JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Perfektní!Moc mě kniha bavila, nemohla jsem přestat číst.Skvěle popsaná atmosféra, charakteristika postav, přišlo mi jak kdybych tam byla s nimi, brrrrr :-) A autorka se snaží čtenáře tak zmást, že jsem opravdu do poslední chvíle netušila kdo je pachatel.

05.01.2020 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Tak tato kniha s Kim mi přišla nejslabší z celé série.Číst se dala, ale postrádala jsem v ní napětí, pachatele jsem uhodla už v půlce knihy a upřímně mě ani moc nezajímala minulost Stacey.

04.01.2020 3 z 5

Hrob v horách Hrob v horách Hans Rosenfeldt (p)

Tak teda tímhle dílem jsem se musela opravdu pracně " prokousat".Vůbec mě nezajímal detektivní případ, postavy všechny nesympatické, hodně věcí nedávalo ani smysl a nebýt toho, že díly navazují(zajímá mě hlavně Sebastian a Vanja), tak knihu nedočtu ani do půlky.Ale ten konec stál za to.Doufám, že další díl bude stejně dobrý jako ty předchozí dva.

21.12.2019 2 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Úžasná kniha.Přečteno za víkend.Líbilo se mi vykreslení všech hlavních postav, zajímá mě jak to s nimi bude dál.
Jdu se pustit do dalšího dílu :-)

17.11.2019 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Bohužel se musím připojit k těm, kteří knihu nedočetli nebo se jí tzv.prokousávali.Těšila jsem se na ní, ale bohužel.....

15.11.2019 2 z 5

Chlapec, který přestal plakat Chlapec, který přestal plakat Ninni Schulman

Nic moc.Předchozi kniha byla teda mnohem, mnohem lepsi.Tahle byla zdlouhava, chvilema nudna.Přečteno a ihned zapomenuto.

16.10.2019 3 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Kniha mě vůbec nenadchla.Přišla mi nudná, zdlouhavá, postavy nesympatické, takže jsem i pár stran přeskakovala.

06.10.2019 2 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Bomba!!!Včera večer jsem začala číst a dnes odpoledne jsem knihu dočetla!Nemohla jsem se odtrhnout!Tolik zvratů a napětí už od začatátku!Opravdu výborná kniha, doporučuji!

05.10.2019 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Chrise Cartera miluju a nemohla jsem se této knihy dočkat.Ale oproti jeho předchozím knihám mi v téhle něco chybělo, nebylo to prostě ono.Chvílemi už to bylo až moc nechutné, přehnané, těžko uvěřitelné.Vždy jsem jeho knihy hodnotila pěti hvězdami, ale u této musím dát bohužel jen 4*.Ale špatná nebyla, napětí je tam víc než dost, na konci knihy se mi tajil dech, rozhodně stojí za přečtení ;-)

27.09.2019 4 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Od knihy jsem nic extra necekala a o to vic jsem byla prekvapena, jak je dobra!Prolinani minulosti a pritomnosti mi zde nevadilo, naopak, bylo to hezky vse popsane.Takovy zajimavy pribeh, urcite stoji za precteni.

20.08.2019 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Úžasná duchařina! Krásně popsané prostředí domu, strašidelný dům i děj celkově.Byl by to i super film :-) Jsem nadšená.

09.08.2019 4 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Takovy super, uzasny námět a pritom tak divně překombinované.Vadilo mi stridani minulosti a pritomnosti, ta minulost me tam rusila a obcas takove nelogicke chovani osob.Skoda :-(

17.07.2019 3 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Čekala jsem úplně něco jiného.Začátek se vlekl, v půlce už to bylo trochu lepší a konec jsem teda trochu tušila, takže žádné velké překvapení, akorat teda mi z toho bylo smutno :-( .No za mně taková průměrná kniha.

02.07.2019 3 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Dalsi super kniha, napinava, čtivá.A Alex, ta mě dost baví teda.Doufam že se zas někdy v knize objeví :-D

22.06.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Tak toto fakt ne! Ani nevim jestli mohu vůbec hodnotit, když jsem knihu nedočetla, ale teda to se nedalo!Hanna mě neskutečně štvala, mrcha malá a celkově všechny postavy mi byli nesympatické.Brrrr, ještě že jsem si knihu jen vypůjčila a nekupovala.

10.06.2019 1 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Jak jinak.....opět super díl a uz se tesim na 3. :-)

06.06.2019 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Skvělé!Úžasné!Bomba!Napínavé od první strany a když už myslíte, že víte, tak neeee, nevíte :-) Do posledních pár stránek jsem opravdu netušila jak to celé je.Skvělá kniha a doufam, že autor brzy napíše další knihu :-)DOPORUČUJI všem milovníkům krimi.

22.05.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Nemohu sdílet takové velké nadšení jako většina, bohužel.Kniha se četla dobře, to ano, ale bavil mě víc deník než pátrání po Emory a teda co mě naštvalo a proč dávám pouze 3* a NE 4, je ten konec :-( Souhlasim s komentářem níže - od kaffa.

10.05.2019 3 z 5

Trajekt Trajekt Mats Strandberg

Tak toto ne....myslela jsem si ze to bude thriller, ale je to spis špatné sci-fi či co vlastne.A obcas jsem se tam ztracela v postavach a i jsem musela preskakovat strany, jinak bych to fakt nedala.

30.04.2019 2 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Na mně bylo v knize až moc zvratů a ke konci už pořád takové "dokola".Ale úplně špatné to nebylo, to zas ne.

18.04.2019 3 z 5