Úniková hra

Vincent, Jules, Sylvie a Sam jsou ambiciózní a úspěšní investiční bankéři, dokonale přizpůsobení životu na Wall Street, kde se hraje hra plná úskoků a zastrašování. Jediné, na čem záleží, jsou peníze, a kdo se chce dostat až na vrchol, musí být ochoten pro to udělat cokoliv. Jednoho dne dostanou všichni čtyři pozvánku na teambuildingovou akci, ze které se vyklube úniková hra. Brzy se ocitají v temném uzavřeném prostoru, ve kterém začnou vyplouvat na povrch temná tajemství. Největší záhada, kterou v téhle hře musí vyřešit? Co se stalo se Sarou Hallovou! Tady veškerá zábava končí. Tohle je boj o přežití....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/430544/unikova-hra-PDp-430544.PNG 4.25
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Mladá fronta

Kniha Úniková hra

Flerenc
předevčírem

Nevím, jsem v rozpacích. Mnoho stránek připravuje atmosféru, ale chtělo jim dát něco, co udělá děj akčnějším. Pak přijde zlom a nelze se odtrhnout.... jenže tento pocit utne poslední část, která je až moc neuvěřitelná. Nebyla to kniha která by vyloženě nudila, nebyla to kniha, kterou bych nechtěl dočíst. I přes negativa jsem potřeboval znát konec, takže se problém nekonal.

Petronela16

Od začiatku až do konca veľmi dobrá "čtivá" kniha.Dej ma úplne vtiahol a čítanie som si užívala.Aj keď sa mi zdal koniec tak trochu že neuveriteľný, lebo zrazu išlo všetko ako po masle, napriek tomu sa mi kniha páčila.Urcite si posvietim na autorku.

tajemství záhady

Megan Goldin