Mlčící pacientka

Ticho ještě nikdy nebylo hlasitější. Psychologický thriller, který přečtete jedním dechem. Nejlepší thriller roku – vítěz Goodreads Choice Awards 2019 Celosvětově prodáno přes milion výtisků Slavná malířka Alicia Berensonová měla idylické manželství. A pak jednoho dne svého muže zastřelila. Do záhadného případu nemá kdo vnést světlo, protože Alicia od vraždy už šest let nepromluvila ani slovo. Její mlčení chce prolomit psychoterapeut Theo Faber, pro kterého se na první pohled nelogická vražda stane posedlostí. Řešení se možná skrývá v jednom z Aliciiných obrazů. Je však Theo připraven zjistit pravdu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433424/big_mlcici-pacientka-9kh-433424.jpg 3.91050
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Motto

The Silent Patient, 2019

Kniha Mlčící pacientka

Lexie321
předevčírem

Jediny dôvod prečo nedávam plné hodnotenie je že prvých 200 strán ma vôbec nebavilo. Musela som sa premáhať aby som otočila ďalšiu stranu. Potom ale nastal zlom a knihu som nevedela pustiť z rúk. Záver bol absolútne fantastický a kvôli nemu túto knihu určite odporúčam. Inde kde by knihe prospelo keby mala viac strán si myslim, že tejto by prospelo keby bola kratšia.

akinomV

Od knihy jsem měla velká očekávání, ale víc jak půl knihy jsem se nudila a musela jsem se do čtení nutit. Až ke konci se to pořádně rozjelo a musím uznat, že pointa byla zajímavá. Vzhledem k tomu všemu je to pro mě celkově průměr.

Jani23

Zajímavě psaná kniha. Celou dobu čtení mi nedošlo, co se vlastně děje, až nakonec.

lucie.dc

3,5 kvezdy.

Zacatek jsem musela trochu prelouskat, trochu nuda... Pak uz se to zlepsovalo a ten zaver - to me vazne ani nenapadlo, me dokonale obelstili. :D

F22Falcon

Čtenářská výzva.
V jednu chvíli jsem byl zklamaný, že se příběh motá víc okolo terapeuta než pacientky, na konci jsem samozřejmě pochopil, proč tak bylo. Příběh určitě zajímavý, ale postavy si mě nijak významně nezískaly a celkově nějake "wow" neproběhlo.

Kubajzz

Poslechnuto jako audiokniha. Začátek byl rozvláčný ale postupně se to zlepšovalo a konec mě docela překvapil. Rozhodně doporučuji

Jakubadavid

Zajímavé čtení, v průběhu knížky jsem už sice měla svá podezření, ale závěr byl dobře napsaný. Ne, že by mi tedy hrdinové nějak prirostli k srdci.

kachnat

Byla to jízda... A konec hodně překvapil, to jsem nečekala...