Sochař smrti přehled

Sochař smrti
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360830/bmid_sochar-smrti-yxx-360830.jpg 5 2597 2597

Robert Hunter série

Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle, zanechaném na místě činu? Proč vložil pachatel tolik práce a fantazie do zprávy, kterou mohl sdělit mnohem snazším způsobem? A chce vůbec něco sdělit... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

The Death Sculptor , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sochař smrti. Přihlašte se a napište ho.

Lenka3940
08.07.2024 5 z 5

Zase jedna genialni šílenost. Precteno rychlosti blesku. Jen je mi lito Roberta a jeho intimniho zivota. Neni prece mozny, aby tak krasnej a chytrej chlap nemel zajem o zeny. Dyt musi mit taky nejake potřeby

KaLiBi
08.07.2024 4 z 5

(SPOILER) Kniha která má spád a je čtivá stejně jako všechny předchozí díly ze série. Nápad i zápletka super. Vadila mi jen jedna věc. Zatímco u prvních knih od Cartera jsem se nechala naprosto strhnout dějem a na konci si užila překvapení z rozuzlení, u každé další se snažím víc a víc při čtení přemýšlet a odhalit vraha předem. Nyní jsem už z první třetiny knihy věděla, že sochař je muž. Po dočtení jsem se ke kapitolám z mariny o vraždě na jachtě vrátila, abych se přesvědčila. Myslím, že ani autor, ani já, jsme neudělali chybu. Chyba vznikla nejspíš nešťastným překladem, který v češtině přisuzuje slovu mechanik mužský rod. Tím, že jsem celou dobu očekávala vraha - muže a zaměřila jsem se tedy na pachatele - muže, připravila jsem sama sebe o větší nadšení ze závěru knihy. I tak ale výborná kniha, kterou vřele doporučuji.
"Špatné zprávy cestují rychle a potenciální trháky ještě rychleji."

Danuška.Da
03.07.2024 5 z 5

Celou sérii jsem už jednou přečetla, ale teď si dávám re-reading znovu od začátku.
Tento díl je můj oblíbený, a celá série s Robertem Hunterem je zkrátka skvělá. Skvělá.

Knižní novinky (11. týden)

14.03.2021

Když víte, že někdo umírá, těžko se hledají slova. (Amy)

Kniha Sochař smrti v seznamech

v Právě čtených43x