Seznam mrtvých

Ella se před pár měsíci rozešla se svým přítelem Gavinem. Na začátku nového školního roku se s kamarádkou Linds rozhodnou, že si poslední rok na střední škole užijí naplno. Ovšem cestou z večírku je Ella přepadena neznámým útočníkem a všechno se změní. Sedmnáctiletá studentka se ocitá v centru vyšetřování pokusu o vraždu, přesto se snaží vrátit do zaběhlých kolejí. Ella nedokáže setřást pocit, že ji někdo sleduje. Když se začnou záhadně ztrácet její spolužačky a objevovat mrtvá těla, dívka začne podezírat i své nejbližší přátele, včetně pohledného trenéra sebeobrany Jensena. Navíc se zdá, že vraždy mají něco společného se starou nešťastnou událostí. V malém virginském městečku Ella náhle neví, komu může věřit. Seznam mrtvých je napínavý thriller pro mládež protnutý romancí, něco jako filmový Vřískot namíchaný s autorčiným románem Neohlížej se....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/297411/seznam-mrtvych-qkn-297411.jpg 4.2224

The Dead List (2015)

Literatura světová, Thrillery, Dívčí romány
Vydáno:, Baronet

Kniha Seznam mrtvých

florentinas

Kniha se četla sama, zajímavý příběh, mělo to spád, byla zde i romantika :)
Pěkné čtení.

ElenaM

Autorka mě opět nezklamala. Zajímavá a napínavá kniha, která se mi dobře četla. Příběh byl dobře vystavěný, velmi se mi líbilo zpracování tématu šikany a pocitu viny. Tato témata se táhla příběhem jako nit. Samozřejmě některé věci byly lehce přehnané, když si uvědomíme, že hrdinům příběhu bylo jen kolem 17 let. Pokud si to ale odmyslíme, byl to nabínavý a originální námět/příběh. Něco bylo předvídatelné, ale přiznám se, že celkové rozuzlení jsem neodhalila a konec mě překvapil. Postavy byly sympatické, nejvíce jsem obdivovala hlavní hrdinku Ellu. Celkově se mi knížka moc líbila... 5*

Denisa31
21.12.2018

Zajímavá kniha. Libilo se mi, ze se vlastně pořad něco dělo. A i když už se trosku dalo předvídat kdo je ten zaporak. Bylo to dobre sepsane, ze to člověka nenudilo.

Shaki
01.12.2018

Knihu jsem nedokázala odložit, dokud jsem nebyla u konce. Autorka umí čtenáře skutečně vtáhnout do děje. Konec mě překvapil.

happy19
05.11.2018

J.Lynn je jedna z mála autorek,která dokáže čtivě nakombinovat thiller&romantiku.A to až do úrovně,že i když tušíte jak to vše dopadne stejně se nemůžete odtrhnout.;-).
Skvělé!

s1ombrehimawari
23.10.2018

Nemastná, neslaná, fádní. Snaží se člověku vnucovat co by měl dělat. Motiv k vraždám nesmyslný. Chvilkami to Penn a Gavin zachraňovali.

Ajda300
19.08.2018

Vzhledem k tomu že jsem si prvně přečetla o čem příběh je (a to jen tady z databáze), tak mi hned bylo jasné kdo je vrahem. Moc mi to však nevadilo. Kniha byla napínavá a velmi čtivá

ElenRiannon
19.07.2018

Kniha se dobře a rychle četla. Děj měl dobrý nápad, ale postupem času mi to začalo připadat víc a víc přitažené za vlasy. Dost věcí tam bylo nepravděpodobných a konec nebyl nijak šokující. Ale na oddechové čtení fajn :)