HadleysHope HadleysHope komentáře u knih

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Bylo to mrazivě rozjeté, nabíralo to na síle, ale ke konci to totálně upadlo. Jako by Maniscalo někde ztratila stopu a nevěděla, jak příběh dokončit. Ale, nakonec se to povedlo a nebylo to špatné.

18.09.2022 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Na to jak to má rozjařený obrázek na přebalu knihy je tohle dost hustý. Samé nástrahy, akce, přžekvapení....inu, série jako lusk. Tady jde opravdu to tuhého a krve by se ve mně nedořezal, dokud nebyl konec. Uf....

17.09.2022 5 z 5

Rozetmění Rozetmění Jay Kristoff

Hmmmm....někdy člověk narazí fakt na něco zvláštního. Tohle je kruté a výbušné zakončení trilogie. Opět spousty tajemství, krutá odhalení a akce.

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Další pořádná dávka akce, intrik a krve. A to jsem se do této série skoro vůbec nechtěl dát. Nakonec otevřel a ještě nezkončila noc a bylo přečteno. Perfektní - doporučuji.

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Pěkně nadupané dobrodružství, kdy akce střídá překvaperní. Krutý a vyšperkovaný svět. Hlavní hrdinky je vám líto, fandíte jí a někdy jí i dokážete nenávidět.

Radost Radost Ingrid Fetell Lee

Kniha, pivo, kafe.....toť radosti mé. Kniha je nebezpečná v tom, že vám z jakékoliv maličkosti udělá závislost.

15.09.2022 3 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Jo, tohle mě lákalo nejen svým krásným opřebalem , ale i obsahem. No, kdo by neměl rád Jacka Rozparovače, že jo? A ještě k tomu přidejte něco jako Kůstku (Sběratelé kostí) a máte naprosto úžasný román. A už je i druhá kniha, ha, ha, ach.

15.09.2022 5 z 5

Dítě noci Dítě noci Karen McQuestion

Při čtení této psychoknihy jsem se jednou leknul. A to když zazvonila naše sousedka, jest-li nemám dvě vajíčka, protože žádné nemá a do obchodu se jí nechce. Fuj, babo, povídám, nejsi duch? Celý týden vás nevidím, nepotkám, a najednou zazvoníte, když čtu tak napínavý příběh. A ona povídá: Byla tady moje vnučka, uklidila, umyla nádobí.....a dost! povídám a bouchnul jsem dveřma :-)

15.09.2022 5 z 5

Jde do tuhého. Spousta otázek a spousta odpovědí. Jen jde o to, která z nich je vlastně pravdivá. Harry Potter a vězeň z Azkabanu je opět skvělou jízdou. A tohle je zatím víc akčnější, než předešlé příběhy.

10.09.2022 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tohle je už trošičku strašidelný. Sem tam jsem měl o Harryho a další Bradavičáky celkem strach. Ale pocit, že je ještě spousta knih mě nakonec uklidnil. Tak že jsem si v poklidu příběh dočetl.

10.09.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Musím přiznat, že ty obrázky na přebalu knihy nejsou nic moc. Vypadají až moc dětinsky. Ale obsahově je to jízda, dobrodružství a sranda. Příběh, knižní, jsem si velmi užíval. Řekl bych, že tohle se pomalu stalo klasikou.

07.09.2022 5 z 5

Zvířata a rostliny v lese Zvířata a rostliny v lese Peter Wohlleben

Zajímavá studie. Překvapily mě veverky. Ale jako celek je to velmi povedené. Naše lesy by se možná ještě daly zachránit.

05.09.2022 4 z 5

Citový život zvířat Citový život zvířat Peter Wohlleben

Tohle mě tak nevzalo. Možná ty houbi a nějaký ten hmiz. Ale slepice, kozy a koně? To mu nežeru.

05.09.2022 3 z 5

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Strome! Kamaráde! Srdce rvoucí, přírodní, surové a krásně pojaté. Už si v životě na Vánoce nekoupím živej strom.

05.09.2022 5 z 5

Tajemné pouto mezi člověkem a přírodou Tajemné pouto mezi člověkem a přírodou Peter Wohlleben

Tenhle člověk je šílenec. Ale v dobrém slova smyslu. Toho bych chtěl za politika. Hned by se lidé vrátili k přírodě.

05.09.2022 5 z 5

Smrt krásných srnců / Jak jsem potkal ryby Smrt krásných srnců / Jak jsem potkal ryby Ota Pavel

Do paměti mi vlezlo spíše pojetí s mrtvých srncích, ale ani povídky o rybách nesmí bíti zapomenuta. Krása.

Walden aneb Život v lesích Walden aneb Život v lesích Henry David Thoreau

Někdy si říkám: Kde bloudím, proč se nemohu ustálit, žít v souladu? Proč mám mnění, statky, auto a byt? Všechno jde lépe bez toho všeho. Kniha a příběh k zamyšlení.

05.09.2022 5 z 5

Deník člověka Deník člověka Salvo Cabrin (p)

Štěstí, je jen můůůška zlatá. Nádherný, poetický příběh.

05.09.2022 5 z 5

Vražda o Velikonocích Vražda o Velikonocích Lee Harris (p)

Líbí se mi, jak časem postupuje stále vpřed, ale většinou se řeší starší vraždy. Další napínavý případ. Zajímavý konec.

05.09.2022 5 z 5

Vražda na Den díkůvzdání Vražda na Den díkůvzdání Lee Harris (p)

Christine Bennetová je prostě čarodějka. Z lehkostí jí vlastní, řeší a vyřeší další případ. Tak tedy dobrou chuť.