Vražda o Velikonocích

Vražda o Velikonocích https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/6773/mid_vrazda-o-velikonocich-ck7-6773.jpg 4 64 13

Další záhadný případ bývalé jeptišky Christine Bennettové. Šestnáct let uplynulo od doby, co byla zavražděna Iris Grodniková. Její podivné zmizení během velikonoční večeře a následná vražda se staly rodinnou tragédií a zároveň neodbytnou noční můrou všech pozůstalých. Christine Bennettová se Irisině rodině zaváže, že najde vraha. Postupně zjišťuje, že někteří příbuzní neříkají pravdu. Po nálezu staré kožené kabelky se její nejčernější předtuchy o smrti Iris Grodnikové začínají naplňovat.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Motto

The Passover Murder , 1996

sadlo
01.07.2023

Všchny knihy této autorky doporučuji. Čtivé, originální zápletky, co víc si přát od detektivky.

Luigi1
19.04.2023 5 z 5

Zápletka vynikající a příběh gradoval

HadleysHope
05.09.2022 5 z 5

Líbí se mi, jak časem postupuje stále vpřed, ale většinou se řeší starší vraždy. Další napínavý případ. Zajímavý konec.

jitka5135
29.12.2021 1 z 5

Zklamani..navzdory predchozim hodnocenim. Placata, neverohodna postava vysetrovatelky, stale se opakujici zjistena fakta, nemam rada rozuzleni, ktere nelze predpokladat. Po dalsi knize autorky nesahnu. Nuda.

Ava365
27.11.2021 3 z 5

Tohle mě moc nebavilo, přečteno jen s velkou dávkou sebepřesvědčování. Na dnešní dobu je to příliš rozvleklé.

mcabr
21.12.2020 5 z 5

Opět úžasné čtení. Zajímavá zápletka.

Ellissabeth
23.04.2019 4 z 5

Super, jako vždy.

soukroma
27.01.2018 4 z 5

Bavila, protože se jednak dozvíme něco maličko o židovských rodinných oslavách a jednak Chris pátrá v komplikované rodinné minulosti, spíš než by někde narušovala místa činu a fušovala policistům do řemesla. I Jacka tentokrát využila prakticky až v závěru, jen jako oficiálního představitele policejní pravomoci.

Len2očka
31.10.2017 5 z 5

Další dobrá knížka,čtivá.

diamanttka
28.09.2017 4 z 5

klasická detektivka od Harrisové, čtivá nechcete se od ní odtrhnout

kika 13
27.10.2013 4 z 5

Jako vždy pěkný a svižný obsah.

Delfi.necek
02.04.2012 4 z 5

Ano...Lee opět nezklamala....

Sisi74
08.03.2012 5 z 5

Moc příjemné čtení, se spoustou nečekaných odhalení, klasická "Harriska"...

Kniha Vražda o Velikonocích je v