Alnima Alnima komentáře u knih

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

Četla jsem již dříve, ale kniha ve mně moc vzpomínek nezanechala. Vlastně skoro žádné.

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Pěkné, opět v něčem originální, ale už jsem četla i lepší a nevím, zda se odhodlal číst poslední dva díly. Možná časem.

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Pěkné vykreslená fantasy s anděly. A zase něco nového, takže super. 4,5,*

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Pěkné vykreslená fantasy s anděly. A zase něco nového, takže super. 4,5,*

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Pěkné vykreslená fantasy s anděly. A zase něco nového, takže super. 4,5 *. Hodně milé překvapení :)

Easy? Easy? Tammara Webber

Pěkné a oddechové čtení z mého oblíbeného prostředí. Za mě 3,5 *

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Za mě krásná série. Asi trochu naivnějši čtení, ale příběh Popelky můžu ve všech podobách a tady mě to oslovilo tam, kde mělo. Také by to mohlo být o něco kratší, ale tady mi to zas až tak nevadilo.

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Palác lží Palác lží Erin Watt

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Pěkná kniha, zajímavý příběh, nicméně, něco mi tam prostě chybělo. Z toho důvodu dávám pouze 4*.

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

V knize mám ráda, když mohu nahlédnout i z jiného úhlu,většinou právě z toho mužského. A zde se kloubí silný příběh vyprávěný hlavním hrdinou.

06.11.2020 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Má oblíbená autorka, ale v této knize se toho asi ničeho nového nedočkáte. Přesto ráda jsem si ji přečetla.

06.11.2020 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tato kniha mi vnesla jiný náhled na problematiku, kterou se zabývá. Kolikrát jsem si říkala "proboha proč zůstává?" a tady je to tak krásně a citlivě popsané, že jsem našla pochopení. Také musím vyzdvihnout závěr knihy. Moc pěkné. Tato publikace určitě stojí za přečtení.

06.11.2020 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Pěkná, oddechová knížka, od úžasné spisovatelky. Za mě 3,5*

Návrh Návrh Elle Kennedy

Bohužel, tady na mě z této série nic nezabralo. Asi se mi ani nelíbilo, jakým stylem je to psané. A to, jak v každé knize je ten úžasný, mužný, statný, velký hokejista.. No, prostě čeho je moc...

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Vtipná a originální knížka. V celku milé čtení. Vždy, když knížku někde zahlédnu, tak se musím pro sebe pousmát.

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Pěkné pokračování této série.