Noční lovec ekniha

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité tělní otvory, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/197503/nocni-lovec-197503.jpg 4.7923

Robert Hunter (3.)

The Night Stalker (2011)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno: (ekniha), BB art

Kniha Noční lovec

milos3533

Další jízda XXXXX :-D

Šárka345

Fuj tajksl, to je parádně napsané :0))) Opravdu čtení na jeden nádech!
Už se těším na čtvrtou.....

Katulinka69

Opět jedním dechem. Už se klepu na další díl.

twiggynka

Zatím třetí kniha od Chrise Cartera a jeho psaní mě prostě baví! Je to nápadité, drsné a hlavně příběh stále nutí číst dál …

PetaZ

Zase sileny, ale skvely pripad.. Tentokrat se mi podarilo odhalit vraha prakticky hned jak se o nem zacali zminovat.. Jsem zvedava na dalsi dily

SilvieSisinka

Opět další kniha napsaná mistrně Chrisem. Napínavé od začátku do konce, hrůzné vraždy..... Které jsou moccccc fuj. Doporučila bych pro silnější povahy. Krátké kapitoly,vse detailně popisuje. Prostě umí :-)

Manyna

Teda tfuj, husí kůže, knihu jsem četla, když jsem byla sama doma :)

WeryNika

Opět skvělé čtení. Carter a jeho detailní popisování, které bere dech...je to génius!!!

Adelaki

Moje třetí kniha od Cartera a zase pecka! Dobře se čte, vyhovují mi krátké kapitoly, příběh je napínavý, promyšlený ale spíše pro silnější pohavy :)

Skoupka

Skvělá detektivka, Carter nezklame

LP113

Již jsem to někde psala, přečtěte si něco o spisovateli, pak poznáte z čeho čerpá.....

alnahu

Letošní rok jsem začala čtením detektivek, kniha Chladnokrevně mě připadala dějově brutální ,ale to jsem nevěděla ,že sáhnu ještě po drsnější knize. Ale i přesto byl pro mě Noční lovec velice čtivý a napínavý od začátku až do konce.

13werka

Knížka, která se čte jedním dechem, byť tentokrát mi konec přišel trochu překombinovaný. Vyhovovaly mi krátké kapitoly. A děsí mne, jaké hrůzné způsoby vražd dovede autor vymýšlet

kellishova
31.12.2018

Opět mistrovsky napsáno, nemohla jsem se odtrhnout, vše vymyšleno a hlavně vysvětleno do posledního detailu a samozřejmě napínavé až do konce.

Marosusu
31.12.2018

Docitana tretia kniha serie a môžem zhodnotiť že pre mňa super ...autor píše tak že sa vzivam do deja rozmýšľam s detektivmi...pri opise zranení má bolia aj kosti ;-) rozcitana 4 ka a teším sa na ďalšie v sérii ;-)

petrpospa
30.12.2018

Chris Carter je 65. ročník. Stejně jako já! A to znamená, že jeho knihy musí patřit k tomu lepšímu! :-)
Že je Los Angeles je město zločinců a deviantů, to už vím dávno, protože autorů, kteří zasadili příběhy svých detektivů do tohoto prostředí, znám spoustu. Dlouhodobě u mě vede Connelly s Harry Boschem, kterému k dosažení dokonalého čtenářského prožitku stačí poměrně běžná, takřka každodenní zápletka. Carter na to jde tím jednodušším a v poslední době hodně oblíbeným způsobem, a to cestou mimořádné brutality a sexuální perverze. Vzhledem k tomu, že jsem přesycen z autorů, předhánějících se v tom, kdo vymyslí co nejúchylnější příběh, dávám jednu hvězdu dolů. Prostě mi to připadá dosti prvoplánové, jak zaujmout a přitáhnout co nejvíce čtenářů, lačnících po úchylárnách. A já se k těm masám neřadím.
Za co bych naopak jednu hvězdu nad rámec možného hodnocení přidal, je mistrně vedený příběh. Krátké kapitoly vnímám jako jednotlivé filmové scény a na konci každé z nich visí otazník, který nutí číst dál a dál, ve zrychlujícím tempu, dokud mě nezastaví poslední prázdné stránky či tvrdá vazba knihy. Carter umí a kdykoli po něm zase rád sáhnu. Jen ho musím proložit něčím míromiluvnějším.

