Boží hrob

Co mě nezabije, ať se začne bát. Druhý díl fantasy série Nikdynoc. Mia se stala Čepelí Rudé církve, avšak kvůli vyřizování krvavých záležitostí má k zabití konzula Scaevy a kardinála Duoma pořád daleko. Když zjistí, že se oba osobně zúčastní velkých her v Božím hrobě, neváhá a stane se členkou gladiátorských kolegií, aby mohla využít příležitosti a skoncovat s nimi. Mezi zdmi kolegia se rodí spiknutí a počet mrtvých narůstá. Mia navíc odhaluje tajemství, které by mohlo změnit celý její svět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416389/bozi-hrob-lg2-416389.jpg 4.6343

Nikdynoc 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Godsgrave, 2017

Kniha Boží hrob

DreamerX9

Za mě slabší než předešlí díl. Děj se dost vlekl ale zase to mělo nový spád a vyšli najevo nové věci, které to hezky obohatili. Poznámky pod čarou občas rušili ale co je mi sympatické je právě ta komunikace skoro jako si při knize povídat s autorem. Tohle byl větší krvák, skoro jako když si autor při psaní knihy pozve Tarantina na čaj :D Ale teda ten konec? To si děláte srandu? :D takže šup na další díl jinak neusnu!

Iwets

No.. Přiznám se, že tenhle díl jsem četla na můj vkus dlouho a trochu se do něj musela nutit. Často mi to přišlo jako omílání stejného dokola. Jsem nejlepší...dělám to jen kvůli pomstě...nepřišla jsem se kamarádit... Duomo, Scaeva a tak dále...bylo to místama dost únavné.
Nová romantická linka mi přišla hrozně ironická, jakože proč po tom všem ?! A bohužel musím dát za pravdu odpůrcům poznámek pod čarou - tady mě taky zbytečně odváděly od příběhu. Nebudu ale pesimista, knížka stále stoji za přečtení a poslední třetina hodně přidává. Sečteno a podtrženo... za mě tři hvězdy.

Tak tomu se říká pořádná pecka. Knížku jsem měla přečtenou během dvou dnů a nestíhala jsem se přestat divit. To jako fakt? A úplně se vším všudy? Těším se, až budu mít v držení třetí díl, co bude v něm, ale jestli to bude pokračovat takhle dál, tak to překoná mé oblíbené spisovatele. Prostě super.

Medasek

Po prvním díle, který byl pro mě utrpením jsem si vůbec nebyla jistá jestli se někdy pustím do druhého. Ale nakonec jsem to udělala.
Bylo to o něco lepší než první díl. Líp se mi četl, ale pořád mi připadal takový nijaký. Žádné emoce to nevyvolalo. Bylo mi úplně ukradené, co se děje s postavami. A to co mělo být velkým zvratem mě nijak zvlášť nepřekvapilo.
Celkově knihu hodnotím 3 hvězdami.

Julinka679

První díl jsem hodnotila jako perfektní, druhý musím hodnotit jako naprosto boží!
Jay Kristoff umí psát a u této série to dokazuje víc než u jakékoliv jiné.
Mia si stále jde za svou pomstou a jde přes mrtvoly! Pokud vám přišlo, že v prvním díle jich je hodně tak si počkejte na velké hry gladiatii, to se teprve budou hromady mrtvol vršit.
Opět skvělá jízda, jsem ráda, že je i třetí díl protože jinak bych s tím kvůli konci asi třískla! Ti, co četli, pochopí.
Za mě jasných 5* a naprosto doporučuji! :-)

makul
28.12.2020

Přestože jsem neměla žádná velká očekávání, kniha mě celkem mile překvapila. První díl hodnotím jako lepší průměr, ale Boží hrob byl o dost čtivější! Jen mě zarazil konec... Trochu se obávám kam bude další díl směřovat.

luca321
25.12.2020

Pane Bože, to byla jízda, musela jsem to hodně dlouho rozdýchávat... Bylo to prostě dokonalý, ale ten konec?! Všechno je v podstatě lež, přečtete jednu stranu, kde se něco píše a o 20 stran se dozvíte, že to je úplně jinak ( to není kritika, to je dobře). Kdyby nebyl třetí díl asi bych se na tu knihu nemohla ani podívat. Už se těším na Rozetmění, doufám, že to bude stejná jízda jako toto.

Arsi007
25.11.2020

Celou dobu jsem si říkala, proč musí Mia ujít tak složitou cestu ke své pomstě. Nestačilo by se zahalit do stínů, pozabíjet stráže a prostě Scaevovi podříznout hrdlo ve spánku? A víte co? Nestačilo.. vše, co autor do děje vložil mělo svůj účel, vyvolávalo to ve vás jen ty nejsilnější emoce a na konci jste měli chuť řvát, brečet, smát se, kroutit hlavou zoufalstvím a díky konečnému spatření pravdy hodit knížkou (v mém případě mobilem) o zeď a někoho nakopnout. Protože sakra! Další díl vyjde až za několik měsíců! :D (psáno před delší dobou)

IG: @hanybooks