Harry Potter a Vězeň z Azkabanu

Harry Potter a jeho kamarádi Ron a Hermiona jsou už ve třetím ročníku bradavické Školy čar a kouzel. Harry se nemohl dočkat začátku školního roku, když ale přijede do Bradavic, panuje tam napjatá atmosféra a strach. Proč? Na svobodu uprchl vězeň z Azkabanu, nebezpečný vrah Sirius Black – prý nástupce lorda Voldemorta, Pána zla. A stopa vede – kam jinam než do školy v Bradavicích....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29804/harry-potter-a-vezen-z-azkabanu-QGR-29804.jpg 4.89507

Harry Potter 3.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban, 1999

Kniha Harry Potter a Vězeň z Azkabanu

Stydia
předevčírem

Už chápu, proč tento díl mnozí považují za nejlepší. I podle mě je totiž zatím nejlepší z prvních třech knih, které jsem přečetla. A ač jsem spíše zastáncem filmových zpracování, musím uznat, že tentokrát se mi více líbila knížka. Dalo by se říct, že jsem hltala kapitolu za kapitolou.

klaraj093

Trojka je u mě jednoznačně top díl.. To je prostě srdcová.. Po 15 letech znovu čtení.. Nádhera si to připomenout, po x tém shlédnutí filmu.. Těším se na další díly.. Četlo se to samo.. Návrat do dětství..

Mystifica

Řekla bych že asi nejlepší díl ságy o HP, po něm už to podle mého názoru začalo upadat. Příběh je fajn a je jako v podstatě první díl víc zaměřen na to, co se stalo před Harrym a začínáte zjišťovat víc o politice kouzelnického světa, na které staví 3 poslední díly.

Karinka2012

Prostě normální Potter. Opět napínavé, čtivé a opět lepší než film. Nicméně u mě stále nejvíce vede první díl Pottera / Kámen mudrců. Kniha krásně ilustrovaná.

Mája777

Skvělé. Proč já se tomu tak dlouho bránila? Honem, honem, co bude dál?!

EduardVlach

Super knížka jenom pro mě jeden z horších dílů série (i tak jsou všechny díly HP úplně úžasné a tak i slabší díl je mistrovské dílo :-))

fajka

Pomalu se přesouvám ze světa plného kouzel a všelijakých tajemství do reality. Velice jsem si ten příběh užívala. Prožívala jsem každičkou chvíli s Harrym a také každé nebezpečí ve kterém se ocitl. To snad ani nejde, abyste si hlavního hrdinu neoblíbili. Zdá se mi, že se mi ty díly líbí čím dál tím víc. Každý z příběhu je v něčem jiný a zajímavý. Myslím si, že ani nenajdu žádný moment, který bych této knize vytkla. Jsem ráda, že jsem se ke knize dostala a mám na ní hodně příjemných vzpomínek.

LunaL.

Pro mně dlouho nejlepší z dílů, mohla jsem ho číst pořád dokola. Asi díky tolika novinkám - od mozkomorů po tajné chodby školy - a taky kvůli Lupinovi! Snad nejlepší postavě série!!