Svůdné nebezpečí

Sedmnáctiletá Anna Whittová už překonala prvotní šok ze zjištění, že není obyčejnou smrtelnicí. Patří mezi potomky padlých andělů, nefily, a její osud předurčuje dávná věštba – právě ona má navždy zlomit moc démonů nad světem lidí. Otec Belial naštěstí stojí při ní, ale naoko musejí oba předstírat, že dál svádějí nevinné duše do temnot závislostí. Na otcovo přání začíná Anna s kamarádem Kopanem cestovat po světě, aby dali dohromady stejně smýšlející nefily. Jejich cesty jsou riskantní, ale na Annu číhá ještě další nebezpečí. Nedokáže zapomenout na Kaidana a její poslání ji nakonec nevyhnutelně zavede i za ním. Dokážou oba odsunout stranou touhu a soustředit se na boj proti zlu? A je jejich láska vítězstvím hlubokého citu nad démonickou přirozeností, nebo jen dalším úskalím, které jim do cesty postavil osud?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192418/sweet-evil-svudne-nebezpeci-gx0-192418.jpg 4.4782

Svůdná trilogie 2.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Sweet Peril, 2013

Kniha Svůdné nebezpečí

Ivka14

Druhý díl mě bavil o něco méně než první. Bylo tam méně akce a spíš to byla příprava na poslední díl, na který se těším. Neskutečně mě vytáčela hlavní hrdinka, která běhala za Kaiem, jak nějaké ztracené štěně. Ale asi ji chápu, je zamilovaná, ale někdy jsem měla chuť ji jednu vlepit. Uvidíme, jak to všechno dopadne.

Ketfl

Druhý díl se mi také velmi líbil, ale je fakt, že se tu o proti prvnímu dílu nic moc nedělo. Teprve až ke konci se rozjela akce. Každopádně nic to nemění na tom, že kniha je velmi čtivá, postavy se mi velmi líbí a jsem moc zvědavá, jak tohle celé dopadne, takže si určitě třetí díl nenechám ujít.

Alnima
06.11.2020

Pěkné vykreslená fantasy s anděly. A zase něco nového, takže super. 4,5,*

JitulHa
25.08.2020

Vzhledem k tomu, že mě první díl hodně překvapil, jsem od dvojky měla minimálně ta stejná očekávání. Příběh se opět vydařil, nicméně bych řekla, že zde byla trochu znát hluchá místa a prostoje v ději. Tohle malé škobrtnutí se ale autorce podařilo včas vyrovnat a příběh po nějakém čase získal svoji obvyklou intenzitu. Navíc jsme byli svědky postupné proměny hlavní hrdinky, která posléze pochopila, že v tomto světě, kde se to hříchy jen hemží, nelze hrát s příliš otevřenými kartami, ale ponechat si nějaká ta esa pro sebe. Bylo vážně zajímavé sledovat ty střety svědomí, či kličkování mezi tím, co je dobré a špatné, stejně jako špičkování hrdinů. Pěkná práce!

MaléZlo
24.08.2020

Druhý díl byl o ničem. Když se nad knihou zpětně zamyslím, nic moc se v ní neodehrálo, až na závěrečnou část. Nejspíš kniha sloužila jen jakási výplň před velkým finále a to co mi v knize vadilo při prvním dílu, tady nabralo grády...

vinebitch
23.05.2020

Druhý díl se četl hezky, ostatně jako první díl. Jen mi přišlo, že se jaksi nic moc nedělo :/ ale to mě neodrazuje k přečtení posledního dílu! Jsem zvědavá jak to vše vlastně dopadne.

Lucie.H
15.05.2020

Druhý díl byl o něco horší než první v knize se vlastně skoro nic nestalo. Ale! napsané je to velice dobře ani jsem si neuvědomila že jsem na konci knihy.

pavla.ba
10.05.2020

Syndrom druhého dílu zasáhl ti tuhle sérii. Bylo to moc hezky napsané i čtivé, ale občas tam byly slabší místa.