koupit knihy

John Flanagan

australská, 1944

Nahrávám...

Nová kniha

Ztracený princ

Ztracený princ - John Flanagan

Další příběh o hraničáři Willovi a jeho přátelích z království Araluen Will Dohoda a jeho učeňka Maddie dostanou naléhavé pozvání na hrad Araluen. Tam se dozvědí překvapi... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 28 knih

Komentáře (52)

ffiser
02. března

Jako první jsem od něj četl Hraničářova učně, bylo to úžasné čtení, první čtyři díly na sebe navazující mne doopravdy pohltily a oblíbil jsem si je. Stejně tak s těmi dvěmi předdíly.
Ale... Bohužel mne sklamalo pokračování další knihy mi přišli takové předvídatelné, hlavní postava byla téměř neomylná, začala hned po pár letech výcviku předčit mistra?! co?! to jako doopravdy ? Bojím se že je to jen snaha sérii co nejvíce prodloužit. To samé jsem pozoroval u Bratrstva. Myslím si, že by se postavy neměli tak rychle proslavit nebo tak, potom už v tom necítím to napětí jaké bylo znát třeba v prvním díle. Asi se to dobře čte ale mne to už přestává bavit.
Myslím že začátky sérií byly úžasné ale pokračování nestojí za nic :(

Zojka
24. února

Nejlepší autor pod sluncem!
Ani Harry Potter od Rowlingové mě ne bavil víc!

vojta888
14. února

můj nej autor

Sariega
03.09.2020

nej autor s nej knihama i když se mi nelíbilo když tam byli děti těch předešlích hrdinů a nejlepší pro mne bylo prvních osm dílů.
5*

Itchy
29.06.2020

Dobrý autor, ale ne nejlepší. Jeho knihy jsou vhodné pro děti přibližně do 15 let, starším čtenářům už můžou vadit příliš jednoduché zápletky, černobílé postavy a předvídatelnost děje. Nicméně jako malému mně to nevadilo a na knihy vzpomínám rád, i když znovu bych po nich rozhodně nesáhl, na rozdíl třeba od Harryho Pottera.

andrejci
29.02.2020

Dalo by se říct, že jeho knížky mě vlastně přivedly ke čtení a, že jsem na nich vyrostla. HU mám přečteného 2x a chystám se potřetí. Bratrstvo taky není špatné, ale na HU to nemá. Před autorem smekám. Svět a příběhy jaké vymyslel nedokáže jen tak někdo.

Halt468
08.02.2020

Úplně nejautor.

1