Deník člověka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Deník člověka : netradičně až poeticky o životě, lásce, štěstí a sebeúctě. Co je klíčem ke štěstí, sebeúctě a skutečné lásce v životě? Proč si stále více lidí neváží sebe samých, nedokáží milovat sebe ani druhé, opakují stejné chyby a postrádají radost a blízkost? Proč je to všechno tak složité a řešení jako kdyby bylo vzdálené kilometry daleko? Kniha navazuje na volně publikované myšlenky stejnojmenného projektu, Deník člověka, na sociálních sítích, který od roku 2018 čte na padesát tisíc fanoušků z Česka i Slovenska....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411213/big_denik-cloveka-Kxg-411213.png 3.792
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Deník člověka

marie.kolarova
17.09.2022

Velice pěkně napsané, kniha se hezky čte. Řada myšlenek se mi líbila, musela jsem si některé zapsat.
V zásadě všichni víme, jak bychom se měli k lidem chovat, jak bychom se měli k sobě chovat, jak uvažovat a jednat, pokud jsme na dně, atp. Teorie je ale jedna věc, praxe je pak mnohem složitější. Za mě velmi pěkná motivační kniha.

HadleysHope
05.09.2022

Štěstí, je jen můůůška zlatá. Nádherný, poetický příběh.


Nikkaa
07.03.2020

Super...

Lucckah
30.12.2019

Kniha je moc hezky psaná, určitě se v ní najde téměř každý.

Kejtyynn
10.12.2019

Za mě osobně jedna z nejlepších motivačních knih. Myslím, že by se měla dostat do rukou každému, kdo alespoň z části tápe ve svém životě. Pomohla mi z nejedné těžké životní situace a právě ji jdu objednávat 18ti-leté sestřence k Vánocům, jako takový menší průvod do života, když nebude vědět kudy kam - kniha jí vždy pomůže.

Kami97
11.10.2019

V knize mě nejvíc zaujala první část - Myšlenky. Ty mi rozhodně přišly jako nejlepší část celé knížky. Ten zbytek by tam za mě ani nemusel být.

Jana_Hlus
27.09.2019

Za mě trošku zklamání, napsáno sice jednoduše, člověk nemusí být zrovna intelektuál, aby textu porozuměl, ale více vědomý čtenář v textu nic nového neobjeví, čekala jsem po tom úvodu a marketingové masáži přece jenom více. Nějak v tom textu necítím autorovu duši...Ale třeba je chyba u mě. (3/5)

ANATS
27.06.2019

Sbírka myšlenek a poznání jak být úspěšný, mít se rád a proplout životem.
Dost dobře napsaný, slušně odvedená práce, ale nic nového to není....všichni asi v hloubi duše víme, jak by jsme se měli chovat k sobě a ostatním, jenom to tak prostě neděláme....bohužel :-(
Nejlépe se mě četla první kapitola "Myšlenky" ...to asi autor psal o mě...:-))) měla jsem ten pocit.
Věřím, že pro většinu čtenářů bude tato knížka náplastí na jejich bolístky a nezodpovězené otázky. Tak už se co nejdříve začtěte.

1