Hořící most

Araluenské království se chystá na válku proti Morgarathovi a Will s Horácem doprovázejí Gilana s poselstvím do Celtiky. Celtické vesnice a doly jsou však opuštěné. Tři poslové zjistí, proč tomu tak je, až když objeví hladovou a vyčerpanou dívku. Ta jim prozradí, že Morgarath poštval své odporné stvůry, aby Celtiky zotročily. Zatímco Gilan rychle ujíždí zpátky do Araluenu, aby podal zprávu králi, Will s Horácem odhalí pravou příčinu Morgarathova jednání. Chystá se překvapivý útok ze tří stran a Araluenu hrozí neodvratná porážka – pokud naši dva přátelé něco nepodniknou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12950/big_hranicaruv-ucen-horici-most-gD5-12950.jpg 4.61668

Hraničářův učeň / Hraničiarov učeň 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

The Burning Bridge, 2005

Kniha Hořící most

MatoPalkes
24. listopadu

Keďže tieto knihy sú krátke tak pokračujem v čítaní. V tomto diely sa toho príliš nestalo, celkovo to bolo priemerné ale príjemné čítanie.

Elulilinka1

Skvělý, skvělý, skvělý! Byla jsem napnutá jak kšandy :DD

Ryšava

Takový zvrat jsem nečekala. Nedokázala jsem přestat poslouchat. Ten otevřený konec... Hned musím začít poslouchat další díl =)

Cortegos

Prostě paráda. Vrátil jsem se k sérii skrze audioknihu a musím říci, že se kniha lépe poslouchá, než čte. Parádní postavy Skandijců, skvělý hořkosladký konec.

yaoiyuri

O chlup lepší než minulý díl, protože se konečně začala rozvíjet pořádná zápletka a přestože Celtika nebyla sama o sobě nijak závratně zajímavá. Hrdinové teda mají neuvěřitelné štěstí na (ne)šťastné náhody, ale což... U záporáka - i přes jeho naprostou klišoidnost a plochost charakteru - jsem čekala větší trvanlivost. Naprosto mě dostalo, že největší badass ze všech je nakonec Horác, s tím se srovnávám doteď. :D

NextOne

Druhý díl této série už byl o něco lepší. Opět se to příjemně a rychle četlo. Konečně tam nebylo to nesmyslné skákání z bodu A do bodu B. Trochu mě zaráží název knihy, neboť vzhledem k tomu, jak se postavy snaží přijít na to, jak se wargalové dostávají tak snadno přes propast, je název knihy docela spoiler. Přijde mi, že Horác v této knize docela boduje a staví se svými činy nad Willa, uvidíme co bude dál

instagram: next_fantasy_one

KláraH.

Po prvním díle audioknihy musel zákonitě hned přijít i druhý. Tento byl už ale na mě trochu moc válečný. Jasně, má to svoje opodstatnění, ale chci doufat, že další díly budou podobně nápadité, jako ten první, který se nám všem asi líbil víc. I tak to je ale pecka, přednes je skvělý a stále je to velmi napínavé. Už tak 5 kapitol před koncem jsem si říkala, že se to všechno nestihne. A nestihlo. Tak hurá na třetí díl, no...

renefer

Konec tohoto dílu překvapil, čekala jsem něco ve stylu Pána prstenů, těším se na pokračování.