Harry Potter a Tajemná komnata

Harry se vrací po prázdninách do školy a netuší, že tentokrát mu hrozí smrtelné nebezpečí. V Bradavicích se začínají dít prapodivné věci, při kterých tuhne krev žilách, a nikdo z žáků netuší, že pradávná legenda se stala skutečností...
Tajemná komnata se znovu otevřela!
První vydání.

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29800/harry-potter-a-tajemna-komnata-AQf-29800.jpg 4.610176

Harry Potter 2.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Harry Potter and the Chamber of Secrets, 1998

Kniha Harry Potter a Tajemná komnata

smardice
včera

2. díl HarryPotterovské série pokračuje tak trochu detektivním pátráním po tajemné komnatě, které nic neubírá na kouzelnosti tohoto dílu. Skvělý zážitek při poslechu pana Pavla Zedníčka.

Nikola97

Skvělé klasika, kterou si musí přečíst každý milovník Harryho Pottera :)

Mystifica

Další pohádkový díl HP. Na druhém a třetím dílu bylo fajn to tajemno, že člověk se v podstatě dozvěděl až na konci kdo je hlavním antagonistou a tím si knížka čtenáře udrží. Pěkná pohádka pro děti i dospělé.

ptacicek

Bomba. Kniha se čte sama a několikrát jsem se přistihla při tom, že to slyším poprvé :-).

Knofka

Klasika :)

Mája777

Přečteno a honem na další díl:)

Taťka Hraboš

Těžko soudit, jestli se dá o některém z dílů této série říci, že je lepší či horší než jiné díly, i když souhrnné hodnocení čtenářů je rozdílné. Co ale určitě vnímám a na autorčině psaní obdivuji, že s rostoucím věkem hlavního hrdiny jako by rostl i věk čtenáře, pro kterého je ten který díl hlavně určen. Možná i proto se mi přece jen tento díl dětem četl lépe než ten předchozí. To ale nic nemění na tom, že výborná je celá série.

LunaL.

Tenhle díl jsem si zamilovala hlavně kvůli Dobbymu - skřítkovi, který se snaží Harryho zachránit takovým způsobem, že mu nechtíc připraví nejednu prekérní situaci!