Svůdné zlo

od:


KoupitKoupit eknihu

Anna, šestnáctiletá středoškolačka z maloměsta v americké Georgii, má podobné starosti jako většina dívek jejího věku: příliš drobnou postavu, příliš starostlivou adoptivní matkou nebo to, že jako vzorná studentka a horlivá abstinentka není mezi spolužáky moc oblíbená. Má ale i starosti, se kterými se nikomu nesvěřuje. Například vnímá aury lidí, není nikdy nemocná, vidí a slyší na neobvykle velké vzdálenosti... Teprve když se na rockovém koncertě seznámí s atraktivním mladým bubeníkem Kaidanem, začíná krůček za krůčkem objevovat pravdu o sobě a o svém původu, ale i o světě skrytém před zraky obyčejných smrtelníků. Patří totiž mezi nefily - potomky padlých andělů, kteří mají pod hrozbou trestu smrti od svých démonických otců nařízeno šířit mezi lidmi sedm smrtelných hříchů. Jak vzorně vychovanou a úzkostlivě slušnou Annu promění sblížení s otcem? A dokáže láska ke Kaidanovi něco změnit na jeho nezvratné příslušnosti ke straně zla?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/166874/sweet-evil-svudne-zlo-cf0-166874.jpg 4.5842
Série:

Svůdná trilogie (1.)

Orig. název:

Sweet Evil (2012)

Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (153)

Přidat komentář
dzenevi
10. listopadu

Toto je první díl. Začátek pomalý a děj trochu zvláštní. Ale něco mi říkalo,že čím déle budu číst, bude to lepší a lepší. Opravdu. Nenechte se odradit, stojí to za to!

aneta1560
23. září

Mravoucne velmi americke akoze fantasy pre mladsie teenagerky.

any333
16. srpna

Nebudu se tajit tím, že mám osobně moc ráda taková podobná témata, ale nečekala bych, že mě začátek až tak moc chytne. Poblouznění způsobené touhou se toho víc dozvědět mi zůstalo až do chvíle, kdy odjížděli od sestry Ruth. Pak přišla už dobře známá zápletka a navíc Kopano, i když tam podle mě zrovna tady hrál spíš jen takovou rozptylovací roli pro hlavní hrdinku. Vlastně se jí ale ani moc nedivím.
Přestože je pro tenhle příběh důležitá hlavně ta romantická linka, já bystřila hlavně v momentech, kdy se probíralo něco ohledně démonů, hříchů a nebo jiných takových určení. Nejvíce mě asi zaujala scéna, kdy Annu vyučuje její otec a ona dostává vjemy o tom, co se všude kolem nás děje. Dost mě to dostalo, ale když jsem se nad tím zamyslela, měli jasnou pravdu.
Poslední trošku unáhlený okamžik přišel u konce, kdy na sebe upozornila. Nenechali to plavat nějak moc rychle? No, každopádně mě zajímá, kam Annu takové prostředí dál dovede a co se ještě dozvím z temných dějin. Takové rozhodnutí rozhodně potřebuje další díl.
A mimochodem, všimla jsem si toho jen já, nebo se zase potvrdilo dost známé a rozšířené mínění o bubenících?

Arwen329
23. července

Moc pěkné čtení, moc jsem od knihy neočekávala ale velmi příjemně mě překvapila. Příběh je smyšlen dobře. Pokračování si určitě přečtu.

danyinsidebooks
20. července

Četla jsem ji asi po roce znovu a opět to bylo skvělé. Klišoidní a na mě až moc romantické (což se ale musí už podle názvu čekat), ale dobře napsané, čtivé a zajímavé.

sd1992
19. července

Super čtení. Mám ráda tyhle světy, kde se vyskytují andělé, démoni, nefilim atd. Takže jsem se pochopitelně nezastavila, až do samého konce.. :-) 5*

Mathiel
19. července

Pro mě příjemné překvapení, skvělá paranormální romance i pro "odrostlejší" čtenářky. Už jsem ani nedoufala, že najdu nějakou paranormální sérii, která mě i v mých 27 letech bude bavit tak moc, jako když mi bylo náct.

an91
11. července

Dlouho jsem tuto sérii sháněla a konečně se mi ji podařilo sehnat. Jsem za to fakt ráda. První díl se mi hrozně líbil a těším se na další. Přečetla jsem to jedním dechem. I když je hlavním hrdinům 16 a 17, vůbec mi to nevadilo. Tématika padlých andělů, démonů a nefilů se mě hrozně líbí a autorčin styl psaní nutí číst jednu kapitolu za druhou. Pořád se něco děje a kniha nestojí, nemá nudné pasáže, takže za mě super a vrhám se na další díly.

chmelda212
08. června

Kniha i příběh se mi líbili.. Další pohled na andělskou tematiku a nefilim. Přečteno jedním dechem a vrhám se na další díly.

zinon
30. dubna

Tak začátek mě celkem odradil, že jsem přemýšlela, že přestanu číst. To že hlavní hrdinka má 16 let a vypadá na 12...říkala jsem si, že toto asi už bude opravdu jen pro mladší ročník než jsem já. Nakonec jsem se začetla a příběh se už odvíjel lepším směrem. Četla jsem i lepší knihy, ale i tak se pustím do dalšího dílu...takže to nebylo vůbec špatné :)

brzda.
21. dubna

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla.

