HadleysHope HadleysHope komentáře u knih

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Aelin opět v akci. Oproti předešlému příběhu už má tohle zase říz, spád a pořádný děj.

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Abych byl upřímný, tohle mi moc nesedlo. Asi to bude tím obsazením, trochu odfláknutým dějem nebo jen prostředím....těžko říci.

03.09.2022 3 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Jsem si myslel, že už je rozhodnuto a ejhle, cesta k trůnu je teprve na počátku. Akční, napětí a návraty některých postav z předešlých dílů. Povedené.

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Obával jsem se počtu strana (640) a myslel si, že to bude trochu stagnovat, ale nakonec jsem se ani nenadál a bylo dočteno. Tohle je asi nejlepší kniha v sérii.

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Na můj vkus je tu až moc děje. Ale musel jsem se s tím vypořádat a dočíst až do samého konce. Na konci totiž čekalo překvapení.

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Nebylo to tak strhující, jako příběh úvodní, ale mě se to strašně líbí.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Tohle mě zaujalo hned od první knihy. Dostal jsem to, co jsem očekával.

03.09.2022 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Tohle mi tak nesedlo, jako ty předešlé příběhy. Ale má to napětí a určitý zvrat ke konci. Je to čtivé a určitě, kdo četl předešlé, si to nesmí nechat utéct.

03.09.2022 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Tuhle zvláštní dvojici vyšetřovatelů jsem si nanejvýš oblíbil.

03.09.2022 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Další úžasná detektivka v této sérii.

03.09.2022 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Krásný námět. Po prvním příběhu jsem neodolala a pořídil si i další knihy. Tohle se četlo samo. Napětí povedené a vyvrcholení možná překvapí.

03.09.2022 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Jedna z mých prvních detektivek. Od té doby jsem četl lepší, ale tahle mě zaujala formou a zajímavým prostředím.