apq apq komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

Opět další skvělý díl této série.
Ačkoliv jsem se snažila uhádnout vraha, jako vždy se nezdařilo:D

26.12.2020 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Výborná kniha napínavá od začátku do konce.
A Carl Mørck a Asad jsou skvělá dvojka.

30.08.2021 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Kniha je napínavá od začátku do konce, dobře se to čte, nejsou hluchá místa. Vrah překvapivý a nečekaný.
Rozhodně doporučuji.

07.10.2023

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Stejně jako všechny ostatní knihy série, i tato je pecka. Napínavé od začátku do konce. A vraha jsem jako vždy neuhádla.

22.04.2021 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Kniha se mi moc líbila, zobrazuje lidské chování v celé jeho podobě. Moc doporučuji.

06.03.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Vůbec jsem nečekala, že me kniha tak moc pohltí, přestože jsme znali vraha od začátku.

08.12.2020 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Opět další skvělý díl. Po přečtení některých spíše negativních recenzí jsem se obávala slabšího dílu, ale byla jsem velmi mile překvapena a naopak bych knihu zhodnotila jako velice povedenou, také musím pochválit neopakovaní úvodního představování hlavních postav.

28.06.2021 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

I tento díl mě opět nezklamal. Napínavé od začátku do konce. Vraha jsem opět neuhádla a velmi mě překvapil.

10.06.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Kniha je neskutečně napínavá. Děj čtenáře okamžitě pohltí a nepustí až do konce. A jak již bylo zmíněno, vše do sebe krásně zapadá a vy se pak jen divíte, že jste na to nepřišli dřív. Za mě jedna z nejlepších detektivek.

06.07.2021 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Další velmi vydařený díl. Napínavé od začátku do konce.
P.S.: Na konci jsem chvíli fakt měla strach o Garcia.

21.05.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Tak tohle byla super kniha, vraha jsem vůbec neuhádla.

12.12.2020 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Za mě asi nejlepší kniha z české poezie a to jsem vyloženě nepřítel poezie.

22.08.2023 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Přestože pro mě zatím nejslabší díl série, přesto to je velmi vydařená a napínavá kniha.

22.12.2020 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

(SPOILER) Tak tahle kniha byla velkým překvapením. Běžně romantické knih nečtu, ale rozhodla jsem se učinit výjimku, a udělala jsem dobře.
Kniha má hluboké téma, čte se ale dobře, děj plynule ubíhá. Všechny postavy jsou popsány realisticky a mají jak kladné, tak záporné vlastnosti.
Konec mě velmi překvapil. Myslela jsem, že jako u drtivé většiny knih bude na závěr happy end. Jelikož ten se nekonal, tak to na mě působilo ještě silnějším dojmem.

16.01.2024 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha rozhodně není žádné velké veledílo, ale mě to bavilo. Téma bylo zajímavé a s vysvětlením jsem byla taky spokojená.

19.08.2023 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Kniha se četla dobře, mohlo být ale méně stránek a chyběla mi nějaká pointa.

18.08.2023 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět další skvělý a napínavý díl, kde jsem zase neuhádla vraha.

22.02.2021 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět další skvělý díl.

30.12.2020 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Přestože bych od takto vychvalované knihy čekala trochu ještě víc, líbila se mi a byla čtivá. Vraha jsem neodhalila, přestože mě taky v průběhu párkrát napadl.

18.08.2023 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Kniha se mi moc líbila. Za mě super pokračování Zloby.

17.12.2020 5 z 5