John Flanagan

australská, 1944 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Hraničářův učeň I–XIV

Hraničářův učeň I–XIV - John Flanagan

Čtrnáct příběhů o hraničáři Willovi a jeho přátelích Will vyrůstá v opatrovně pro nalezence na hradě Redmontu. Sní o tom, že se jednou stane rytířem, ale kvůli své drobné... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 27 knih

Komentáře (48)

Přidat komentář
Sariega
03. září

nej autor s nej knihama i když se mi nelíbilo když tam byli děti těch předešlích hrdinů a nejlepší pro mne bylo prvních osm dílů.
5*

Itchy
29. června

Dobrý autor, ale ne nejlepší. Jeho knihy jsou vhodné pro děti přibližně do 15 let, starším čtenářům už můžou vadit příliš jednoduché zápletky, černobílé postavy a předvídatelnost děje. Nicméně jako malému mně to nevadilo a na knihy vzpomínám rád, i když znovu bych po nich rozhodně nesáhl, na rozdíl třeba od Harryho Pottera.

andrejci
29. února

Dalo by se říct, že jeho knížky mě vlastně přivedly ke čtení a , že jsem na nich vyrostla. HU mám přečteného 2x a chystám se potřetí.

Halt468
08. února

Úplně nejautor.

Hzjena
24.12.2019

Když tady tak čtu ty přepeřené bláboli, tak je mi trochu do pláče. Netvrdím, že autor píše špatně to ne, ale na druhou stranu se neustále opakuje, recykluje vlastní tvorbu (Hraničářův učeň/Bratrstvo), charaktery jsou ploché jak čínské gymnastky a celkově je to dost naplněné vatou a neustále se opakujícími vysvětleními, kdyby náhodou čtenář sáhnul po dvěstěčtyřicátépáté knize jako první, aby byl v obraze. Záporáci se vždy chovají JEN záporně, hrdinové zas JEN hrdinsky a džentlmensky....Jako by to psal počítač. Takové průměrné pořaddokolové čtení. 5/10

brocolli
28.10.2019

úžasný autor, žádné jiné knihy mě snad nikdy nepohltily tak jako ty jeho!

Nikola131
22.03.2018

Díky jeho knihám jsem začala číst fantasy. Hraničářův učeň vždy zůstane na nejvyšších příčkách v mém seznamu oblíbených knih a určitě si za mnoho let celou sérii znovu přečtu, abych se opět vydala ve stopách Halta, Willa a dalších. Věřím, že jejich svět bude pořád stejný a já se tam s pocitem nostalgie vrátím.

fsada
24.01.2018

Autor píše doopravdy famózně,s grácií a talentem.Dokáže vás vtáhnout do děje a jak jdete stránku po stránce, nemůžete se od knížky odtrhnout tak dobře pan autor píše.Sice od první knížky, co jsem dostal uběhla už řada let, tak na autora nezanevřu a ,když vydá ještě časem nějakou knihu, tak si ji určitě mile rád přečtu,protože jak on dokáže psát fantasy nemůžu jinak než smeknout.

1