Svůdné nebezpečí

Sedmnáctiletá Anna Whittová už překonala prvotní šok ze zjištění, že není obyčejnou smrtelnicí. Patří mezi potomky padlých andělů, nefily, a její osud předurčuje dávná věštba – právě ona má navždy zlomit moc démonů nad světem lidí. Otec Belial naštěstí stojí při ní, ale naoko musejí oba předstírat, že dál svádějí nevinné duše do temnot závislostí. Na otcovo přání začíná Anna s kamarádem Kopanem cestovat po světě, aby dali dohromady stejně smýšlející nefily. Jejich cesty jsou riskantní, ale na Annu číhá ještě další nebezpečí. Nedokáže zapomenout na Kaidana a její poslání ji nakonec nevyhnutelně zavede i za ním. Dokážou oba odsunout stranou touhu a soustředit se na boj proti zlu? A je jejich láska vítězstvím hlubokého citu nad démonickou přirozeností, nebo jen dalším úskalím, které jim do cesty postavil osud?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/192418/sweet-evil-svudne-nebezpeci-gx0-192418.jpg 4.5713

Svůdná trilogie 2.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Sweet Peril, 2013

Kniha Svůdné nebezpečí

nikiss76
08. listopadu

První díl byl lepší než druhý. Konečně se dostaneme k vývoji vztahu mezi Annou a Kaiem. Nebylo to špatné, ale chvílemi příběh postrádal jiskru a spád. Mám obavy, že poslední díl bude velmi dějově podobný druhému dílu a také se bude táhnout než se dočkáme nějakého zlomu.

Amitiel76

Tak prvních dvě stě stránek naprostá nuda. Žádná akce, žádná romantika, jen plno vycpávkových dialogů, které mě uspávaly. Do čtení jsem se musela vyloženě nutit, a bojovat sama se sebou, abych knihu neodložila a nesáhla po něčem zajímavějším.
Pak se naštěstí děj pohnul z místa, a konečně si příběh získal mou pozornost. Ale je mi líto, nějak už to nezachránil. Stejný problém jsem měla už u první části. Také do půlky nuda, a docela jsem trpěla než se to rozběhlo. No, nicméně jsem byla zvědavá, jak bude příběh pokračovat, a čekala jsem, že druhý díl série bude určitě lepší. Bohužel. Shánět třetí část, mě jaksi přešla chuť. V případě této knihy opravdu nechápu to vysoké hodnocení. Jsou rozhodně lepší díla. A zvlášť ta o andělech.....

Lenka_S

I v tomto díle jsem stále čekala na nějaký ten dějový zvrat s velkým Z, ale nic takového se tam nestalo. Přesto jsem zjistila, že i když děj plyne více méně bez velkých zvratů nemůžu přestat číst. Takže hurá na třetí dil.

katerina2660

Neurazí, nenadchne... četla jsem už hodně knížek s tímto tématem, a toto byl takový průměr... jako letní čtení od kterého nic nečekáte.. do trojky už nejdu, vůbec mně nezajímá jak to dopadne... :-(

Jeninas

Kniha se čte stejně dobře jako předchozí díl. Nepochopila jsem, proč zahrnuje tak dlouhý časový úsek - dost jsem litovala Kaie, který dva roky žil jen napůl a vlastně moc netušil, co se děje. Ale těším se na to, jak si teď povede. A jinak... já vám nevím. Nejsou některé postavy až protivně dokonalé?!

domina

Druhý díl série se mi také velmi líbil, možná víc než ten první. I ten fakt, že kdo se zdá zlý ba možná i nejhorší, může být ve skutečnosti dobrý (Azazel). A moc mě mrzelo jak dopadl Flynn.

Ulrika

Ani druhý díl mě nezklamal naopak trošku překvapil pasáží na ostrově. Už sahám po závěrečném dílu:)

elik-play5518

Autorka píše vážně skvěle. Sice je to docela vycpavkovy díl, ale to jeďte neznamena, že nebyl čtivy jako ten první