to asi lepší. Jeden jako série motýlů, druhý jako série květin. I tak by se dalo zmínit nějaké dokončení prvního příběhu.
Ale i když mě tento díl už nebavil tolik, je to psané svižně a rychle to ubíhá. Za PP Oreo tentokrát hvězdičku nestrhnu, oproti PP IKEA ve všech detektivkách je to aspoň změna.

jitkapeldova

Pěkná kniha.. zajímavý příběh, do poslední chvíle sem nevěděla, kdo je vlastně vrah :)
Líbil se mi vztah hlavní hrdinky s členy FBI..
nicméně podle mého tam byl trochu zbytečně zatažen děj prvního dílu.. proto o hvězdu méně.. ;)

smardice

Druhý díl série navazuje na první a trochu víc pokulhává za jedničkou, co se týče akčností a napínavostí, i když vražd je tam taky dost. Hvězdičku navíc jsem přidala za to, že do poslední chvíle jsem netušila, kdo je ten zvrhlý vrah.

Karina_

Druhý díl byl také zajímavý, ovšem takový typický příběh, seriálový vrah dívek. To nic nemění na tom, že příběh byl skvělý a kniha čtivá. Hlavní hrdinka je skvělým přínosem do příběhu a miluju její vztah s detektivy FBI.
Konec konců kniha je skvělá.

marekB78

Tato kniha mě nenadchla tolik jako první díl. Už tam nebyla tak zajímavá zápletka, ale i tak se kniha dobře čte

Jaklová.katka

Jsem trochu zklamaná. Motýli byli skvělý,ale růže mě tolik nezaujaly.
Nevím jestli se pustin do další...

Angell328

Úplné odklonění od prvního dílu ale já dávám plný počet hvězd protože jako standartní honička za psychopatem plus náhledy do života přeživších motýlů a že ani svoboda nedokáže některé rány zahojit. Za mě super