John Flanagan

australská, 1944, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Souboj na Araluenu

Souboj na Araluenu - John Flanagan

Král Duncan a princezna Kasandra jsou uvězněni v jižní věži hradu Araluenu a musejí se bránit neustálým útokům klanu Rudé lišky. Horác a hraničář Gilan jsou zatím obležen... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře (42)

John Flanagan

Přidat komentář
Nikola131
22.03.2018

Díky jeho knihám jsem začala číst fantasy. Hraničářův učeň vždy zůstane na nejvyšších příčkách v mém seznamu oblíbených knih a určitě si za mnoho let celou sérii znovu přečtu, abych se opět vydala ve stopách Halta, Willa a dalších. Věřím, že jejich svět bude pořád stejný a já se tam s pocitem nostalgie vrátím.

fsada
24.01.2018

Autor píše doopravdy famózně,s grácií a talentem.Dokáže vás vtáhnout do děje a jak jdete stránku po stránce, nemůžete se od knížky odtrhnout tak dobře pan autor píše.Sice od první knížky, co jsem dostal uběhla už řada let, tak na autora nezanevřu a ,když vydá ještě časem nějakou knihu, tak si ji určitě mile rád přečtu,protože jak on dokáže psát fantasy nemůžu jinak než smeknout.

AllysCarter
13.11.2017

Skvělý autor,jeho knížky mě vždycky pohltí a nemůžu se odtrhnout dokud je nedočtu.

Gurus
02.11.2017

tak koukám, že je nový díl hraničáře...ale je to holandská exkluzivita :-(
De Grijze Jager - De jacht op het schaduwdier

Crafacek
04.09.2017

U tohohle autora jsem udelal rekord
17knih za 3měsíce !!!

crasty01
05.08.2017

Neocenitelný a dle mého téměř dokonalý styl psaní. Když mě kamarád poprvé zatáhl do knihovny, která pro mě do té doby byla asi tak děsivá, jako pro upíra kostel, a uviděl Hraničářova učně, řekl jsem si, že asi dřív umřu, než to dočtu. Přece jen 12 knih o 300 stránkách není málo a pro mě - do onoho okamžiku ne-čtenáře - to bylo... no, řekněme že bych to mohl přiřadit do šuplíku k ostatním mučícím nástrojům. Ale teď, když jsem tuto sérii dočetl a s ní i spoustu dalších, mohu konstatovat chybnou diagnózu. John Flanagan mě okamžitě pohltil a mohu jen doporučit dále...

Aelin
20.04.2017

Naprosto úžasný styl psaní knížky vás vtáhnou do děje a nepustí všechny díly hraničářova učně jsem měla přečtené ani ne za měsíc a strašně rada se k nim vracím určitě doporučuji přečíst!!!!

victhoros09
07.02.2017

Má velmi dobrý styl psaní. Na to, že prvního Hraničářova učně vydal v šedesáti, je dobrej! Nemůžu se vůbec odtrhnout od čtení a těším se na další knihy od něj!