Pronásledovaní

Mělo to být dobrodružství, na jaké se nezapomíná… Velké prázdninové putování po zemích Evropy, poslední před tím, než se mladá dvojice usadí a založí rodinu. Ano, dobrodružství to jistě bylo, ale rozhodně ne takové, jaké si Daniel s Laurou představovali. Na to, co začalo na pustém malém nádraží v Rumunsku, je žádný cestovní průvodce nepřipravil. Místo snového dobrodružství zažili noční můru, na kterou vzpomínat nechtějí, spíš by ji rádi natrvalo vymazali z paměti. Jenže zlo, které se jim nalepilo na paty v tom strašlivém domě uprostřed lesů, je sleduje až domů do Londýna. Hrůza nekončí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380672/pronasledovani-k4f-380672.jpg 3.976
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Baronet

Follow You Home, 2015

Kniha Pronásledovaní

JitkaHambi

Začátek napínavý, zajímavý, ale děj odehrávající se v Londýně už mě vůbec nebavil.Od půlky už jsem se i ztrácela v ději

ArwenAragorn

Utíkali jsme pryč, prchali mezi stromy a zpátky na stezku, zakopávali v šeru o vlastní nohy, skoro padali, navzájem se podpírali, zastavili se jen, abychom sebrali batohy, které jsme nechali ležet na kraji lesa.
Běželi jsme celou cestu do města.
Nemluvili jsme.
Neohlíželi jsme se zpátky.

Kniha začíná jako horor v Rumunsku. Pak v Londýně už je jasné, že půjde o thriller. S postupnými náznaky se konečně dozvídáme, co se v Rumunsku skutečně stalo. Mezitím se toho dost děje i v Londýně, knížka má spád a je napínavá, i když občas jsem se v ději hůř orientovala.
Váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, nakonec dám tři kvůli konci s psychicky narušenou osobou. Rozhodně si ale myslím, že knížka za přečtení stojí.

Amitiel76

Tak na tuto knihu, jsou tu velice různorodé názory. Sto lidí, sto chutí.... Naštěstí jsem tentokrát četla komentáře až po jejím dočtení , a nenechala se tak ničím ovlivnit, ani odradit. A dobře jsem udělala....
Za mě naprosto perfektní psychologický thriller. Příběh mě chytl od první stránky, a až do konce nepustil. Celá kniha se nese na stejně dynamické vlně. Žádná hluchá místa, žádné nudné vycpávkové kapitoly. Neustále se něco děje. Další zvraty, odhalení, překvapivý sled událostí. Místa která vás šokují, a úzkostí se vám stahuje žaludek. Výborná exkurse do myslí hlavních hrdinů. Dokonce se nám tu objevuje i lehce mysteriózní linka....
Vůbec nezáleží na tom, že odpověď na otázku: "Co se stalo v domě v lesích?", dostanete až někdy za půlkou, a do té doby jen tápete, a domýšlíte si.... Ani na mě kniha nepůsobila jako nereálně překombinovaná a přitažená za vlasy. Ne. Bylo to fajn počtení, a já si ho užila. Hodnotím plným počtem hvězd...
Autorův se mi svým stylem naprosto trefil do chuti.

micha-ella

Zase jsem se domnívala, že to bude na pět hvězdiček, sice hodně jednoduchý sloh, ale výborný hororový začátek. Do poloviny mě to vyloženě bavilo, ale pak už se ten příběh zahustil jako sražená kaše, snaha o zvraty to naprosto zvrátila až k nechuti číst dál, vysvětlovací konec mi nevysvětlil nic, protože jsem ho prostě přeskákala. Škoda.

Sammy.Boy

Velké překvapení! Anotace láká na dobrodružství, nástrahy a strasti typu Blair Witch, ale až v polovině knihy se teprve dozvídáme, oč tu skutečně běží. A je to opravdu znepokojivé, nic totiž není tak, jak by se na první pohled mohlo zdát! Určitě se poohlédnu po dalších autorových titulech.

Digi28
30.11.2019

Po dlouhé době zase dobrá kniha .od začátku napinava.Nemohla jsem se odtrhnout. Pořád jsem chtěla vědět co se stalo v lesích v domě postupně se tajemstvi odkrývá a můžu říct že je velmi děsivé.super cteni

LP113
20.09.2019

Prvních pár stránek docela nuda, pak se to rozjede a nenechá Vás to v klidu. 3/4 už těch náhod a propletenin bylo docela i na můj vkus dost, ale tak co, četlo se to opravdu dobře.

mysterygirl
22.08.2019

Tak tahke kniha se moc nepovedla..cetla se sice dobre,ale nejak jsem to nepobirala.Taková divocina

Outsider
Outsider