Sochař smrti

Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle, zanechaném na místě činu? Proč vložil pachatel tolik práce a fantazie do zprávy, kterou mohl sdělit mnohem snazším způsobem? A chce vůbec něco sdělit...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360830/sochar-smrti-FWk-360830.jpg 4.6931

Robert Hunter (4.)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, BB art

The Death Sculptor (2012)

Kniha Sochař smrti

Nikusscha

Páni...to byla zase jízda. Carter opět ze sebe vydal maximum. Všechny jeho knížky jsou našlapané od začátku do konce..a opět zmiňuji KNIHA NENÍ PRO SLABŠÍ POVAHY :)
Jde se na další díl.

twiggynka

kniha se mi líbila i když si myslím, že byla zatím nejslabší! :-) Každopádně Robert i Garcia mě moc baví!!!

janca1705

Když čtu knihy od nějakých jiných spisovatelů, vždy je knížka lepší a jiná horší. Tady jsou prostě všechny perfektní.

Nestorkea

Četla se dobře, ale prostřední část byla trochu hluchá.

VílaElvíra

První kniha od Cartera, kterou jsem četla. Nedivím se, že je tak oblíbený, protože to bylo napínavé, děj rychle ubíhal, moc dobře se kniha četla.. Určitě se k němu vrátím. Jen mi tedy vadí jedna důležitá informace, kterou jsem buď nepochopila nebo je to matení špatným překladem nebo nevím..

DonFilipson

A hurá na další díl...

Kekik

Prostě Carter ❤️

Lolila

Aj táto časť výborná. Skvelá zápletka, napätie, ....a záver opäť prekvapivý. Aj keď nájde sa nejaký detail, ktorý tak trochu nedáva zmysel (napr. mechanik?), ale neriešim, ako celok skvelé. CH. C. má svojský štýl - začnete čítať a už vás nepustí:-).

Chris Carter

Chris Carter