V moci zla

Policejní náčelnici Kate Burkholderovou požádá o pomoc šerif z newyorského venkova, aby místním pomohla vyřešit záležitost týkající se samotářské amišské osady a úmrtí mladé dívky. Jelikož šerif není schopen překonat zeď mlčení, která stojí mezi amiši a zbytkem místních, požádá o pomoc Kate, která má v přestrojení proniknout do místní komunity. Katin partner, státní agent John Tomasetti, je zásadně proti tomu, aby přijala tak neobvyklý úkol, protože dobře ví, že mezi amiši bude mít Kate velmi omezené možnosti spojení s vnějším světem – a ještě menší možnost přivolat si pomoc. Ale Kate už nemůže couvnout, obzvlášť když v okolí osady kolují znepokojivé zvěsti o ohrožených dětech......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/424882/v-moci-zla-K6r-424882.jpg 4.732

Případy Kate Burkholderové 8.

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Among the Wicked, 2016

Kniha V moci zla

Pípasek
včera

Není co dodat, super čtení , autorka dost přitvrdila, přečteno na jeden zátah.

raty
předevčírem

Další díl skvělé série. Tentokrát trochu jinak. Tedy příběhem. Kvalitou si stále drží svou vysoko nasazenou laťku. V tomto díle se Kate vydává daleko od domova, aby v přestrojení za amišku pomohla vyřešit záhadnou smrt mladé amišské dívky. Bavilo mě to od začátku až do infarktového konce.

daja51
předevčírem

Přemýšlím co napsat po přečtení další z knih této autorky - všechny superlativy nalézám v recenzích níže uvedených čtenářů a plně se s nimi ztotožňuji - přečteno na dva zátahy - prostě Linda Castillo umí.

JustWomen

To byla jízda snů!!! Dokonalé, asi nejlepší díl série, přečteno jedním dechem, já Kate miluji a amišské příběhy mě asi nikdy neomrzí. Doporučuji!

Sacinka

Zbožnuju sérii s Kate!! Vždy se těším na každý díl a ani tento díl nezklamal! Za mě vždy 5 hvězdiček.
Úplná One-woman show. :))
Připadalo mi jako bych tam byla a vše prožívala spolu s Kate.

rumova_kulicka

Opět skvělé, ale krátké! Kniha by klidně mohla mít dvojnásobný počet stran a nenudila bych se :-) Konec byl brán trochu hopem, ale nevadí... Téma amišské kultury je pořád hodně zajímavé a sympatická Kate s patnerem dodají i trochu romantiky. Tuhle sérii mám moc ráda a budu netrpělivě čekat na další díl....

RADOST

Vyšetřovatelka Kate tentokrát pracuje v utajení přímo v amišské osadě, v níž se děje něco divného a záhadně tam zemřela patnáctiletá dívka. Vládne tam přísné dodržování víry nebo čiré zlo? Kate odvážně odhaluje tajemství osady, atmosféru tajemna a zla umocňuje věčný mráz a sníh. Obratně napsané, ale uspěchané, zjednodušené.

Ivulka432

Moc moc hezká! Po díle V troskách tornáda, která mi přišla slabší než ostatní díly, je tato kniha opět super. Kate je prostě skvělá! Doporučuji!!