anez66 anez66 komentáře u knih

Než přišla bouře Než přišla bouře Susea McGearhart

Krásná kniha. Velice smutná, dojemná a plná života.

08.01.2022 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Pořád čekám, kdy přijde nějaká Kingova kniha, kterou si nezamiluji. Jde to vůbec?

25.09.2021 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Jsem z knihy naprosto unesená! Hned jsem objednala druhý díl.

31.08.2021 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Hezky sepsaný, velmi silný příběh o lásce, utrpení a vůli žít.

11.08.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Úžasná kniha plná emocí a historie. Postavy mi přirostly k srdci. Doporučuji.

09.08.2021 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Neskutečně dlouhá a zároveň až moc krátká túra. Konec jsem obrečela.

06.02.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Ten konec mě ničí. Já chci víc! Báječná kniha.

28.01.2021 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

To bylo něco. Bála jsem se jít na záchod. Boží kniha!

14.01.2021 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Nejlepší detektivka, co jsem četla. Pořád jsem se na to snažila přijít, ale nebylo to možné. Hltala jsem každé slovo.

08.01.2021 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Tak toto je nejsilnější kniha, jakou jsem za poslední dobu četla. Je nádherná a přitom tak hrozně smutná. Poslední kapitoly mi rvaly srdce a celý můj polštář zalily slzami. Doporučuji přečíst, ale upozorňuji, bude to bolet.

02.12.2020 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Parádní oddechovka. Moc hezký a vtipný příběh.

29.11.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

S autorkou jsem začala hůře hodnocenou knihou a jsem za to ráda. Craven Manor se mi moc líbilo, chvílemi jsem byla vážně vyděšená a popadala dech, nečtěte to večer. :D

01.11.2020 5 z 5

Moje Pacifická hřebenovka Moje Pacifická hřebenovka Monika Benešová

Četla jsem pomaleji, aby mi kniha vydržela dlouho. Konec stejně bohužel přišel. Autorce se klaním a přeji moc a moc štěstí. :)

27.10.2020 5 z 5

Pravda o zázracích Pravda o zázracích Atticus (p)

Nádherné.

17.09.2020 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Kdybych knihu měla charakterizovat jedním slovem - síla! Některé části jsou opravdu brutální a nechutné. Ale na druhou stranu, tak to bylo, proč by to tedy někdo nemohl podat zcela bez obalu. Určitě doporučuji přečíst.

16.09.2020 5 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Některé mi vykouzlily úsměv na tváři, některé jsem si musela uschovat a některé jsem jen prolétla. Pěkná kniha. :)

13.08.2020 5 z 5

Pokud chcete vědět, jak je lidem trpícím poruchou příjmu potravy, sáhněte po této knize. Příběh uchopený z té nejsprávnější strany.

12.08.2020 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Za mě překrásná a neskutečně silná kniha. Psychologie Sisi je perfektně zpracovaná, prožívala jsem s ní každý moment a litovala její osud. S knihou se budu těžko loučit.

10.08.2020 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Perfektní, oddechová, zábavná a upřímná kniha. Doporučuji. :)

06.08.2020 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Určitě se zařadila ke třem nejlepším, které jsem od Kinga četla. To byla paráda, děs a hrůza. Od poloviny knihy jsem nemohla přestat číst. I za bílého dne jsem jen strnule seděla a s hrůzou koukala do zdi, než jsem to nějak zpracovala. Klaním se, tohle bylo boží!

03.08.2020 5 z 5