Sochař smrti

Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle, zanechaném na místě činu? Proč vložil pachatel tolik práce a fantazie do zprávy, kterou mohl sdělit mnohem snazším způsobem? A chce vůbec něco sdělit...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360830/big_sochar-smrti-yxx-360830.jpg 4.61765

Robert Hunter 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , BB art

The Death Sculptor, 2012

Kniha Sochař smrti

cipperka
25. listopadu

Tak tohle už i na mě bylo trochu moc, že jsem si musela dát větší pauzu před jeho další knihou.

knihomolkadorfa
19. listopadu

Audiokniha a opět naprosto skvělý Carter !

Ďumbierka
18. listopadu

Tak tento Carter ma veľmi milo prekvapil a ja som nadmieru spokojná s príbehom, zápletkou a aj koncom.
Wau. Nečakala som to a aj preto to bolo skvelé.

Nočný lovec od tohto autora ma tak nenadchol a boli tam pre mňa rôzne momenty, kedy to škrípalo a chcela som knihu odložiť.

Tu nie.
Tu som si užívala každú kapitolu ako čitateľ, dábateľ a detektív v jednom.
Bavili ma aj tie akčnejšie pasáže a aj tie , ktoré mali tak trochu vyplniť priestor.
Všetko bolo tak, ako má byť.

Príbeh nášho zločinca/vraha v knihe nám opäť ukáže, čo vie aký moment u mnohých spustiť, čoho je kto schopný a my to len sledujeme a máme o čom premýšľať.
Čakala som na to PREČO celú knihu a keď sa to začalo postupne odkrývať, tak som len kukala, že fúha…

Robert Hunter a Garcia nesklamali, skvelá dvojka, dohadzovanie priateľky Hunterovi :) :) a jemná rekapitulácia ich života, to všetko bolo tak akurát a nerušilo ma to.

Alice, postava v knihe, ktorej meno autor vybral spomedzi základne fanúšokov jeho románov, to bolo tak milé.
Osviežilo to celý príbeh a Alice mi bola veľmi sympatická.

Spokojnosť a na tento jesenný čas, presne takéto detektívky môžem, aj keď teda počasie v knihe mali úplne opačné :D nám tu pomaly mrzne a tam sa potili…

whiolet

Tohle se prostě fakt dobře četlo.
Příběh gradoval pořád víc s každou další stránkou a ačkoliv jsem se opravdu snažila zapojit mozkové závity i fantazii dohromady vraha jsem neuhadla ani náhodou!
Hunter i Garcia neuskuteční sympataci a celkové rozuzlení naprostá pecka.
Já jsem rozhodně spokojená :)

Kanimůra2

i přes krutost, kterou v detektivkách zrovna neupřednostňuju, musím říct, že kniha je skvělá. Má to spád, dobře se čte. Překvapivý závěr. Těším se na další

mirinda973

Skládám obdiv k autorově fantasii. Buď je naprosto geniální a nebo skrytý maniak:o)
Jako tohle vymyslet a zkombinovat už chce fištróna. I tento díl má laťku hodně vysoko, nechybí napětí, akce a nakonec samozřejmě nečekané rozuzlení. Možná v tomto případě by méně bylo více. Kniha přece nemusí být skvělá jen tím, že na závěr musíte šokovat. Trošku mě vadilo, že směr k pachateli, kterým se děj původně ubíral, byl potom ukončen jen pár větičkami a vlastně se rozplynul.
Poslouchala jsem audioknihu a přiznám se, že mi Jakub Saic úplně nesedí. Obzvlášť mi vadí jeho parodování hlasů postav zejména žen

Bybyla

Tak si ty "carterovky" dávám jednu po druhé a jo, baví mě...až na pár detailů. Ještě asi nikde jsem se nesetkala s takovým nadužíváním tak pitomého slova jako je slovo anžto a přestože všechny postavy Carterovi "věřím", tak kapitána je mi krajně nesympatická! S tou svojí rádoby drsností a vulgárností mi přijde směšná...to mě malinko ruší.

smejkalova.m

Jedním slovem : PARÁDA. Jestli to bylo podle skutečnosti, aspoň v něčem, tak absolutně nechápu.. a pokud si to Carter vymyslel, tak zase klobouk dolu :)