V troskách tornáda

Na městečko Panters Mill v Ohiu, kde žije početná komunita amišů, udeří ničivé tornádo. Při odklízení následků je v pytli nalezena lidská kostra. Bez končetin. Něco je okousalo. Kate Burkholderová se pouští do vyšetřování třicet let starého zločinu či zamaskované nehody. A pátrání ji znovu přivádí mezi amiše, kteří bedlivě střeží své soukromí. Odhalení totožnosti oběti spouští další lavinu událostí, na Kate má navíc spadeno neznámý vetřelec. A aby toho nebylo málo, Kate zjišťuje, že je těhotná. Na to ani ona, ani John nebyli připraveni…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410544/v-troskach-tornada-Mpn-410544.jpg 4.6207

Případy Kate Burkholderové 7.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

After the Storm, 2015

Kniha V troskách tornáda

ilčidlo

Opět čtivá a napínavá detektivka ve které našla své místo hlavně láska

moudivlacek

Další skvělý příběh náčelnice Kate a jejího přítele agenta Johna. Tentokrát zažijeme řádění tornáda, které Kate dostane do svízelné osobní situace. Navíc skauti objeví lidské ostatky, tak se rozjede příběh, který v městečku nemá obdoby. Kate se musí vyrovnat s problémy na vícero frontách, ale hlavně zjistí něco nečekaného. John je z toho také v šoku. Kate se několikrát opětovně ocitá v nebezpečné situaci. Hlavní motiv je láska a otázka, zda má mít hranice a být selektovaná, nebo být prostě jen otázkou srdcí. Na konci mi bylo ze všeho dost smutno. Přesto se budu těšit na další díl.

Dajine

Chtěla bych mít ve svém životě nějakého takového Tomasettiho a snad bych se k němu chovala lépe. Knížka fajn, stejně jako všechny od této spisovatelky. Jen ty poslední stránky s událostí, ke které děj směřoval už tak od poloviny knihy, fakt nebyly překvapením a možná i trochu zbytečné.

1bublina

Také mi, jako ostatním, přišel tento díl slabší. Knihu jsem rozečetla asi do jedné čtvrtiny a pak odložila a četla jiné knihy. Ale je to Linda Castillo a moje oblíbená Kate, takže ubírám jen jednu hvězdičku a autorce odpouštím ;-) Když konečně došlo na řešení případu 30 let starých ostatků, kniha už mě zase bavila jako všechny předchozí díly. Taky mě štve, jak se Kate chová k Tomassetimu, že mu stále úplně nedůvěřuje a vyhýbá se mu. Těším se na další díl.

SimonaP
29.12.2020

Knížka byla opět čtivá a napínavá. Akorát nezodpovědné chování Kate mě rozčilovalo.

Pavlína2019
27.12.2020

Bohužel, opravdu mě kniha skoro vůbec nebavila. Četla jsem všechny, tahle byla slabá. Kate mi šla na nervy. Výjimečně jsem rozuzlení tipla správně. Bavila mě opravdu až ke konci. I tak, zůstávám věrná a těším se na další díl.

JitkaHambi
20.12.2020

Je mi to líto, ale musím dát pouze 2* :-( Z celé série mi přišla tato kniha opravdu nejslabší. Nevím, jestli už jsem knihami o Amiších přesycená nebo mi nesedla pouze tato, každopádně jsem se u ní trápila. Kate mám ráda, ale v tomto díle už mi chvílemi lezla krkem.Budu doufat, že další kniha mě opět nadchne jako ty předchozí.

jana8352
20.12.2020

Dobrý příběh, kniha se mi hezky četla, je to první kniha kterou jsem od autorky přečetla uvidím co ostatní.