Abnička
23. března

Omg! Asi jsem se zamilovala. A přehodnotila žebříčky nejlepších knížek.
Ta knížka, je dokonalost sama!
Ty pocity, které ve mně knížka zanechala jsou nepopsatelné.
Autorka má nádherný styl, který se čte úplně plynule. Nevyzradí příběh hned na začátku a tak jsem až do konce knihy byla napjatá.
A hlavní postavy - ty si musí zamilovat každý! Nechovají se jako ve většině knížek nějaký puberťáci vymytým mozkem! A co si budeme nalhávat o Kaidanovi, že? ♥️

MiraiYume
17. března

Moc se mi líbí styl autorky. Příběh plyne rychle, lehce a je vážně, vážně dobře napsaný. Určitě se řadí nad průměr svého žánru fantasy literatury pro náctileté. Dávno nejsem cílová skupina, přesto mě kniha neskutečně bavila. Zápletka je výborná. Není to sice nic novátorského, podobných knih už jsem pár četla, tato se však mezi nimi jednoznačně řadí na horní příčky žebříčku. Jako oddechovka opravdu posloužila dobře.

ivedoo
30. ledna

Naprosto skvělá trilogie, kterou jsem přečetla za pár dní. Všechny postavy jsem si ihned oblíbila. Bylo hezké pozorovat, jak se z nevinné Anny postupně stává trošku zkušenější holka, ale má pořád v sobě tu nevinnost. A Kaidan byl prostě neodolatelnej, co jiného na něj říct :D

Ninde
28. ledna

Tahle kniha se mi moc líbila.Už se těším až se pustím do druhého dílu:-).

LucyBooks
13. ledna

Kniha je krásně napsaná. Téma hezky zpracované :-).
Přečteno za jeden den.

kikibo
02.11.2017

Každá kniha ze série přečtena za jeden den, pohltilo mě to,ale naprosto.
Určitě se k ní v budoucnu ještě vrátím, za mě jedna z těch lepších sérií co jsem četla :)

maya.mm
28.10.2017

Nevím jak to popsat,ale prostě hustoles :D
Knížku jsem vybrala náhodně,od začátku jsem nemohla přestat číst a to doslova :)
Těším se až otevřu pokračování,patřím mezi starší človíčky a jsem překvapená,jak vás děj dokáže chytnout.Rozhodně doporučuji :)

HankaSkorepova
09.10.2017

Perfektní série. Knihy jsem přečetla jedním dechem. Bylo dokonce těžké se od knih odtrhnout, ani jedna kniha mi nepřišla "slabší", všechny byly perfektní. Vřele doporučuji.

n.jankovcova
30.09.2017

To je tak úžasná kniha! Tentokrát jsem si knihu nevybrala podle obálky, ale podle anotace a můžu říct, že opravdu nelituji! Autorka mě překvapila hlavně tím, že se nebála otevřeně mluvit o drogách, alkoholu a sexu. Krásně i do fantasy umístila skutečné problémy dnešních dětí takovým způsobem, že vám to tam vůbec nepřijde divné. A hlavně krásný, neodolatelný Kaidan. Prostě Svůdná trilogie je a bude mým favoritem!

Žožik
25.09.2017

Jakože úplně super kniha. Původně jsem si ji vůbec nechtěla přečíst, protože na fantasy moc nejsem, ale jakmile jsem ji otevřela, hned jsem se začetla do děje a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Už mám rozečtený další díl. ;)

Lela16
13.09.2017

Jedna z nejlepších knih jakou jsem četla.

Dakarianna
22.08.2017

Do knihy se mi až tak nechtělo. Ten název i ta obálka – tak laciné a kýčovité! Ale ze všech stran jsem slyšela na tuto triogii pouze chválu. A tak jsem se do ní pustila. A dobře jsem udělala: Kniha byla neskutečně čtivá, vůbec jsem ji nemohla odložit. Postavy mě bavily, svět byl zajímavý a konec mě dostal. Už se těším na další díl.

Tenebien
14.08.2017

Tohle jsem četla už loni, ale když vidím to super hodnocení, musím nastolit rovnováhu sil v galaxii.
Tohle bylo úplně blbé. Ale úplně. Vadilo mi na tom tolik věcí, že jsem si málem vykroutila oči z hlavy. Jedna z nejpřeceňovanějších sérií, které jsem měla v ruce. Dokonce si pamatuju, že jsem pak zvedla hodnocení některým jiným knihám, které jsem před tímhle hodnotila jednou hvězdičkou. :D (čteno v originále)

Terisek99
08.07.2017

NÁDHERA. Kniha s moji oblíbenou tématikou. Děj je velice napínavý a propracovaný. Kniha mě bavila od začátku do konce. Rozhodně dávám 5 hvězdiček (klidně bych dala vice) =D

Arte
23.06.2017

Napínavá teen fantasy s mou oblíbenou tématikou "andělé a démoni." Krásně se četla, bylo v ní napětí a nápad mi připadal také zajímavý. Výborná odpočinková četba.

AKO
04.06.2017

Kniha dokáže již od začátku vtáhnout čtenáře do sebe. Její strhující děj Vám nedá vydechnout. Chvilku se smějete, nadáváte a v další zase brečite. A pak se divíte, že kniha je přečtena, ale děj je stále šíleně otevřený. Takže, rychle na další díl.

betule3
07.05.2017

Jedním slovem NÁDHERA. Kniha mě pohltila od úplného začátku a já se od ní nemohla odtrhnout. Knihy s touto tématikou mě nikdy moc nebavily, ale tato mě úplně nadchla. Hned se vrhám na další díl. :)

Natty88
22.04.2017

Fakt super trilogie 5*

Mark.
13.02.2017

Lákavé, napínavé a poutavé. Pěkně propracovány jak osoby, tak děj. Ale některé části byly trochu zvláštní a k těm se vracet nebudu. Celkově kniha byla vydařená.