anez66 anez66 komentáře u knih

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Perfektní, oddechová, zábavná a upřímná kniha. Doporučuji. :)

06.08.2020 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Moje nejoblíbenější kniha. Když jsem ji četla poprvé, začátek mě moc nebavil. Když jsem se ale prokousala úvodem, kniha mě naprosto pohltila. Příběh dvou duší v jednom tělě. Každá se svým názorem, každá miluje někoho jiného. Úžasný námět. Autorka má také skvělý styl psaní. Rozhodně doporučuji.

15.08.2013 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Pořád čekám, kdy přijde nějaká Kingova kniha, kterou si nezamiluji. Jde to vůbec?

25.09.2021 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Tak toto je nejsilnější kniha, jakou jsem za poslední dobu četla. Je nádherná a přitom tak hrozně smutná. Poslední kapitoly mi rvaly srdce a celý můj polštář zalily slzami. Doporučuji přečíst, ale upozorňuji, bude to bolet.

02.12.2020 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Parádní oddechovka. Moc hezký a vtipný příběh.

29.11.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

S autorkou jsem začala hůře hodnocenou knihou a jsem za to ráda. Craven Manor se mi moc líbilo, chvílemi jsem byla vážně vyděšená a popadala dech, nečtěte to večer. :D

01.11.2020 5 z 5

O psaní: Memoáry o řemesle O psaní: Memoáry o řemesle Stephen King

Já ten komentář musím napsat teď, i když knihu mám ještě rozečtenou. Sedím ve vlaku a hltám každé slovo. Je až neskutečné, jaký talent Stephen má. Se vším, čím si prošel, dokáže pracovat a posílat to dál. Navždy bude mým nejvíc nejoblíbenějším spisovatelem. Obdivuji ho a s postupem času ho budu obdivovat stále víc.

11.07.2020 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Ještě teď cítím staženou hruď a bušící srdce. Jak vás může kniha takto pohltit? Ten konec, tolik emocí. Opravdu se mi často nestává, že bych křičela na knihu. Takže teď nekonečné čekání na další díl.

06.05.2020 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Nekonečno hvězdiček. Kniha je dokonalá. Při dočítání jsem se rozbrečela, protože jsem nechtěla, aby to skončilo.

01.03.2020 5 z 5

Pán much Pán much William Golding

Když ve vás dokáže kniha vyvolat takovou úzkost a rychlé bušení srdce. Hrůzou jsem nemohla chvílemi ani dýchat.

28.10.2019 5 z 5

Colorado Kid Colorado Kid Stephen King

Skvělé čtení. King se nám předvedl z trochu jiné stránky a já jsem nadšená. Báječně si pohrál s postavami i s nevyřešenou zápletkou. Čte se to vlastně samo, jen hltáte každé slovo. :)

02.01.2018 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Takové záchvaty smíchu jsem u knihy měla poprvé. :D

24.01.2016 5 z 5

Vyhoďme ho z kola ven Vyhoďme ho z kola ven Ken Kesey

Jako u většiny nejlepších knih, které jsem kdy četla, mě dílo chytlo až po nějaké době. Ze začátku jsem si říkala, že jsem možná narazila na knihu, která není tak skvělá, jak se říká, ale zmýlila jsem se. Děj je ohromně silný. Ani mi to tak nepřišlo, že bych se nějak vciťovala do postav, ale když se všichni začali od srdce smát při boji s lososy, měla jsem v očích slzy.

11.10.2015 5 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Nemám co dodat. King opět nezklamal. Příběh mě pohltil natolik, že se teď trochu bojím našeho pejska. :D

02.02.2015 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Naprosto perfektní kniha. Kingův talent je nekonečný.

10.01.2014 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Ty bláho. Od začátku až do konce jsem byla napjatá. Pořád jsem čekala, co Annie vyvede. Poklona pane Kingu.

15.09.2013 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Kniha je naprosto skvělá! I když už vím konec, je mi jasné, že si ji jednou budu muset přečíst znovu. Opravdu na mě zapůsobila. Hlavně ten závěr mě dostal. Vůbec jsem nečekala, že to takhle skončí. Byla jsem ohromená.

17.08.2013 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Chvílemi byl jejich osud tak příšerný, až jsem si říkala, že to nedokážu, a knihu jsem zaklapla. Samozřejmě mi to nedalo a tou hrůzou, co se jim děla, jsem se musela pročítat dál do světlejších dní.

04.04.2017 5 z 5

Murakamiho jsem objevila díky maturitě. Norské dřevo mě okouzlilo, proto jsem sáhla po této knize. Byla skvělá.

21.08.2016 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry