Fialka78 Fialka78 komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Krásná knížka, úplně něco jiného, než jsem v poslední době četla. Dojemný příběh a úžasné líčení přírody. Bavila mne od začátku do konce. A nepřišla mi předvídatelná

19.09.2022 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Teď jsem knihu dočetla, nemám slov. Je to geniální, šokující, silné...

20.06.2020 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Oddychovka a neskutečná pr... Skvěle vylíčené, nemůžu se dočkat dalšího dílu.

07.04.2022 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Takhle knížka mi chyběla na seznamu. Mamka mi o ní stále básnila. Tak konečně na ni přišla řada. Betty mě bavila. Vtipně napsané, zajímavé a inspirativní. Asi si přečtu i její další knížky.

17.09.2021 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Čtiva, napínavá knížka, hezky napsaná. Bavila mě.

01.05.2021 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Asi pro mne nejlepší knížka od Třeštíkové. Velmi čtivý příběh.

06.01.2023 4 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Zajímavý nápad, hluboké myšlenky. Dobře se četla.

17.07.2022 4 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Je to bezesporu nejlepší kniha, kterou jsem za poslední dobu četla. Připadá mi zásadní, je v ní všechno (alespoň pro mne). Připomíná mi trochu Dickensuv styl. Asi na ní budu ještě dlouho myslet..

24.02.2020 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Opět super. Přečteno jedním dechem.

17.03.2023 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Naprosto skvělá kniha. Sice ji měl můj syn jako povinnou školní četbu, ale já jsem tomu úplně propadla:-)) Už se nemohu dočkat dalšího dílu! A děkuji autorovi, že konečně nějaká knížka přivedla mého syna k četbě!

09.01.2023 5 z 5

Stezka Českem Stezka Českem Martin Úbl

Opravdu moc pěkně udělaná knížka. Krásné fotky, úžasné příběhy, dobré tipy a rady. Přehledný popis jednotlivých etap. Super výlet! Už se těším, až vyrazím

20.12.2022 5 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Moc hezká knížka. Čtivá, napínavá a dojemná. Na konci mi bylo líto, že už jsem ji přečetla.

05.08.2022 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Neskutečně emotivně napsaný silný příběh. Brečela jsem od začátku do konce..

28.08.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Oddychovka. Hezky se četla...

31.01.2024 3 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Opět super. Přečteno během jednoho dne. Nemohla jsem se odtrhnout.

16.05.2023 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Předchozí díl mi přišel zábavnější. Na tento díl jsem se těšila a byl pro mne trochu zklamáním.

16.05.2023 3 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Milá, hezky napsaná knížka. Pořád jsem měla chuť na sladké nebo něco sladkého upéct. A nebo se projít po Paříži

19.11.2022 4 z 5

První díl jsem četla už dávno. Přesto si ho pořád živě pamatuji. Také jsem byla zvědavá, co bylo dál. I takhle knížka je čtivá a stojí za to si ji přečíst. Chvílemi jsem se v ději a změti různých postav a jmen trochu ztrácela. Někdy jsem si říkala, jestli je to všechno pravda, jestli tohle všechno může zažít jeden člověk. A vydržet...

17.09.2021 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Začátek a konec byl dobrý, prostředek mne trochu nebavil, přišlo mi tam toho sexu až moc. Ale jinak super knížka, čtivě a chytre napsána a líbily se mi propracované charaktery postav.

07.05.2021 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Hartl opět nezklamal. Čtivý, zajímavý příběh, propracovaný do detailů. Moc mě kniha bavila.

30.01.2022 5 z 5