HadleysHope HadleysHope komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Mám pocit, že i když tuto knihu přečtu tisíckrát, vždycky v ní najdu nějaké to moudro, výrok nebo prohlášení. Nadčasová kniha.

04.09.2022 5 z 5

Robinsonka Robinsonka Marie Majerová

Já byl spokojen. Příjemné, lehké a s úsměvem napsané dílko, které za to určitě stojí. Pravda, je to spíše pro ty, kteří v té době žili, dnešní mládeži to nic neřekne.

04.09.2022 4 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Host vždycky překvapí svým výběrem. A ačkoliv muž, i tyto ženské romány mě oslovují a baví. U této knihy to není výjimkou. Pěkné, čtivé, s trochou historie.

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Irsko, drsná země plná chlastu a příjemných lidí. Opět další velmi povedený, romantický příběh. Není co dodávat.

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Švýcarsko, země romantiky a čokolády. Vtipné, lehké, romantické. Neváhejte a čtěte.

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Čaj a romantika - to jde k sobě. Ještě k tomu sexu trochu srandy a hurá do Japonska.

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Slyšíte to šumění moře, no nevzrušuje vás to? Mě tohle strašně baví. Moc u toho nepřemýšlím a užívám si romantický výlet.

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Tragédie na Islandu s touto knihou? To snad ani nejde. Perfektní, sladké, romantické, inu prostě pohodička u kafíčka.

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Romanticky jsem utekl do paříže na rakvičku. Chutné, veselé, romantické. Krásná série.

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Chcete do Brooklynu? A máte chuť na místní buchty? Tak tohle je přesmě ta knížky, kterou bych si na cestu vzal. Stejně, jako první příběh i tohle je milé, pohodové a krásné.

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Romantika, sranda, pohodové počteníčko. Na dovolenou do KOdaně - ideální knížka. Bavcil jsem se.

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Těžký rozjezd, jen co je pravda, ale pak je to strhující, napínavé a ke konci - no, prostě jedna báseň, tedy spíš bašta.

Květy zla Květy zla Charles Baudelaire

Jsem si chtěl přečíst nějaké starší veše a tak jsem sáhl po Mladé frontě. Jenže, celkem zklamání. Nic mě nezaujalo, všechno až moc jednoduché.

Oheň a krev Oheň a krev George R. R. Martin

Hmmm...jsem si pořídil, přečetl, a líbilo. Jenže už se píše rok 2022 a druhý příběh nikde?! A taková to byla jízda.

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Brutální, šokující, ale i tak nevěrohodné. Prostě erotický příběh bez zábran.

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

I druhý pokus za to stál. Opět vás to postaví a ne zrovna v tom smyslu, který myslíte.

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Nemám rád letadla. Ale tohle není o letadlech. Je to více - méně erotika. Možná lehká, snaha o tvrdou není poznat, ale i tak velmi čtivé a nejednoho čtenáře to "probudí".

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Pravda, to maso vypadá chutně, jen ho dodělat. S přečtením tohoto příběhu jsem měl velký problém. Nakonec dvě hvězdy za odvahu.

03.09.2022 2 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

První a poslední kniha v této sérii. Vůbec jsem nedostal to, co jsem očekával. Navíc, prostředí a vztahy - až moc vykonstruované. Tohle je pro holky, já to nedávám. Ikdyž něktzeré pasáže mě zaujalo, to musím přiznat. A nechám to na vás, které to byly :-)

03.09.2022 3 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Jako by se tato série knihu od knihy zlepšovala. Od tohoto jsem se nemohl odrhnout.
Perfektní.