Jurfinka
27.12.2018

Za mě musím říct,ze vše je níže už napsáno.Luxusni čtení

lachtan77
27.12.2018

Budu se asi opakovat...... Jak sakra Carter může vymyslet takové vraždy. Kam na to chodí. Vše je propracovaný do posledního detailu. I když bych našel nějakou tu těžko uvěřitelnou náhodu tak to celkově bylo reálné, napínavé a zajímavé čtení. Už se těším na sochaře smrti.

Terinka30
26.12.2018

Opravdu dlouho jsem nečetla, tak dobrou knihu. Děj je tak napínavý, že Vás to nutí číst jednu kapitolu za druhou. Moc se mi nestává, že bych se u knihy bála, ale tady jsem to zažila. Víceméně čtu jenom detektivky a tahle je za mě top. Určitě si jdu koupit od tohoto autora další tituly.

misaC
26.12.2018

Tak krasojízda s Robertem Hunterem pokračuje! Jde se na Sochaře smrti!

Niu
23.12.2018

Další velmi napínavý příběh. Oproti prvním dvěma dílům pomalejší rozjezd a postupné rozplétání, sem tam nějaké zauzlení ke zpomalení příběhu. Líbí se mi, že tam bylo i více z policejního prostředí, více osob, provázanost a spolupráce. Finiš každopádně překvapí. Absolutně mě nenapadalo, kdo za tím vším je.

albert19
21.12.2018

Bylo to velmi dobré počteníčko, vůbec jsem se nenudil.

Verunka289
15.12.2018

A máme tu další skvost! Opravdu zatím nejde Cartera hodnotit méně než 5 hvězdičkami. Na začátku jsem měla pocit, že mě tento díl až tak bavit nebude, ale pak se to pořádně rozjelo a ke konci jsem knihu opět nemohla odložit.
A i zde opět důkaz, že zlo plodí vždy jen zlo....

Lucek
11.12.2018

Bavila hodně, možná víc než předešlé díly!

Pavel83
10.12.2018

Skvělá detektivka, dobře se čte.. I když první díl se mi líbil o trochu více. Těším se na další díly tohoto autora.

aleza1
03.12.2018

Úžasné, čtivé, super!!! Jen tak dál....Hunter je prostě borec a Carter geniální psychopat...

BlueFlameCat
16.11.2018

Nejlepší kniha kterou jsem kdy četla. Naprosto jsem se zamilovala do knih Chrise Cartera. Způsob psaní, popisování, napínání čtenáře a nepředvídatelnost,...to vše je prostě....ani nevím,nějak nemám z té dokonalosti co jsem teď dočetla slov.

1T0S_
09.11.2018

Zřejmě půjdu proti všem a označím tento díl za ne tak dobrý, jako ten první.

Carter zde jako vždy vymyslel dokonalý zločin a děj. Také bych ocenil, že Hunter zde nebyl tím neporazitelným detektivem a Garcia konečně nebyl tím fackovacím panákem, yey. Konec byl velmi dobře vymyšlený a rozhodně nepostrádal akčnost.

Vadila mi zde ovšem jedna věc - totožnost vraha. Když jsem se dozvěděl jeho jméno, pravděpodobně bych si měl říci něco jako "WOW!" - místo toho se ale dostavil "Kdo to sakra je?" efekt.

4/5 - velice dobrá kniha, ale za mě to pětka vážně nemůže být. Vrhám se tedy na další díl a uvidíme, co "pěkného" nám Carter přinese...

DericCaster
01.11.2018

Další knížka a další serie vražd. A řekl bych, že autor postupně zvyšuje laťku, alespoň co do morbidity. Nicméně knížka se stejně jako předchozí skvěle četla a jen nerad jsem ji odkládal... Těším se na další díl...

LP113
31.10.2018

Prostě zase a opět super. Všechny knihy jsou tak napínavé, že to prostě nemůžu odložit. Jdu na další.