V moci zla

Policejní náčelnici Kate Burkholderovou požádá o pomoc šerif z newyorského venkova, aby místním pomohla vyřešit záležitost týkající se samotářské amišské osady a úmrtí mladé dívky. Jelikož šerif není schopen překonat zeď mlčení, která stojí mezi amiši a zbytkem místních, požádá o pomoc Kate, která má v přestrojení proniknout do místní komunity. Katin partner, státní agent John Tomasetti, je zásadně proti tomu, aby přijala tak neobvyklý úkol, protože dobře ví, že mezi amiši bude mít Kate velmi omezené možnosti spojení s vnějším světem – a ještě menší možnost přivolat si pomoc. Ale Kate už nemůže couvnout, obzvlášť když v okolí osady kolují znepokojivé zvěsti o ohrožených dětech......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424882/big_v-moci-zla-K6r-424882.jpg 4.7291

Případy Kate Burkholderové 8.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Among the Wicked, 2016

Kniha V moci zla

Jenny46

Jako vždy Linda C. nezklame čtení napínavé až do konce...
A čekají mě další díly na které se těším .o)

Lolila

Ďalší skvelý diel tejto série. Napínavé, zaujímavé prostredie... , tentokrát Kate vyšetruje smrť amišského dievčaťa mimo Painters Mill.

čef

Popis dalšího zneužití slepé víry ve spasení, tentokráte u Amishů, jak je ostatně v této sérii obvyklé. Hrdinka se dostává do velkých obtíží, když chce tuto uzavřenou komunita infiltrovat jako tajný agent neboť se zde mj. vyskytuje sociopat, který ostatní ovládá svým charismatem a prostřednictvím svých oblblých nohsledů. Napínavá story se spoustou zajímavých detailů ze života této společnosti.

krevetka79

Další skvěle čtivý díl:-)
Kate je výborná policistka :-) a musí být nesmrtelná , jinak by tahle čtivá série nemohla pokračovat.
Těším se na další

mulder

Knížku otevřete a za několik hodin zavřete. Tak lehce se čtou příběhy náčelnice Kate, kterou musíte mít rádi. A souhlasím s autorkou, proč by nemohla být v mnohém odolnější než třeba já.

Kanimůra2

Já jsem jsem měla jednou tuto řadu rozečtenou. Líbí se mi. Nemohla jsem se dobrat, kterou knihou jsem skončila, tak jsem prostě sáhla. A dobře jsem udělala. Já mám příběhy z amišského prostředí ráda. Za mě ano

judith141

Tak další díl zdárně přečten, opět jsem nadšená, zajímavá zápletka, ale ta fyzická odolnost Kate vůči každému " výprasku" už je trochu moc přes čáru. Takže amišské prostředí na nějaký čas opouštím a jdu na jiného autora. Ale určitě se vrátím!!

eva3992

Další detektivní příběh s Kate Burkholderovou. Tentokrát ji požádají kolegové z newyorského venkova, aby jim pomohla s jedním případem. Jelikož se jedná o samotářskou amišskou osadu, není snadné k nim proniknout, tak se Kate bude vydávat za jednu z nich. Kromě pátrání po vraždě se bude snažit ochránit i ohrožené děti.

Tak toto byla opět jízda! Jak to autorka umí, tak už v prologu mě nalákala tak, že jsem nemohla přestat číst a knihu jsem v podstatě už neodložila. Bylo to napínavé a čte se to jedním dechem. Při čtení mi úplně běžel před očima film, jak to bylo živě napsané.

Toto je teprve moje druhá kniha ze série, ale ničemu to nevadí. Autorka vše dobře vysvětlí, že víte, o co jde a kdo je vlastně Kate. Velice zajímavé je právě téma Amišů, jejich prostředí, ve kterém žijí, jaké jsou jejich zvyky, jak se chovají.

Celý příběh byl napínavý, nečekaný a u čtení jsem ani nedýchala. Nakonec však půl hvězdičky strhávám, protože se mi nelíbilo, jak to autorka celé vyřešila a jaký byl tedy závěr vyšetřování. Ale každopádně velké doporučení a já si od autorky rozhodně přečtu i další knížky.