Letní děti

Agentka Mercedes Ramirezová najde na verandě svého domu malého chlapce. Jeví známky týrání, je pokrytý krví a v rukou svírá plyšového medvídka. Hoch jí vypráví děsivý příběh: tajemný anděl mu přímo před očima brutálně zavraždil rodiče a potom ho přivedl k Mercedes, aby ho ochránila. A tím to zdaleka nekončí. Chlapec totiž není poslední dětskou obětí týrání násilnických rodičů, která se objeví před agentčinými dveřmi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415010/big_letni-deti-rOS-415010.jpg 4.1142

Sběratel / Záhrada motýľov 3.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)

The Summer Children, 2018

Kniha Letní děti

Karina_

Třetí díl mi přišel zatím nejlepší. Vrah který se objevil v příběhu byl velmi záhadný a do poslední chvíle jsem nepoznala, kdo je vrahem. Rozuzlení je perfektní a příběh je velmi emociální, což se dá pochopit, když se týká dětí.
Třetí díl jsem měla přečtený ze všech nejrychleji a už se nemůžu dočkat čtvrtého.

Atara16
08.09.2021

Do knihy se dalo začíst, je lepší než májové růže přesto na první díl nemá. Je to velká škoda.

Jiho226
24.07.2021

Moc jsem se na tuto knihu těšila,ale má očekávání bohužel nesplnila. Anotace byla velmi poutavá, předpokládala jsem, že přijde četba,od níž se ,,nepůjde odtrhnout“, a místo toho jsem se ke čtení musela přemlouvat. Pro mě ne úplně chytlavě zpracováno - škoda,protože téma je rozhodně super.

Veronika2692
20.07.2021

Wow, opravdu jedním slovem skvělé. Měla jsem ji doma strašně dlouho, od vydání, ale zapomněla jsem na ni a teď ji našla. Předchozí dva díly mám taky přečtené, ale tenhle teda opravdu stál za to. Moc mě to bavilo, výborný thriller a ten konec, ten ní skoro vehnal slzy do očí, jak to bylo dojemné. Už mám předobjednany další díl a moc se na něj těším. Dot vymyslela úžasný příběh.

Nixa
20.04.2021

Na první díl ze série Sběratel to nemá, ale i tak se mi to moc líbilo. Celá tahle série je skvělá. Bylo to neskutečně čtivé a měla jsem radost, že se zde setkáváme i s postavami z předešlých dílů a případů.

Lka
14.04.2021

Třetí kniha ze série. Pěkné čtení, zajímavý námět. Určitě lepší než Májové růže, ale Sběratel motýlů určitě vede.

Katulinka69
24.01.2021

Mrzí mě, že takový pěkný námět je tak chabě napsán . Nebaví mě, stále vtahovani předešlých obětí v další knize. Hvězda navíc za lépe rozdělené kapitoly než v předchozích dílech

moudivlacek
13.12.2020

Psychologický thriller - ale jen pro silné žaludky. Když někdo ubližuje dětem, je to hrozné, bohužel se ne vždy podaří dostat děti do bezpečí, nebo je dostat tam včas, někdy to trvá dlouho a nikdy nepřestane, jsou velmi zranitelní a zvlášť, když jim ubližuje někdo z nejbližší rodiny. Mercedes, která má rovněž takovou zkušenost z dětství, se vydala na dráhu pomáhat takovým lidem. Ale zdá se, že někoho inspirovala - anděla, který se rozhodl vzít spravedlnost do vlastních rukou, bohužel není vždy spravedlivý. Pochopí Mercedes, koho má hledat za maskou anděla? Zvládne to po osobní stránce? Po boku má Mercedes svou novou rodinu - FBI a blízké přátelé. A i ti ví, že Mercedes udělá pro dobro dětí vše.
Doporučuji milovníkům thrillerů.